Ms u nou droomt van zo'n goudbruin en knapperig kippetje van de grill Wehkamp Werktuigkundigen met stoomervaring verdiener bij Shell Raffinaderij een 'hogedruk'-salaris H0LMNB b. MEDEWERKER bouman L Shell Nederland Raffinaderij N.V. a. MEDEWERKER pos c; Souman's Meubelfabrieken N.V. Wat is er dan eenvoudiger dan uw Wehkamp: katalogus op pag. 266 open te slaan en zo'n fijne grill meteen te bestellen. Overigens, Wehkamp heeft een geweldige kollektie moderne apparaten. Bladert u maar eens door, in uw katalogus. En al dat moois brengt Wehkamp bij u thuis. Eerst 7 dagen op zicht, dan pas aan betalen denken. Dat kan kontant óf via het moderne privé-rekening systeem - iets heel gewoons in deze tijd van salarissen en betalingen per giro en per bank. De Wehkamp katalogus nog niet in huis? Stuur een enveloppe zonder postzegel aan Wehkamp, Antwoordnummer 555, Zwolle. ■In de linkerbovenhoek het woord "katalogus" schrijven, op de achterkant duidelijk uw naam en adres. llPIsè! Werktuigkundigen met ervaring in de stoomsector vinden bij Shell Raffinaderij een gevarieerde en inte ressante werkkring ais ketel-operator in de utiliteits- bedrijven. Deze bedrijven omvatten diverse ketelhui zen met o.m. midden- enhogedruk-ketels, turbogenera toren, turboluchtcompressorstations, grote koelwater- pomphuizen en uitgebreide installaties voor het behan delen van ketelvoedingwater. Alle installaties worden door ketel-operators be diend vanuit hypermodern geoutilleerde controleka mers. Voor deze boeiende functie denken wij aan kan didaten die niet ouder dan 40 jaar zijn, met bij voor keur een ruime stoomervaring. Zij dienen in het bezit te zijn van het diploma Landmachinist A/B stoom of Seheepswerktuigkundige VD, A, of BI, Werk tuigkundige A, BI centrales of een opleiding te heb ben genoten hij ie Koninklijke Marine (liefst kor poraal machinist). Bent u zo'n stoom-werktuigkun dige? De naam „Shell" garandeert u een uitstekend salaris plus goede sociale voorzieningen. oorts wordt u in de gelegenheid gesteld uw technische en opera tionele kennis te verruimen, waarbij onze aanvullende cursus sen u zeer van pas zullen komen. Voor goede werktuigkundigen zijn interessante mogelijkheden aanwezig. Sollicitaties kunnen, onder vermelding van Afd. PFO. 126/1424 worden gericht aan onderstaand adres. Ook kan men, alvorens te solliciteren, schriftelijk informaties omtrent deze functie vragen. U kunt natuurlijk ook even bellen voor de nodige inlichtingen. Telefoon 010-311601 of 312947; na kantoortijd: 01882-448. Postbus 7000, Rotterdam. Kerst-en wintervakanties V..r I;.. AG 17 OKTOBER 1970 HET VRIJE VOLK SE--':' Rfiiiir-auiR per speciale trein (Bergland Expres) Oostenrijk v.a. f 203,- Duidand v.a. f 215,- Italïë v.a. f247,- Zwitserland v.a. f 269,- Bij alle Railtourreizen waardevolle (gratis) Perry van der Kar Wintersportcheques. NIEUW: "Losse". hotel/pension arrangementen - voor' Wintersporters Zonzöekets die geen gébruik -maken-van ónze speciale treinen b.v. automobilisten Coupon voor gratis wintrr-reisgids 1970171 Zenden aan uw reisbureau Railtou Holland, Postbus 1805, Den Haag. Naam: Straat: 1 vraagt voor directe indiensttreding voor het magazijn gereed produkt. Zijn taak zal bestaan uit het in ontvangst nemen van binnenkomende goederen en bet uitgeven van af te leveren goederen. voor de verzendingshal. Zijn taak zal bestaan uit het verzamelen van af te leveren goederen, alsmede het Iaden van onze vrachtai ro's. Gebod t vordt voor beide functies verant woordelijk werk tegen zeer goede salariëring. Sollicitaties dagelijks aan de fabriek: Bouman's Meubelfabrieken N.V., Usselmondselaan 175, Rotter- am-Kralingsche Veer, tele; ion 010-33.44.33 (Bij noordelijke afrit van Brienenoordbrug). meyoe/e» met I keUrbmmmmmmm—J roskam "mi

Het Vrije volk | 1970 | | pagina 2