1M ÊSÈ Boerderijstal wordt verbouwd Cafébezoek gering op Nieuwe Binnenweg §m RUIMTE Stelen uit liefde voor vriendin m Burgerlijke stand Kratten bier en limonade over de weg Inbreker zeer snel gegrepen Koe verkiest cle vrijheid Sigaretten weggenomen HetVrijeVolk m JSH1EMMSE ZAAIERS 1001 Bazar Broersveid 45 Sociëteit Wachten Kind gewond bij overs leken Helemaal mis mm SM? T Boerderij 'Landvreugd', het toekomstige tref centrum voor de Groenoordbewoners. SCHIEDAM BEKENDMAKING Wij zoeken in centrum van Schiedam een die wij in de middag uren kunnen gebruiken voor het uitdelen van kranten aan onze be zorgers. HET VRIJE VOLK Passage 20 Schiedam Telefoon 268798 of 265205 Gemeente Schiedam Afsluiting Proveniersbrug ('Van een onzer verslaggevers) Maar liefst dertig inbraken in Rotterdam en omgeving; dat werd een duo uit Rotterdam, bestaande uit de 26-jarige losse werkman H. „T. v. d. L. en de 24-jarige liftmonleur A. H, K. gisteren voor de Rotterdamse rechtbank ten laste gelegd. Rij zeven inbraken assisteerde de eveneens terechtstaande 22- jarige losse werkman H. D. C. II. (Van een onzer verslaggevers) Voor de rechtbank in Rot terdam stond gisteren terecht, de 34-jarlge G. V. uit de Maas stad, zonder beroep. In de maanden maart en april van dit jaar had hij voor een dikke achtduizend gulden goederen met ongedekte cheques „ge kocht". (Van een onzer verslaggevers) Het bezoek aan de vele nieuwe bars en cafés aan de Nieuwe Binnenweg is gering en neemt slechts weinig toe. „Mooie truc." aldus de pre sident van de rechtbank, mr. A. R. Joiies, „eerst je gereed schap stelen en dan op paci." Hiermee doelde hij op de snij brander, die in Vlaardingen door V. d. L. en K. ruim een half jaar geleden was achter overgedrukt. ZAAIERS plaats zelees ze keus, betere pasvorm Hoogstraat 268981 lange achterweg 1 SCHIEDAM BEKENDMAKING WOENSDAG 9 JULI 1969 HET VRIJE VOLK HrttilWrt lt» Trefcentrum voor Groenoordbewoners eindelijk in zicM (ADVERTENTIE) Burgemeester en wethouders van Schiedam maken bekend, dat zij op 2 juli 1969 krachtens artikel 132 van het Reglement verkeersregels en ver keerstekens in het algemeen belang van het verkeer hebben besloten: 1. door plaatsing van borden 17 bijlage II R.V.V., de Dam en de Korte Dam in oostelijke richting te sluiten voor motorvoertuigen op meer dan twee widen i 2. door plaatsing van borden 32 en 33 bijlage II R.V.V., de zuidelijke rij baan van de Grote Markt in westelijke richting, de Hoogstraat vanaf de Grote Markt tot aan de Korte Dam in zuidelijke richting, de Korte Dam en de Dam in westelijke richting, te sluiten: a. voor voertuigen, die met inbegrip van de lading een lengte van 6 meter re boven gaan en voor voertuigen, waardoor één of meer aanhangwagens of opleggers worden voortbewogen, indien het samen stel vat: het voertuig met de aanhangwagen(s) of de oplegger(s) met inbegrip van de lading, die lengte te boven gaat; b. voor voertuigen, die met inbegrip van de lading een breedte van 2.10 meter te boven gaan: door plaatsing van borden. 8. 9 en 10 bijlage II R.V.V, het kruispunt Dam'Kethelstraat—Breedstraat/Vlaardingerscraat zodanig als voorrangs kruising aan te wijzen, dat het verkeer op de Dam en de Kethelstraat voorrang heeft: door het aanbrengen van een gele streep ex artikel 126 1R.V.ter lengte van circa 30 meter langs de oostzijde van de Breedstraat by de kruising met de Dam. het parkeren ter plaatse te verbieden; 5. door plaatsing van borden 17 bijlage If R.V.V.. de noordelijke rybaan van de Korte Haven in oostelijke richting te sluiten voor motorvoertui gen op meer dan twee wielen: Van dit besluit staat voor iedere belanghebbende beroep open tot het einde van een termijn van dertig dagen na heden. Het adres van beroep wordt gericht aan H.M. de Koningin, maar ingediend bij de Commissaris der Koningin in de provincie Zuid-Holland te s-Graven- hage. Dit besluit is in afschrift verzonden aan de Hcofdmgenieui'-Directeur van de RUkswaterstaat in de Directie Zuid-Holland de H^ngemem-Direc- teur van de Rijkswaterstaat, Directie Wegen, de Koninklijke N^evlandsche Toeristenbond A.N.W.B.. de Koninklijke NederlandscheAutomobiele!^ K.NA.C.. de Koninklijke Nederlandsche Motorrijders Vereniging en aan het College van Gedeputeerde Staten der provincie Zuid-Holland. Het besluit ligt gedurende genoemde beroepstfjd ter visie ter gemeente secretarie lafd. A.K.V.. Oude Kerkhof 19a). 3. 4. Schiedam, 8 juli 1969. Burgemeester en wethouders voornoemd, de secretaris. de Burgemeester. H. SNOEP tl.-sJ H. ROELFSEMA Geboren: Nico laas P. R.. z. v. N P. Riebcm en C. Koster; Petra M. L, d. v. L. M. L. Buckers en M. J. Groenewegen; Nathalie J. A.. d. v, T. P. T. T. van der Erve en J. M, M. Campman; Pascalle E. M.. d. v. P. P. T. T. van der Erve en J. WEEKFILM PASSAGE THEATER: Louis de Fu- nès in Je geld of je leven. Week dagen 2 cn 8.15 uur. Woensdag 8.15 uur. Zaterdag 2. 7 en 9.15 uur. Zondag 4,15. 7 en 9.15 uur. Kindermatinee: Lassies beste vriend. Woensdag 9 juli 2 uur. TENTOONSTELLINGEN STEDELIJK MUSEUM: tot 21 juli Hedendaagse Franse Grafiek. Tot 16 juli Stapelingen en situaties van Ben d'Armagnac en Gerrit Dekker. Diversen. WOENSDAG IRENE: 20 uur Jazz groep Overdijk. NAAR GEENE. Rotterdamsedljfc 264 voor tassen, toilers en alle fllne lederwaren Telef 26691S AVONDLECTOUR Idylle. Jerry Cotton. Agent X, Rimboe» Colt 45. e.a. I 0X5 per stuk, rullen 15 ct. Inkoop, eerkoop en rul- len van boeken. Out vrijdags up de markt. M. M. Campman: Sonja. d.v. H. Wessel en G. Bayerl; Jan P.. z.v. M. Hemminga en M. F. Kooy; Erna, d.v. J. J. Verhoef en W. van Har ten: Willem H. P., z.v. H. P. Kroon en J. W. Woudenberg; Melchior D. F„ z.v. A. van Herpen en M. T. K. Spitse: Simone, d.v. J. A. van Har- melen en H. Meijer: Jonna, d.v. J. Schouten en L. Don: Marc B, J R„ z.v. R. P. R. van Rijn. en B M, E. W. Hendriksz; Karei H.. z.v. J. Schell en J- A. Schouwenburg; Helen, d.v. J. J. Arenz en C. J. Verboort-; Marco B„ z.v. A. J. van Es en B. H. L. van der Tuin; Mar- cus J. F., z.v. J. C. F. Strampraad en F. J. van Haaften. i.Van een onzer verslaggeefsters) Terwijl men gistermiddag op de Broersvest in Schiedam bezig was uit een vrachtwagen kratten bier en limonade te lossen, kapseisde op on verklaarbare wijze de lorry van de laadklep af. Twee kratten bier en li monade kwamen op straat terecht. De geparkeerde auto van J. F. E. moest het ontgelden. Het voertuig liep deuken op. Een passerende voet-gangster werd ondergespat. (Van een onzer verslaggeefsters) Als alles volgens plan verloopt zul len de wijkbewoners in Groenoord deze herfst hun eigen „trefcentrum" hebben. Na de bouwvakvakantie zal begon nen worden met de verbouw van dat gedeelte van boerderij „Landvreugd". dat vroeger de stal was. „Wel eeu rekbaar begrip, dat na de bouwvak- vakantie," meent de heer B. D. Roza, bestuurs- en redactielid van de wijk- vereniging Groenoord. „Maar," zo voegt hij eraan toe. „we hopen toch dat de verbouwing tegen oktober klaar is." Hij vindt dat er eigenlijk toch al te veel tijd voorbij is gegaan, voordat met de werkelijke uitvoer van de plannen kan worden begonnen. De wijkverenlging had een jaar geleden ai zover willen zijn ais ze nu is. De boerderij, gelegen tussen rijksweg en fiats, zal ruimte gaan bieden aan alle wijkverenigingsactiviteiten. „Plus aan al wat er verder in Groenoord is. en geen ruimte heeft. Nu zit alles in gehuurde zalen en zo," aldus de heer Roza. De ruimte, waar men de beschik king over krijgt, is volgens hem wel niet zó groot, maar wanneer deze praktisch wordt ingedeeld, zal er toch heel wat in kunnen gebeuren. De bedoeling is de stal te verdelen in 3 aparte ruimten, waarvan er dan één met een vouwwand kan worden afgescheiden van de sociëteit. Die sociëteit moet de plaats wor den, waar de wijkbewoners Iedere avond terecht kunnen. Een soort ..contactmogelijkheid", zoals de heer Roza dat uitdrukt. Een gang zal alle ruimten verbinden. Er zullen een garderobe komen en toiletten, de ra men worden vergroot, en er komt een bar. Naast de stal zijn nog 2 ruim ten: een kamer en een keuken. De kamer zal worden herschapen in een kindercrèche, de keuken in een par.- try. Ook het terrein rond de stal zal worden benut. Het zal worden ge ëgaliseerd, zodat daar allerlei buiten activiteiten kunnen plaats vinden. AI met al belooft het dus nog al wat te worden. Mogelijk gaat de wijkverenl ging ook nieuwe activiteiten onder nemen als ze eenmaal de beschik king over het centrum heeft. Maar met het maken van plannen in die richting wil men bij de wijkvereni- ging toch liever nog even wachten. „Laten we eerst maar zien hoe het met de verbouwing van de boerderij gaat, en wanneer we de nieuwe ruim te In gebruik kunnen nemen," vindt de heer Roza. „Want daar hangt het van af in hoeverre we voor het ko mende seizoen nieuwe dingen kun nen gaan ondernemen." (Van een onzer verslaggevers) Kort. nadat hij bij de Dienst Socia le Werkvoorziening had ingebroken, is de 19-jarige matroos C. de B. uit Dordrecht door de politie aangehou den. Twee surveillerende agenten troffen hem in de nacht van zondag op maandag bij het gebouw in de Ampèrestraat aan. De gestolen goe deren bleek hij buiten te hebben klaar gelegd. De B. was sedert enkele maanden op vrije voeten na het uit zitten van een vroegere veroordeling. HU had sindsdien niets uitgevoerd. (ADVERTENTIE) (Van een onzer verslaggeefsters) Een koe, die gisteren zijn laatste reis maakte naar het slachthuis in Schiedam heeft op de plaats van be stemming kans gezien te ontsnap pen. Uiteindelijk is de koe toch in liet slachthuis beland. De koe werd op de Veemarkt in Rotterdam in een veewagen gela den. Bij het uitladen van de koe in Schiedam loodste de chauffeur van de veewagen, de 30-jarige G. S. uit Maasland, de koe aan een lijn naar buiten. De koe bespeurde blijkbaar onraad en begon moeilijk te doen. In ieder geval kon de chauffeur de koe niet langer vasthouden. Het beest ging, via de achterzij de van het slachthuis zijn. zij het dan toch tijdelijke vrijheid, tege moet. Via het sportpark Harga, en de Zoomweg, kwam de koe op Rijks weg 20 terecht. „Aldaar," zo ver meldt het politierapport, „verwissel de zij van rijbaan door steeds over de middenberm te springen." Nog steeds had men het beest niet kunnen grijpen. Het zette dan ook de reis voort. Bij rijksweg 13, richting Den Haag, ging het linksaf. Daarna sloeg het rechtsaf, richting Overschie, dwars door parken, plant soenen en tuinen. Bij de Rotterdam se Schie in Overschie hield de koe halt Ze sprong de Schie.in. Dat be tekende het einde van het uitstapje. Men zag kans het beest uit het wa ter' te halen en alsnog naar het slachthuis te brengen. Van een onzer verslaggeefsters) Uit het filiaal van de N.V. G. Olthof aan de Strickledeweg in Schiedam zijn vier pakjes sigaret ten weggenomen. Aan de achterzij de van het pand werd een ruit ver- nield- (Van een onzer verslaggeefsters) Weer is er in Schiedam een kind gewond geraakt, doordat het zon der uit te kijken de weg overstak. Het was de 8-jarige Janny V. die op de hoelc Vlaardingerdijk—Jacob Manslaan in botsing kwam met bromfietser M. G, (17). Beiden lie pen schaafwonden op, die ter plaat se werden verbonden. ADVERTENTIE De PROVENIERSBRUG zal wegens reparatiewerkzaamheden veer alle verkeer zfjn afgesloten cp donderdag te juli, vrijdag 11 juli, maandag 14 juli, dinsdag 15 juli en woensdag 16 juli a.s. van des avonds 22.00 uur tot de volgende ochtend 6 uur of zoveel korter'of langer als nodig zal zijn. SCHIEDAM, 8 juli 1969. Rotterdams duo pleegt dert ig maal inbraak Het. motief: De vrouw met wie hij samenleefde te overstelpen met ca deaus. De artikelen die hij bemach tigde, deed hij voor een totaalbedrag van drie mille van de hand en daar mee kocht hij de spullen waar zijn vriendin veel van hield. Op deze ma nier werden o.m. V. en D„ de Bijen korf. C. en A. en ter Meulen opge licht. Ais uitermate slap en oneven wichtig typeerde de officier van Jus titie mr. W. A. van der Spek het karakter van verdachte. „Hij kon gewoon de verleiding niet weerstaan om zo aan geld te komen." Hij eiste een gevangenisstraf van acht maan den. waarvan drie voorwaardelijk en daarna toezicht van het Leger des Heils. De verdediger mr. T. Fransen ver geleek V. met een ontwortelde struik en noemde hem het slachtoffer van zijn moeilijke jeugd. HU pleitte voor een snelle terugkeer in de maat schappij, maar dan wel onder straf fe leiding. Uitspraak op 18 juli. SCHIEDAM President-directeur drs. H. Claus Abonnementsprijs pér kwartaal 13,52 per maand (geen giro) 4,50 per week 1,04 losse nummers 0,25 Gironummers Uitsluitend voor abonnements geld 206300 t.n.v. Het Vrije Volk. Amsterdam. Alle andere betalingen 28333 t.n.v. N.V. De Arbeiderspers, Rotterdam. Adressen en telefoonnummers Rotterdam Alle afdelingen Slaak 34, tot 17.00 uur, tel. 010-111030. Schiedam; Passage 20. tel. 010-268798- 265205. Tussen 18.30-13.30 uur tel. 010-269359 (Bezorgklachten). Dit antwoorden B. en W. van Rot terdam op kritische vragen van de raadsleden mr. L. A. Struik en drs. F. L. Burger over de wijk Middel land. Het aanta! nachtvergunningen bleef constant. Voor het overgrote deel worden de vermaaksgelegenhe- den in bestaande winkelruimten on dergebracht. B. en W. verwachten, dat het Dienstcentrum in het pand Eerste Middellandstraat 103 eind 1969 of begin 1970 gereed komt. Het zal tijd worden, meent het raadslid Struik, want de gemeente betaalt voor dit pand, het vroegere' Gewestelijk Arbeidsbureau, plm. ƒ210,huur per dag en dit al ge durende 2V> jaar. In de huur zijn aflossingen op geldleningen begre pen. Het was de bedoeling van het col lege om een vervangende speeltuin te maken aan de C. P. Tiele- straat i.v.m. opheffing van de speel tuin Demath. Het werk zou op 29 mei "68 beginnen. Het moest worden gestaakt aldus B. en W., omdat het bestuur van Demath besloot met het speeltuinwerk te stoppen. Dit zou gebeurd zijn omdat de speeltuin niet zoals het bestuur wenste, met Pasen gereed kon zijn. De speeltuin aan de Jaghthuis- straat komt na reconstructie weer voor de jeugd beschikbaar. Het speelterrein op het Bospolderplein wordt aangepast aan een nieuwe vormgeving,van het plein. Achter de Havenstraat komt een openbare kin derspeelplaats. De brander heeft meermalen zijn nut moeten bewijzen. Uit een brand kast van de N.V. Jamin aan de Spi- nozaweg werd op 16 maart 'n bedrag van zesduizend gulden „losgebrand." Op 13 april moest de kluis van De Gruyter aan de Binnenweg er aan geloven. Er werd toen vijf mille mee genomen. Al met al slechts 'n schijn tje van het totaalbedrag, dat de ver dachten met hun rooftocht van soms twee inbraken per nacht bij elkaar kregen, „En wat nu?" vroeg mr. Polles. „Voor K. is er in de toekomst nog wel hoop, Hij heeft zich in de nesten gewerkt door zijn vaste baan op te geven en als losse werkman verder te gaan. Geldgebrek en een atuohande! deden hem de das om." Voor H. ligt het ook al niet te ongunstig. Schul den als gevolg van zijn huwelijk wa ren de oorzaak van zijn daden. Het blanco strafregister zegt in dit geval dan ook genoeg. De kwade genius was echter v. d. L. Hij was het die steeds de plannen maakte en de andere twee in zijn kielzog meesleurde. Aan het onvoorstelbaar groot aantal inbraken is nu gelukkig een einde gekomen. „Het was anders helemaal mis." aldus de officier mr. J. G. F. A. Hage. Vooral voor v. d, L. ziet het er niet best uit. Ondanks het feit dat de psychiater hem niet geheel toere keningsvatbaar verklaarde, zal hij toch geen lichte straf krijgen. Met K. had het anders kunnen lopen. Met 'n goede leiding van de reclassering is e - nog wei wat aan te doen. H. is dui delijk het slachtoffer geworden van de praktijken van de andere twee en de officier oordeelde gisteren niet al te streng over hem. Tegen v. d. L. eiste hij een gevan genisstraf van twee jaar en zes maan den niet aftrek van het voorarrest, een voorwaardelijke t.b.r. en een proeftijd van twee jaar. Tegen K. eiste hij twee jaar gevangenisstraf met aftrek en tegen H. één jaar met aftrek van voorarrest, waarvan vier maanden voorwaardelijk en 'n proef tijd van twee jaar. Na de behandeling van de zaak van het drietal, verscheen de echt genote van H„ de twintigjarige M. W. H. Zij had op 13 april meegehol pen bij de inbraak in het pand van De Gruyter. „Hoe is het in vredes naam mogelijk," aldus mr. Hage. „dat een vrouw zich met zo iets inlaat." Haar motief was eveneens geldgebrek, Rekening houdende met het feit dat zij thuis twee kleine kinderen moet verzorgen vroeg de officier een gevangenisstraf van vier maanden, waarvan drie voorwaardelijk en een proeftijd van drie jaar. Uitspraak op 18 juli (ADVERTENTIE) JKSSILt (ADVERTENTIES Burgemeester en wethouders van Schiedam maken bekend, dat zij op 3 juli 1969 krachtens artikel 132 van het Reglement verkeersregels en verkeers tekens in het algemeen belang van het verkeer hebben besloten: la- de wegkruising 's-Gravelandseweg-Burgemeester Honnerlaze Gretelaan- Delflandseweg zodanig als voorrangskruising aan te wijzen, dat het ver keer op de 's-Gravelandseweg voorrang heeft, door plaatsing van borden 8. 9 c.q. 10 bijlage II RVV; b. de wegkruising 's-Gravelaudseweg - In- en Uitrit Gist- en Spiritus fabriek zodanig als voorrangskrulsing aan te wijzen, dat het verkeer op de 's-Gravelandseweg voorrang heeft, door plaatsing van borden 8 en 9 bijlage II RVV; c. de wegkruising Broersvest-Lange Kerkstraat-Huis te Riviereweg zodanig als voorrangskritising aan te wijzen, dat het verkeer op de Broersvest. voorrang heeft, door plaatsing van borden 8 en 10 bijlage II RVV; 2a. het parkeren buiten de parkeervakken op de weggedeelten van het Louis Zimmermanplein, Jacques Urlusplein, Sem Dresdenplein. en. Dirk Sehaferplein, te verbieden door plaatsing van borden 49 bijlage II RVV en onderborden ex art. 121 RW; b. het parkeren in de zuidwestzijde van de Lange Nieuwstraat te verbieden van maandag tot en met vrijdag van 8 tot 18 uur en wel voor het ge deelte tussen de panden nrs. 41 en 51, zulks door plaatsing van borden 49 bijlage II RVV en onderborden ex art. 121 RVV; 3. het parkeerverbod voor de Grofbaan tussen de Baanstraat en het pand nr. 33. geldende tijdens de weekmarkt, zodanig te wijzigen, dat dit ver bod geldt- tussen de Baanstraat en het pand Grofbaan nr. 23. van- maandag tot en met vrijdag van 8 tot 18 uur, zulks door verplaatsing van borden 49 bulage II RVV en wijziging van de tekst op de onder borden ex art. 121 RVV; 4. het stoppen op de zuidelijke rijbaan van de Horvathweg tussen het station en de afrit naar het Stationsplein te verbieden, door plaatsing van borden 51 bijlage II RW; 5. het pad langs de Poldervaart tussen het tennispark Spieringshoek en de brug over de Poldervaart bij het voormalig gemaal de Vijfsluizen op zaterdag en zondag te sluiten voor bromfietsen met ln werking zijnde motor, door plaatsing van borden 21 bijlage II RW en onderborder, ex art 121 RW; 6. de Tamboerstraat aan te wijzen ais voetpad, zulks door plaatsing van borden 61 bijlage II RVV; 7a. door het aanbrengen van twee gele strepen ex art. 126 RW, elk van circa 15 m aan weerszijden van de Vlaardingseweg bü de kruising met het Noordeihde cn de Dorpsstraat, het parkeren ter plaatse te verbieden; b. door het aanbrengen van drie gele strepen ex art. 126 RW, elk van circa 10 ni by de toegangen tot de flatgebouwen aan de Vivaldilaan, het parkeren ter plaatse te verbieden; c. door het aanbrengen van een gele streep ex art, 126 RW van circa 8 m langs de oostelijke ventweg van de Burgemeester van Haarenlaan en op een afstand van ongeveer 36 m van de kruising met de Vlaardingerdijk, het parkeren ter plaatse te verbieden; d. door het aanbrengen van een gele streep ex art. 126 RVV van circa 8 m langs de noordoostelijke ventweg van de Nieuwe Damlaan ter hoogte van het Total-benzinestation van de firma Van Gorp. het parkeren ter plaatse te verbieden; e. door het aanbrengen van een gele streep ex art- 126 RVV van circa 104 m langs de oostgevel van de Sporthal Margriet, het parkeren ter plaatse te verbieden; f. door het aanbrengen van eerf gele streep ex art. 126 RVV van circa 20-in langs de bocht van de Westvest naar de Lange Nieuwstraat ter hoogte van het pand Westvest 17a, het parkeren ter plaatse te ver bieden; g. door het aanbrengen van een gele streep ex art, 126 RVV van circa 40 m langs de bocht van de Rjjnstraat-Havendijk. het parkeren ter plaatse te verbieden; h. door het aanbrengen van een gele streep ex art. 126 RVV van circa 25 m langs de noordzijde van de Wcstfrankelandsestraat tussen de pan den nrs. 8 en 18, het parkeren ter plaatse te verbieden; i. door het aanbrengen van een gele streep ex art. 126 RVV langs de zuidwestzijde van de Lange Nieuwstraat tussen het pand nr. 51 en de uitrit van het pand nr. 53. het parkeren ter plaatse te verbieden; j. door het aanbrengen van een gele streep ex art. 126 RW van circa 18 m langs de bocht bij de ingang van het flatgebouw „Vijfsluizen", het parkeren ter plaatse te verbieden. Van dit besluit staat voor iedere belanghebbende beroep open tot het einde van een termijn van dertig dagen na heden. Het adres van beroep wordt gericht aan H. M. de Koningin, maar ingediend bU de Commissaris der Koningin in de provincie Zuid-Holland te 's-Graven- hage. Dit besiuit is in afschrift verzonden aan de Hoofdingenieur-Directeur van de Rijkswaterstaat in de Directie Zuid-Holland, de Hóofingenieur-Directeur van de Rijkswaterstaat, Directie Wegen, de Koninklijke Nederlandsche Toeristenbond A.N.WJ3.. de Koninklijke Nederlandsche Automobielclub KNAC. de Koninklijke Nederlandsche Motorrijders Vereniging en aan het College van Gedeputeerde Staten der provincie Zuid-Holland. Het besluit ligt gedurende genoemde beroepstijd ter visie ter gemeente secretarie (afd. AKV, Oude Kerkhof 19a). Schiedam, 8 juli 1969. Burgemeester en wethouders voornoemd, de secretaris, dc üurgemeësléi H. SNOEP a-s H. ROELFSEMA

Het Vrije volk | 1969 | | pagina 1