I m ï^ëssëtii Moccona Dessert - lekker pittige koffie van Douwe Egberts (met't goudenetiket). verkoopster SNEEUW- EN of IJSTOESLAG kassier of caissière Algemene Bank Nederland I" I Moccona in Dessert Kwaliteit, korreloploskoffie met de smaak van pittige, verse Douwe Egberts koffie. Dessert Kwaliteit! Nu tijdelijk in leuke Franse keukenflesjes. Met bruine of groene gla2en stop. Voor de normale prijs. Een reden te meer om nu Moccona Dessert te kopen! WÊÊÊ$MÊ!^ÊÊ„k *Nu ook coffeïnevrij verkrijgbaar. KONINKLIJKE PAPIERFABRIEKEN VAN GELDER ZONEN N.V. KONINKLIJKE PAPIERFABRIEKEN VAN GELDER ZONEN N.V. m I I I I SM De Hema te Rotterdam vraagt een voor de afdeling damesmode Wij bieden een afwisselende werkkring met o.a. een goed salaris, 5-daagse werkweek en andere goede sociale voor zieningen. Voor nadere inlichtingen kunt u zich wenden tot de bedrijfsleider van de Hema, dagelijks van 9.00 tot 18.00 uur, Beursplein 2 te Rotterdam. Wij vragen voor ons kantoor Weissenbruchlaan te Rotterdam- Hiliegersberg een in de leeftijd van 21 tot ca. 25 jaar. Goede contactuele eigenschappen en minimaal een Ulo-op leiding zijn vereist. Wij bieden een aantrekkelijk aanvangssalaris, tantième, 6°/o vakantietoeslag en tot 25 jaar een huwelijksspaarregeling. Sollicitaties te richten aan de afdeling Personeelzaken, post bus 2, Rotterdam. Telefoon (010) 303742. I m w I I I DONDERDAG 19 FEBRUARI 1970 HET VRIJE VOLK 5 U: De to de Commissie van overleg voor het goederen vervoer samenwerkende Organisaties (KN.VTO StlTWNCECOa N.O.B. WEGTRANSPORT, F.C5. WEGVERVOER) en het Nederlands Binnen vaart Bureau fieien mede, dat zfj ln verband met de weersomstandigheden de aangesloten wegvervoerbe- draven geadviseerd hebben sneeuw-, resp. ijstoestag ln rekening te brengen, wanneer bi) .de tenuitvoerlegging van het vervoer hinder wordt ondervonden vac Hs- vonning. sneeuwval of gladde wegen, Zoals bekend mogen ln dergelijke omstandigheden de maximum tarieven worden verhoogd met een toeslag van 25 met uitzondering van het tarief voor plaatselijk vervoer, waarop de toeslag 10 be draagt. Gevestigd te Amsterdam Onder verwijzing naar de statutenwijziging, waartoe in de op 13 oktober 1969 gehouden buitengewone algemene vergadering van aandeelhouders is besloten en waarop inmiddels de ministeriële verklaring van geen bezwaar is verkregen, delen wij het volgende mede: Coupurewijziging van gewone aandelen, uitgifte van CF-en K-stukken. De nominale waarde van de gewone aandelen bedraagt thans f 100,-. In verband hiermede dienen vanaf 2 maart 1970 de uitstaande bewijzen van gewoon aandeel, groot nominaal 11000,-, voorzien var: dividendbewijs nr. 14 e.v. en talon, te worden omgewisseld in nieuwe aandeelbewijzen. De aandeelbewijzen zijn verkrijgbaar in coupures 'van 1 en 10 a f 100,- in de vorm van CF-stukken ot in de vorm van K-stukken voorzien van dividendbewijs nr. 1 e.v. en talon. Inlevering kan geschieden bij de kantoren van de Algemene Bank Nederland N.V. te Amsterdam, Rotterdam en 's-Gravenhage. Bij aanbieding ter omwisseling door een bank of commissionair dienen de ingeleverde bewijzen van gewoon aandeel te zijn voorzien van een firmastempel aan de rechterbovenzijde van de mantel. Teneinde de omwisseling voor de aandeelhouders kosteloos te kunnen doen geschieden zal aan de leden van de bij de Nederlandse Organisatie van het Effectenbedrijf aangesloten verenigingen tot en met 2 juni 1970 een provisie worden vergoed van f 0,62 per in te leveren bewijs van gewoon aandeel. Omwisseling 4% preferente aandelen. De 4% preferente aandelen zijn omwisselbaar in gewone aandelen tot een gelijk nominaal bedrag. In verband hiermede kunnen de bewijzen van preferent aandeel, groot nominaal 11000,-, voorzien van dividendbewijs nr. 15 e.v. en talon, vanaf 2 maart 1970 bij de hierbovenvermelde kantoren worden verwisseld in bewijzen van 10 gewone aandelen, groot nominaal f 100,- in de vorm van CF-stukken of in de vorm van K-stukken voorzien van dividendbewijs nr. 1 e.v. en talon. Voorts wordt medegedeeld dat de Staatssecretaris van Financiën heeft verklaard, dat de omwisseling van preferente aandelen in gewone aandelen geen aanleiding zal geven tot het heffen van inkomstenbelasting. Bij aanbieding ter omwisseling door een bank ot commissionair dienen de ingeleverdo bewijzen van preferent aandeel te zijn voorzien van een firmastempel aan de rechterbovenzijde van de mantel. De aan de omwisseling verbonden provisie- en zegelkosten zijn voor rekening van de vennootschap zodat de omwisseling voor de houders kosteloos zal kunnen geschieden. Aan de leden van de bij de Nederlandse Organisatie van het Effecten bedrijf aangesloten verenigingen zal bij de omwisseling een provisie worden vergoed op basis van de artikelen 3a en 14 van het provisie reglement van bovengenoemde organisatie. Voor de uit te reiken gewone aandelen zal ter beurze van Amsterdam notering en dooreenleverbaarheid met de reeds genoteerde gewone aandelen worden aangevraagd. De Raad van Bestuur Amsterdam, 19 februari 1970. Certificaten, elk groot f 100,-, van gewone aandelen Ondergetekende deelt mede, dat zij in verband met de verkrijgbaarstelling door Koninklijke Papierfabrieken Van Gelder Zonen N.V. van gewone aandelen in de coupure van f100,- bovengenoemde administratie met ingang van 2 maart 1970 zal beëindigen. De certificaten voorzien van dividendbewijs nr. 26 e.v. en talon, kunnen uiterlijk tot 3 maart 1972 ten kantore van ondergetekende worden ingeleverd ter kosteloze verwisselingen originele.aandelen. Bij aanbieding door een bank of commissionair dienen de ingeleverde certificaten te zijn voorzien van een firmastempel aan de achterzijde van de talon. Onder verwijzing naar bovenstaande advertentie inzake de omwisseling van gewone aandelen Koninklijke Papierfabrieken Van Gelder Zonen N.V. deelt ondergetekende mede, dat de certificaten uiterlijk tot 2 juni 1970 eveneens ter verwisseling in originele aandeien kunnen worden aangeboden bij de kantoren van de Algemene Bank Nederland N.V. te Amsterdam, Rotterdam en 's-Gravenhage. Aan dé leden van de bij de Nederlandse Organisatie van het Effecten bedrijf aangesloten verenigingen zal door de hierbovengenoemde bankinstelling bij de'verwiséeling een provisie worden vergoed van f 0,31 per ingeleverd certificaat HOLLANDSCH ADMINISTRATIEKANTOOR N.V. Amsterdam, 19 februari 1970. «ft P£v Me ffs si 8s

Het Vrije volk | 1970 | | pagina 2