MJNMONDRAAD BANG VOORDE IJSKAST Cabaret Don Qnishoeking terug van weggeweest 'Er moet meer aandacht komen voor jongeren' Y er dronk en vrouw reed zelf Nieuwland vergadert m Postzegelen schiedam Dronken achter het stuur Jongeren tv/radio MAANDAG 19 JANUARI 1976/HET VRIJE VOLKjPAGINA 2 SCHIEDAM - De Samenwerkende Patroonsvereni gingen voor de Bouwbedrijven in Schiedam houden vast aan de voorstellen die de verenigingen op 29 sep tember 1971 deden in een brief aan het toenmalige college van b en w. De verenigingen stelden zich toen ondermeer op het standpunt dat de Schiedamse bouw bedrijven betrokken moesten worden bij het volbou wen van de binnenstad. SCHIEDAM - „Het gekke is dat Don. Qui shocking nu nog s steeds erg populair is. Wanneer ik bel om ergens te ko men optreden, Üan'wordt er tijd voor ons vrijge maakt", zei Fred Florusse 'afgelopen vrijdagmiddag ,in de Teerstoof aan de Nieuwstraat. Na een af wezigheid van ruim an derhalf jaar gaf cabaret Don Quishocking vrijdag en zaterdagavond in een propvol Zoldertheater een allereerste proefvoorstel- ling van een deel van het nieuwe programma. -V> k-' Cabaret Don Quishocking in de kleedkamer van hetZoldertheater. (fotoArie Wapenaar) Jouke de Vries: "Er valt geen gat nu ik wegga (Vaa onze verslaggever HANS LEYTE) SCHIEDAM - ,;Er' zit op het Stadskantoor een college met goede voor nemens en ideeën, maar in de praktijk komt men nauwelijks aan de uitvoering toe. Alles rond het Van 't Hoff- plein-plan bijvoorbeeld is teleurstellend. In ok tober '74 werd het plan door ons op het Stads kantoor aangeboden en keurde de gemeenteraad het vrij snel goed. SCHIEDAM - De 26-jarige J. M. P. Niermans uit Dordrecht die afgelopen vrijdagavond verdronk in de Schie, bestuurde zelf de auto waarin zij zat. Dit blijkt uit de verklaring die de politie gistermiddag uitgaf. Redactie editie Schiedam: Hoogstraat 76 Schiedam Telefoon (010) 265205 266646 V A 1 ven houden vast aan voorstellen Dat de bouwbedrijven blijven vasthouden aan die voorstellen blijkt uit een brief van de eer der genoemde samenwerkende verenigingen die kortgeleden geschreven werd aan de fractie voorzitter van de PvdA Joop de Jong. Hij gaat de brief Cie on dertekend werd door C. Bokx. vanavond in het Stadskantoor aan de orde stellen tijdens de derde avond van de Jaarlijkse begrotingsmarathon. Volgens De Jong leeft bij de Schiedamse aannemers nog steeds de teleurstelling dat ze indertijd bij het opstellen van het bestemmingsplan voor de binnenstad door projectontwik kelaar Empeo aan de kant wer den ge/et In de brief schrijven de samenwerkende patroonsver enigingen dat de conclusies m de brief van september 1971 nog steeds worden onderstreept. In de brief aan het toenmalige college van b en w schreven ze ondermeer dat de inschakeling van Empeo voor de ontwikke ling van de binnenstad geens zins te rechtvaardigen was. De Schiedamse aannemers stelden toen voor dat er een samenwer kingsvorm moest komen van het Schiedamse bedrijfsleven, de middenstand, deskundigen en bevolking voor de ontwikkeling van de binnenstad, waarin dan ook de gemeente direct zou par ticiperen Uit de nu geschreven brief blijkt nog eens het voortleven van de ergernis bij de Schie damse bouwbedrijven dat ze niet betrokken werden bij de bouw van de 48 binnenstadswo ningen De samenwerkende pa troonsverenigingen schrijven dan ook erop te vertrouwen dat gezien de werkgelegenheidssi tuatie, de Schiedamse bouwbe drijven ingeschakeld zullen worden bij de verdere ontwik keling van de binnenstad. (Van een onzer verslaggevers) BOTTERDAM - De Rijn- mondraad is bang dat het wets ontwerp, waarin meer bevoegd heden aan dit openbaar lichaam worden gegeven, door de rege ring jn de ijskast gezet wordt. Vrijwel alle fractievoorzitters hebben vanmiddag, bij het be gin van de begrotingsbehande ling hun diepe bezorgdheid over deze geruchten uitgesproken. Aan Rijnmondvoorzitter Fibbe vroegen zij, bij Binnenlandse Zaken na te gaan of inderdaad tot bevriezing van de huidige si tuatie bij Rijnmond is besloten. De oorzaak hiervan zou liggen in de voorrang die dit ministerie wil geven aan de reorganisatie van het binnenlands bestuur, waarbij aan de vorming van 26 kleine provincies wordt gedacht. „Als we hierop moeten wach ten is tien jaar werk m Rijn mond zinloos geworden", aldus PvdA-fractievoorzitter Van der Jagt, die de tot gecommitteerde gekozen De Ruiter opvolgt. De socialist toonde in zijn rede ver der veel waardering te hebben voor het werk van het dagelijks bestuur van Rijnmond. Vooral bestuurder Roozemond zwaaide hij lof toe, voor diens inspan ningen voor de woningbouw in Rijnmond. CD A-fractievoorzitter. Van Meetelen zei niet te kunnen ap plaudisseren voor hetgeen door het Rijnmond-bestuur tot stand is gebracht. Ofschoon hij vorig jaar in een motie nogal wat kri tiek uitte op de voorgenomen wetswijziging voor Rijnmond, sprak hij nu toch ook de vrees uit. dat er voorlopig niets zal veranderen. „Moeten we nu zo maar blijven doormoddeien.'"' vroeg hij zich af. Minder zorgen maakte de nieuwe fractievoorzitter van de VVD, de heer Kamp, zich over de Haagse "ijskastgeruchten". Hij meent dat dit niet direct een zaak is waar de RijnmondbevoL- king van wakker ligt. PPR-fractie voorzitter De Zwart vroeg meer ernst te ma ken met de uitvoering van be langrijke voornemens als de grondpolitiek, het welzijnsbeleid en de publieke gezondheidszorg. „Dit klinkt misschien nogal kri tisch, maar zo is het ook be doeld," drong hij aan. SCHIEDAM - Afgelopen weekend heeft de politie op de Prof. Kamerlmgh Onneslaan de 57-jarige Schiedammer J. H. aangehouden, die daar onder in vloed reed. Volgens de politie viel de man op door zijn wijze van rijden. Toen beide blaas- proeven positief bleken uit te vallen, werd de man voor een bloedproef naar het bureau ge bracht, SCHIEDAM - "Wijkvereniging Nieuwland houdt dinsdag 20 ja nuari de jaarvergadering in het wijkcentrum Nieuwland aan het "Wibautplein. Ondermeer vindt er dan een bestuursverkiezing plaats. De jaarvergadering be gint morgenavond om acht uur. Over die eerste poging zegt Fred Florusse. „Wat we doen daar staan we wel achter maar we zijn nog geenszins tevreden. Het is een programma dat nog lang niet zit." Gezien de reacties van het enthousiaste publiek af gelopen weekend lijkt het er veel op dat George en Anke Groot, Pieter van Empelen, Jac ques Kloters en Fred Florusse weer snel terug zullen keren naar de topplaats die ze bezet ten toen Don Quishocking in 1974 tijdelijk uit de Nederlandse cabaretwereld stapte. De komende maanden gaan de cabaretiers in allerlei kleine Ne derlandse theaters werken aan hun nieuwe programma om nog voor de zomervakantie een com pleet programma klaar te heb ben dat wei zit. Als vanouds zijn en worden de teksten weer geschreven door George Groot, Jaques Kloters en Hans Dorre- stijn, alle muziek is weer ge componeerd door pianist Pieter van Empelen. Nadat het cabaret tegen de zomervakantie van 1974 de laat ste voorstelling van het pro gramma „Zand in je badpak" gaf, kwam de groep pas in augustus van het vorig jaar weer bij elkaar om in een week tijd allerlei toekomstplannen voor een nieuw programma te smeden. Na een vakantie begon Don Quishocking met repeteren. Over de lange repetitie-tijd zegt Fred Florusse: „Toen we ophiel den waren we erg populair, on ze naam is men zeker met ver geten. De mensen denken toch: die hebben een jaar de tijd ge had om iets goeds op touw te zetten. Dan mag het nieuwe programma zeker niet slechter zijn dan het voorgaande Ook al geloofde Fred Florusse afgelopen vrijdagmiddag dat wat Don Quishocking tijdens de proefvoorstellmgen zou laten zien verantwoord vakwerk was, toch vond de groep een weer zien met het publiek erg span nend. „De spanning is nog nooit zo/groot geweest als nu. terwijl dit al ons zesde programma is", aldus Fred. Het afgelopen jaar hebben de leden van Don Quishocking.af- zonderlijk van elkaar allerlei •dingen gedaan en zeker niet aan cabaret gedacht. Over dat jaar zegt Fred Florusse: „Het jaar eruit is erg vruchtbaar geweest. Je bent m zo n jaar weer vol- wassener geworden We zijn ruet slordiger geworden juist kritischer en nog meer geperfec tioneerd." Zonder namen te noemen ver gelijkt hij het Nederlandse ca baret van nu met oude pro gramma's van Don Quishocking. Hij doet dat aan de hand van het verhaal over het bezoek dat hij kol tgeiedoli samen, met zijn zoontje aflegde aan zijn moeder in Vlissmgen. Over het feit dat Fred, zijn zoontje daar wat pla ten van Don Quishocking opzet te zegt hij: „Als je nu onze ouwe platen 'terughoort en je ziet wat er nu voor cabaret be dreven wordt, dan denk je toch godverdomme wat waren het goeie programma's Zonder de feitelijke inhoud van het nieuwe programma naar buiten te brengen (onder die condities werd dit verhaal met Don Quishocking gemaakt red.) zegt Fred Florusse zelf over het nieuwe programma: „We hebben het daarin niet over de grote wereldproblemen, dat is toch het intrappen van open deuren. Wel geven we in houd aan de kleine problemen. Daarmee proberen we reele sna ren bij het pubhek te blijven raken, zo van het is toch iets ■wat ik nog niet gehoord heb. Wij behandelen problemen op z'n Don Quishockmgs en dat is een manier waarbij het publiek de kriebels over 't lichaam voelt gaan. De filosofie daarachter is: Jongens kom maar op praat er maar over wat we zeggen maar fluister er met meer over Daarna gaat Fred Florusse een gloednieuwe barkruk voor op het toneel uitpakken die za terdagavond toch met gebruikt werd. Hij zegt erbij ,;AUes is nu afhankelijk van de reacties van het publiek We weten nog niet precies hoe we het allemaal gaan doen. We weten ook nog «r* niet goed boe we ons moeten gedragen op het toneel." Terwijl het publiek afgelopen zaterdagavond dolenthousiast het Zoldertheater aan de Nieuwstraat verliet, blijken de leden van Don Quishocking nog lang niet tevreden te zijn over hun cabaretwerk. Na de eerste twee proefvoorstellmgen is de spanning wel verdwenen. De komende maanden gaan ze ver der schaven aan hun program ma. Nummers van afgelopen weekend zullen eruit worden gegooid, andere moeten weer uitgeprobeerd worden. Anke Groot van Don Quishoc king zegt na afloop van de voorstelling m de foyer van het Zoldertheater: „We zijn nu al voor anderhalf jaar volgeboekt. Als ik daar aan denk krijg ik een rare kriebel in m'n buik. „Waarschijnlijk komt Don Qui shocking met het volledige pro gramma naar de Teerstoof om het theaterseizoen 1976-1977 te openen. «vAN-x •>yV' Ns j Maar daarna is er niets meer gebeurd. Door dat soort dingen wordt het enthousias me de kop ingedrukt, op die manier iaat je de bewoners gewoon in de kou staan." Dit alles zegt de 27-jarige buurt- werker van Schiedam-Oost Jouke de Vries, die afgelopen zaterdagavond afscheid nam van de bewoners uit oost. Ongeveer tweeeneenhalf jaar heeft Sjouke de Vries het buurtwerk gedaan in Schie dam-Oost, nu gaat hij als op bouwwerker naar het Bra bantse Halsteren dat in de buurt ligt van Bergen op Zoom. Afgelopen zaterdagavond kwamen ondermeer tientallen oostbewoners naar Centrum- Oost om samen met Jouke een afscheidsfeest te vieren. Tij dens het feest werd hem door verschillende bewoners een afscheidsgedicht aangeboden. Terugkijkend op zijn werk zaamheden in het oostelijke deel van Schiedam zegt Jou ke: „Je bent iemand die m de wijk een aantal dingen op gang tracht te brengen, maar de mensen moeten het zelf al lemaal doen. Het idee geza menlijk gaan we de wijk leef baarder maken was er niet toen ik kwam. het is er nu wel. Het resultaat van mijn werk is dat mensen zich zijn gaan interesseren voor hun wijk en dat ze gezamenlijk dingen willen aanpakken.-'). Maar leefbaarder, oh god nee 'dat is de-wijk nog lang niet. Jouke de Vries somt een aantal redenen op, wanneer we vragen waarom hij van baan verandert. Nummer een op zijn lijstje met vertrekre- denen is het uitblijven van de erkenning door het ministerie van CRM. dat de KSCA in Schiedam een stuk buurtwerk mocht gaan doen, terwijl Jou ke daar indertijd in feite .voor was aangetrokken. Daarbij kwam nog eens het conflict tussen de KSCA en de samen werkende Schiedamse bewo nersverenigingen. Wat dit laatste betreft zegt Jouke het eens te zijn geweest met de bewonersverenigingen die protesteerden tegen de 'eenzijdige aanvraag van een opbouwwerker die de KSCA deed. Hij voegt daar wel aan toe dat toen de aanvraag werd gedaan, Schiedam nog geen bewonersverenigingen kende. Een andere vertrekreden is dat Jouke in april van het vo rig jaar waarnemend teamlei- der van Centrum Oost werd. „Dat vond ik erg moeilijk te combineren met m'n taak van buurtwerker. Een buurtwer- ker moet we! een nauwe rela tie hebben met Centrum Oost, maar moet zich daarnaast vrijer kunnen opstellen. Als teamleider kreeg ik te maken met allerlei rompslomp-activi teiten. Ik moest overal achter aan hollen en dat vond ik niet zo prettig." Als laatste reden noemt Jouke de Vries de periode van twee jaar dat hij al ingeschre ven staat bij de gemeentelijke womngdienst voor een ander huis. Omdat zijn vrouw eind maart een baby verwacht, zou de tweekamerwoning m de Gorzen te klein worden. „In Brabant werd mij naast de baan meteen een huis aange boden en dan ga je je toch wel afvragen: moet ik hier nu nog we! langer blijven zitten," zegt Jouke de Vries. Met Jouke's vertrek wil de 'staf van Centrum Oost op zoek gaan naar een nieuwe medewerker die in sta kt is de jeugd van Schiedam-Oost op te vangen. Jouke de Vries zegt daarover:„Het gaat hierbij om jongeren van veertien tot achttien jaar. Dat is een'zeer -moeilijke groep, htin is veel tekort gedaan. Het argument is vaak: het zijn moeilijke knapen en men schenkt er dan verder geen aandacht aan." Volgens Jouke de Vries hebben de jongeren uit Oost zich vooral de laatste weken erg agressief opgesteld. Hij noemt onder meer dreigemen ten die kortgeleden aan het adres van leerkrachten van de Beatrixschoo! werden geuit en waarbij er zelfs messen aan te pas kwamen. Ook noemt hij de vernielingen aan diverse schoolgebouwen in Centrum Oost. Kortgeleden werd daar het naambord gesloopt en moest er tot twee keer toe een nieuw slot op de deur worden gezet. „Op zich zijn het geen rotte knapen maar bij elkaar zijn ze m staat de meest rare din gen uit te halen. Je kunt dit probleem aanpakken door er met de vuisten op te slaan. Maar misschien zijn het wel jongeren die aandacht nodig hebben," aldus Jouke de Vries. Tenslotte zegt de buurtwer ker van Schiedam-Oost over zijn vertrek: „Er valt hier geen gat nu ik wegga. We hebben ontzettend veel actieve vrijwilligers. Alles hangt ge lukkig niet alleen meer af van beroepskrachten. Ik kom uit Friesland, het bloed kruipt toch waar het niet gaan kan want ik keer weer terug naar het platteland. Twee vierkante meter groen noemt men hier een tuin, maar ik heb weer zin om de ruimte op te zoe ken." Volgens de politie was onbe kendheid met de weg de oor zaak van het ongeluk. Inplaats van dat de vrouw komende vanaf de Nieuwe Sluisstraat de bocht in de weg volgde, reed ze rechtdoor het water van de Schie in. De 23-jarige Rotter dammer E. J. B. die naast haar in de auto zat kon vrij snel uit de auto komen omdat hij zijn veihgheidsgordel met vasthad. Daarna deed hij diverse pogin gen om de veiligheidsgordel van de jonge vrouw los te krijgen en haar uit de auto te halen. Hierbij werd hij te hulp gescho ten door de gealarmeerde poli tie. Nadat de duikersploeg van de Rotterdamse brandweer was gearriveerd slaagde deze er ech ter pas in, om de gordel los te snijden. Op de walkant kreeg de jonge vrouw nog zuurstof toegediend en werd zij direct naar het No- letziekenhuis gebracht, maar bij aankomst daar bleek dat zij was overleden. Nadat de auto vrijdagnacht uit de Schie was getakeld bleek op het politiebureau dat de vei hgheidsgordel goed functioneer de. Volgens de politie was bij het ongeluk geen alcohol in het spel. SCHIEDAM De postzegel vereniging „Phiïatelica" houdt dinsdagavond twintig januari een bijeenkomst in gebouw Ire ne aan de Nieuwe Haven. Tij dens die avond worden er on dermeer postzegels geveild. Het postzegelgebeuren begint om acht uur, de toegang is gratis. NOS 18.45 2de trekking vin de Staatsloterij 18.55 Journaal NCRV 19.05 Te hooi en te gras 19.30 NCRV-Springtrofee 1975-1976 20.15 De tijd stond even stjji de stormramp van- 1953 NOS 21.35 Journaal NCRV 21.50 Kojak 22,40 Tot besluit 22.45 SYMBIOSE NOS 22.49 Journaal MORGEN NOS-NOT 11.10 -12.00 Schooltelevisie NOS 18.45 Pauius de Boskabouter »- 18.55 Journaal TROS 19.05 The lone ranger, tv-se- rie 19.30 In Londen staal een huis, serie NOS 20.00 Journaal TROS 20.25 Sweet 6ird of youth, speelfilm 22.15 Aktua NOS 22.55 Journaal „Ifc vertrouw het niet," zei va der Bij de Va ate op de vroege zondagmorgen van 1 februari 1953, „het water m de sloten blijft stijgen „Hij pakte zijn fiets en reed van zijn boerderij Hei Spennekot naar het dorp Kerkwerve om te vragen, wat er precies aan de hand was Veel wijzer werd kij met. Geruchten genoeg Er zouden dijken zijn doorgebroken. Er zouden al men sen zijn verdronken. Bij de Vaa- le fietste terug naar zijn boerde rij. De weg werd drassig en op het land stonden al plassen wa ter. Daarna ging alles heel snel. Het water liep de boerderij bin nen en bleef stijgen. Vluchten kon niet meer. Op de zolder zocht de familie Bij de Va ate, vader, moeder en drie kinderen, een goed heenkomen. Uit een zolderraam klommen ze op het dak, zwaaiden met een vlag en een ragebol tot ze door de piloot van een vliegtuig werden ont dekt. Zo begint het verhaal van een familie uit Schouwen die de ramp van 1953 overleefde Hm belevenissen staan centraal m „De tijd stond even stil", dat de NCRV vanaf kwart over acht via Nederland 1 uitzendt. Op de dochter na zijn ze alle maal weer teruggekeerd naar het eiland. Ze hebben veel zien ver anderen. Hun stem klinkt dan ook nadrukkelijk mee m het koor van Nederlanders dat mee praat over de afsluiting .van de Oosterschelde. DUITSLAND 1 16.00 Nieuws uit Noordrijnland-Westfa- len 18.10 Interme?20 18.12 Kinderprogram ma. lf.20 Omaruru. 18.15 Akt 19.45 i?piel um 4tcl vor 8, tv-sene. 20.00 Journaal en weerbericht 2015 Aki 21.00 Muziekprö gramma 21.45 Nach den Traumen jagen 22-30-22.50 Journaal, en weerbericht DUITSLAND I! 18 20 Die geibe Karawane. 19.00 Journaal 19.30 Aus%Forschung und Techmk. 20.15 lm- mer dieser Stress 21.00 Journaal. 2145 Mem Leben, film 2130 Journaal DUITSLAND III 18.00 Sesamstrasse 18 30 Schooltelevisie 1900 Zandmannetje. 15-05 Progr. voor Ital werknemers 1915 Wortwechsel 15.45 Nteuws uit Noordnjnland-Westfalen 2000 Journaal 20.15 Amusementsprogramma 21.00 Monitor im Kreu2feuer. 21 45 Keporta ge en discussieprogr 22,30 Am granen Strand der Spree film 0 10 Journaal. BELGIS NED. 18.00 Titatovcnaar 1805 Klein, klem kleutertje. 1840 Getting together. IMS In formatief programma 19.15 Sport 15.45 Journaal 2015 Kwisprogramma. 21.00 Or lando Fünoso, film. 22.00 journaal. 22.15 Filmforum. HILVERSUM 1 EO 18 00 Wij hebben een woord voor de wereld PP* 18.19 Uitz. van de PvdA. 18 30 Nws 18.41 EO-mededelmgen 18.45 Lektuur op tatel 19.00 Ronduit 19.40 De Bijbel open 20.00 Snaar en spet 2045 EO Metterdaad 20.J0 Ga er eens voor ritten. 21.45 Avond overdenking 22.30 Nws. NCRV: 22.40 Hier en nu. VOO 2155 De Paul Meyer ahow. 2345-24 00 Nws. 4 HILVERSUM II NCRV; 18.00 Nws. 18,11 Hier en nu. It40 Koninklijke Militaire Kapel 19.18 Heroriën tatie op zending 1925 Een. twee. uit de maat 19.45 Met uw instemming 20.00 Nws 20 05 Klassieke muziek. 21.05 Liederen van Moessorgsky. 2145 Life ra ma 22.05 Een vrouw van klasse, hoorspel NOS: 23-00 Met, het oog op morgen 23.33-24 00 Nws, HILVERSUM UI NOS. 18.03 De vakaturebank 18.19 NOS- maal AVRO 19.02 Drtc loopt achter- 20 02 Radiojournaal 20 05 Superclean Dreatnma- chine. 21.02 De Negen-uur-show. 22.02 Ra diojournaal 22.05 Vanavond laaf 2302 Candlelight show. TROS: t.02-7.06 De nachtwacht DINSDAG HILVERSUM 1 -v AVRO: 7.00 Nws. 7.02 Dag met een gaatje (740 Nws. 7.41 Radiojourn) 1.30 Nws. 8 36 Gymn voor de huïsvr. 8.43 Progr. overz. 840 Morgenwijding. 9.00 Gevarieerd: kiass. muz. 10.00 Radio Lawaaipapegaai. 30-10 f Arb. vit. (1046 Nws. 1043 Radiojourn) U-» Rondom twaalf met om 1155 Beursber g& 1246 Med voor land- en tuinbouw 1~3> Nws. 1241 Radiojourn 13.00 'n Middagje AVRO met om 1540 Nws. 1543 Radiojourn. OVERH. VOORL.- 17.20 De ontwikkeling?- t hulp aan de Ned. Antillen 1740 Nws. 17 33 Radiojourn 1740 "Y'all come HILVERSUM II KRO 7.00 Nws Ochtendgymn 7 20 Het - levende woord 745 Badinerie. 7 54 Overvte- ging. 8.00 Nws 8.1! Echo 840 Aubade 91ö Schoolradio 940 Inf. over schoolradio 135 Waterst 9.40 Schoolradio. 9.50 Schoolradio 10.06 De letter M (11.00 Nws) IL35 Scheep spraat 12.00 Vijf tellen na nu OVERH VOORL 12.49 Uitz. voor de landbouw KRO* 13.06 Nws 13.31 Echo 13.40 Een mens als jij 14.00 Schoolradio. 15 00 ïn de wacht kamer. 16.00 Nws 16.03 Progr. over aeu-. punctuur en homeopathie 17.00 De Hutsge- klutste kinderspelen. 1740 Country-iimft 17.45 Verkenning. HILVERSUM lil VARA: Van 7.02-18 06 Akt. vla Dingen vjJ Dag 7.02 Gesodemeurders 103 Pep-op- drie 11.03 Drie draait op verzoek van men sen uit de sportwereld 12.03 VARA's ZotK- plaatje. 14.03 Spitsbeeld- 16.03 Willem van g Be use kom met de LP top 20 en Tip Lr- 17.03 Alfred Lagarde. HILVERSUM IV TROS 7.00 Nws 7.02 Capriccio. 8-0® 9 02 Aktua-klankbeeld 940 Het k*mi wij 10.00 Opus tien tot twaalf. I2-0J mezzo, 1330 Accordeonmuz 14 00 Nws 14 02Aktua-special 1440 Om de kunst 15 Belcantorium t -

Het Vrije volk | 1976 | | pagina 1