12 CDA wil program van college zien Bibliotheek bijna open Politici met de billen bloot Engelse 'bleekneusjes' te gast in Vlaardingen 'Gemeente had macht huizen te slopen' Spuiters aangehouden drempel" aangevallen Sri Lanka-dag in Korenbeurs Spreekuur Wést Op heterdaad Even flets ?n mm. mm m 1 Kamermuziek tussen de graven M ws - Van een onzer v v>v verslaggevers SCHIEDAM Voor de tweede maal in be trekkelijk korte tijd móet de Schiedamse Wereldwinkel op zoek naar een nieuw onder komen. De huidige be huizing, onderaan het hellende plein in de Hoogstraat,, staat op de nominatie om te wor den gerenoveerd. Nog vöór het einde van het jaar wil de gemeente beginnen niét de renovatie van het rijtje huizen <ytidéraa,n het Hoogstraatplein. (Foto: Ëd Eggermont) Rien Robijns Scholieren uit Bradford drinken een flesje „fris". (Foto: Ed Eggerrnont) Armoede W-, J:; Lek Inbraak kindervoorstellingen' V- HET VRIJ E VOLK schiedam DINSDAG 26 AUGUSTUS 1986 Wereldwinkel moet wéér verhuizen Nog dit jaar hoopt de ge meente te kunnen' beginnen met de opknapbeurt voer het rijtje huizen aan de afrol. De gebruikers.en huurders hebben inmiddels een brief van het ge- meentelijk Woningbeheer ge- kregen, waarin wordt gezegd dat ze „binnenkort" hun behui- - zing moeten verlaten. - In 1982'nam de Wereldwinkel het winkelpand aan de Hoog straat in gebruik. Dat gebeur de nadat de; Derde-Wereldor ganisatie - gedwongen een on- ''dérkomen aan de Lange Kerk- straat had verlaten. Dat pand I was eigendom' van de Her- .vormde Gemeente die er cur sussen in wilde gaan geven. ."'„Toen we naar de Hoog straat kwamen, wisten we dat we er niet al te lang in konden blijven," 'zegt Ria van Kleef van de Wereldwinkel. „We kit-, ten op een kraakcontract en dat betekent, dat de' gemeente 'ons geen vervangende huisves ting hoeft aan te bieden. We hebben wel een gesprek met Woningbeheer óver een nieuwe ruimte, maar ja, zoveel is er in het centrum nu ook weer niet." De gedachten van de We reldwinkel gaan uit naar het pand van de stichting Lente feest aan de Broersvest. Dit is nog steeds bij de stichting in gebruik. Lentefeest heeft ech ter al eén ander onderkomen aan de Tuiniaan. Voordat alles verhuisd kan worden, móet- eerst, een grote verbouwing worden afgerond. „Het is allemaal wei; onze ker," zegt Ria van Kleef. „Ook de oprichting van een stichting» voor Ontwikkelingssamenwer king speelt mee. Misschien dat die organisatie het pand. van Lentefeest kan huren en dat wij daar mee samenwerken." Met de renovatie van het' rijtje,; huizen aan de Hoog straat is een rijkssubsidie van' ruim 6,5 ton gemoeid. Het rijk heeft', inmiddels toestemming' gegeven voor de opknapbeurt. In totaal elf huizen en vijf be drijfspanden krijgen eén beurt; SCHIEDAM Het. wordt hoog tijd. dat hét college van burgemeester en wethouders met een werkprogram op tafel komt: Dit vindt de CDA-fractie in dé gemeenteraad. ;,Eigen- lijk had er al een collegepro gram moeten zijn bij de ver kiezing vein de wethouders," vond fractievoorman, Siem Rosman gisteravond in de ge meenteraad. „Nu zijn we al vier maanden .verder.- Hoe staat het er nu mee?" In het .college werkprogramma staan de afspraken die de coalitie-- partners (in Schiedam WD en PvdA) hebben gemaakt over het beleid in.de komende vier jaar. fe; Volgens burgemeester Rei- nier Schëeres is niet te zeggen wanneer hét werkprogram wordt gepubliceerd. Op dit mo ment bekijken de beide coali tiefracties het door het college geformuleerde program. „Ik weet niet hoe lang dat gaat du ren. Maar buiten dat, verbaast me de opmerking een beetje. Het is nauwelijks mogelijk om bij de benoeming van wethou ders een collegeprogram op ta- fel té hebben." Veel nieuws zal het college programma niet kunnen be vatten. Bij de vorming van hét dagelijks bestuur -.hééft de VVD zich, op één ^voorbehoud na, volledig neergelegd bij het verkiezingsprogramma van de PvdA. Het voorbehoud bestond uit een andere mening over het vliegveld Zestienhoven. De PvdA wil. dat het: liefst sluiten, de WD juist niet. m „Eigenlijk had het werk program, er al moeten zijn bij de benoeming van de wethouders, vier maan den geleden", vindt Siem Bosman (CDA). (Foto: Ed Eggermont) Rosman vroeg zich af of het uitblijven van een college werkprogram,het werk aan de jaarlijkse begroting niet be moeilijkt.-.v „Stagneertdat of moet de begroting worden bij gesteld aan de hand van het program?" aldus de CDA'er. Volgens Scheeres hoefde het CDA zich geen zorgen te ma ken. „Ook al is hét program er nog niet, de wethouders „weten vrij goéd wat er in dé partijen leeft. Het is niet zo dat er ande re voorstellen worden gedaan.";- Bij het maken van zijn op merkingen maakte, Rosman gebruik van het vragenhalf- uurtje voor raadsleden. Dit ge beurt in Schiedam zelden.; SCHIEDAM— Het volledig verbouwde en vooral vergrote filiaal van de bibliotheek in Schiedam Zuid gaat op vrijdag vijf september open. Rond drie uur 's middags verricht wet houder Luub Hafkamp - (cul tuur) de officiële handeling. De dag erna houdt de biblio theek Open Huis. Voor 140.000 gulden werd er een tweede'ïokaalbij het fi liaal aan de Leliestraat 10 ge trokken. 'Het;, filiaal groeide daarmee van negentig- tot tweehonderd vierkante meter. Er wordt- meteen 'eén betere beveiliging van de boeken aan gelegd. Het filiaal kampte al langere tijd .met; ernstig ruim tegebrek. Boeken? jagen zelfs op de grond omdat er geen plaats was in de kasten. Een PvdA-politicus:„Na een jaar daarvoor de linkse meerderheid in- de raad te zijn'kwijtgeraakt sleten we onze fractievergaderingen vooral nog met knetterende, ruzies en wantrouwende verwijten. Scheldend buitel- den we over élkaar.'Als ver wende kinderen dreinden we, wannéér rechts ons eens de voet dwars zette. Dat wa- 'ren' we niet gewend. Over de - onbenuiligste zaken zwaai den we met portefeuilles." „In, de raad- stemden we steevast verdeeld en hoewel we naar buiten toe hoogge- V stemd volhielden dat dit een signaal van onze 'plurifor miteit'...-wasbegon het toch steeds duidelijker te wor den: we waren het spoor bij ster. In plaats van het 'Op 'socialisten sluit de rijen' - weerklonk gerinkel van kof fiekopjes, waarmee we el- kaars hoofden bestookten. *We zijn rijp voor een psy- chiater", concludeerde ten slotte een onzer wethou- ders". - .- /De PvdA-politicus over de daarop volgende 'groepsthe-. rapie' bij die psychiater:' .„^Anderen waren, na een eerste ontspannenstrand wandeling. evenwel bereid een duit in het zakje te doen. .Het zijn de compromissen, waar we kapot aan gaan", jammerdeiemand. „Jaren- langkonden we de andere partijen als voetveeg ge bruiken, nu doen ze het met ons", treurde een ander. „We krijgen al ruzie over de kleur van een vloertegel, als we het over een nieuw te bouwen wijk moéten heb ben", zo had een derde ge merkt. ...- „En dat komt, omdat de tolerantie weg is", wist een vierde.^,We hebben geen re spect meer voor eikaars werk", snerptë dé vijfde, „je maakt je.maandenlang er gens stervenadruk om en - dan zegt de fractie uiteinde lijk: waar niaak jij je nou zo druk om?" '„Het komt", ana lyseerde een zesde, omdat, in deze fractie geen ware so- clallsten meer zitten. Ik ben daardoor niet meer bezig voor de mensen, waar ik. voorsta". v:;1 Hét zijn slechts enkele' cl-, tatén van hetoud-PvdA- raadslid van dé .gemeente Dordrecht en journalist Rien Robijns uit zijn nieuwe boek "Dit is toch een hobby' 'van jullie? Belevenissen vanj een raadslid in bet no-non-; sensetijdperk.? Het wordt uitgegeven door de Wiardi Beekman Stichting, het we tenschappelijke .bureau-van de.; Partijj; van de Arbeid. Doorspekt -mét; humor, iro-1 hie en veel'relativiteit scbo-! telt de politicus/journalist een onvervalst maaltje poli tiek voor. De raadsleden staan fi guurlijk met him billen bloot in het boek: de politie ke trucs, de interne ruzies, het 'gesjoemel' met de sa menstelling van het college /van burgemeester Jan Noorland, het berijden van de stokpaardjes, het trach ten de andere raadsfracties een oor aan te naaien, het lonken naar de pers; dit al les is op verbluffende wijze aam het papier toever trouwd. Deze lessen in gemeente politiek van Robijns, zoals de Wiardi Beekman Stich ting het boek samenvat, ge ven de buitenstaander een ontnuchterend beeld van hoe de politieke besluitvor ming tot stand komt. In veel gevallen heeft het lets van een- jongensboek:: katte- kwaad uithalen om dat ver volgens met een verterende blik in de ogen op te biech ten. Voor tien gulden komt de lezer onder meer te weten waarom - Jan Noorland "De Kluif beet en waarom hij en niet PvdA'er Arie'van der Hek eerste burger van Dor drecht is geworden, hoe een PvdA'er door een boerin wordt gered van een slimme' CDA'er en VVD'er, hoe amb tenaren op het verkeerde been worden gebracht als er een flink aantal van hen moeten worden ontslagen, - hoe er gelobbyd wordt om in de gemeenteraad te komen het eigen Tcolonelsregime' wordt'gestraft. Het eerBte exemplaar van het boek wordt morgenmid dag om vijf uur in het stad huis uitgereikt aan "De Kluif. Alle raadsleden van de PvdA in ons land krijgen het gratis, opdat het kan "strekken tot troost, ver maak en hopelijk ook le- ring"- 'i.-y - - Nico Melkërt SCHIEDAM Kamer- muziek op de Katholieke Begraafplaats. Dat is- waar de jongste telg uit de SchiedamseCDA-ge- meenteraadsfractie Seis gisteravond voor pleitte. Hij vond bij de behande- ling van het meerjaren plan voor restauratie van monumenten dat er hoog nodig iets gedaan moest: worden aan de kapel op de begraafplaats aan de Vlaardingerdijk. "Het zou een cultuur-functie kun nen krijgen," aldus de -christen-democraat. "Denk aan voorstellingen 'met kamermuziek." De verpauperde kapel was volgens: Seis één: van de vele slechte panden die hoognodig een opknap beurt moeten hebben. "Op de televisie ziet het er al lemaal leuk uit, in werke lijkheid is de stad net een rot gebit," stelde hij. 'Het ia een pure noodzaak dat daar wat aan gedaan wordt. De monumenten zijn zo langzamerhand een zorgenkind." Sel3 pleitte voor veel steun vanuit.de gemeente aan de onlangs opgerichte stichting Beschermd Stadsgezicht Schiedam. Deze organisatie wil zich storten op het behoud en derenovatie van verpau perde panden. Een 29-jarige Schiedamse is op de drempel van een bankge bouw aan de Koemarkt door een overspannen man aange vallen en verwond. De man blokkeerde de ingang. Ze vroeg hem tot drie keer toe of ze er langs mocht. Toen de man in de deuropening bleef staan, probeerde de vrouw zich langs hem heen te wringen. De man ontstak daarop in woede en trapte de vrouw tegen de 'schenen. (Van een ónzer verslaggevers) VLAARDINGEN Iemand heeft ze al "de bleekneusjes" genoemd. Veertien Engelse scholieren van 14 en 151 jaar vieren deze week vakantie-op uitnodiging van de Rotaryclub Vlaardingen '80. Ze hebben on derdak gekregen bij Vlaar- dingse gastgezinnen. Voor de ze traktatie heeft- de Rotary gezocht naar "kansarme kin deren" uit de textielstad Brad ford (midden Engeland). - De veertien Engelse kinde ren stonden er gisteren wat be deesd bij in het Shell Sport park aan de'Mr. L. A. Kesper- weg. Op het programma stond een sportdag. Voethallen, bow len, volleybal en wat al niet meer. De sportclub had alle materialen ter beschikking ge steld. „Ja dat jochie in het blauw is wel 'n aardig voetbal- lertje", riep één van de Rotary- mensen van langs de kant. Maar op de andere sport-on- derdelen maakten de kinderen een onwennige indruk. Sonia, een heel bleek" ogend meisje met grappig krulletjes- haar, wil niet veel zeggen., Ze verblijft bij de familie Fontljn, die ze omschrijft als "aardig". Vlaardingen vindt ze "mooi", tenminste "mooier dan Brad ford". Sonia weet wel dat Vlaardingen onder de rook van Rotterdam ligt en in een ty pisch industriegebied' ligt maar ze noemt de haringstad een verademing vergeleken met haar geboortestad. Ook de andere scholieren maken een teruggetrokken in druk. Geen geschreeuw, geen hard gelach, geen gevecht. De kinderen wachten steeds in de rij op hun beurt. Zo nu en dan verschijnt.een glimlach op de gëzichten als er wordt ge scoord. Maar dit alles in inge togen sfeer. Als een: teamgenote het erg slecht doet, wordt eri nauwe lijks een verwijt gemaakt. „Co- me on, now, please...." is de ernstigste klacht die te horen valt. Wellicht heeft ook het mooieweer zijn steentje aan het goede humeur bijgedragen. Langs de sportvelden kijkt glunderend "Rotary Vlaardin- gen'80-voorzitter Ton - Leewis naar de Engelse sport-presta- ties. „Aardig zijn voor ande ren. Daar komt het op neer. De Rotary wil niets anders zijn dan aardig voor de samenle ving", zegt Leewis. Hij om schrijft de omgeving van Bradford alsof het om eén Der de Wereldland 'gaat. „Armoede en nog eens armoede." Bradford telt 300.000 inwo ners en kent veel werklozen. „Wij hebben gezocht naar kin deren die weinig kansen heb ben", zegt, Leewis. „Ze zijn echt geselecteerd op hun beroerde achtergrond. Ze zijn geen van allen ooit met vakantie ge weest. Enkelen van hen zijn nooit buiten Bradford geweest. Ze komen uit gespleten gezin nen."" De scholieren zijn uitgezocht door een zustervereniging van de Rotary: door Leewis "twin- club Londen" genoemd. „Een leraar, die lid is van de club, heeft de meeste kansarmen er tussenuit gepakt." De Rotary heeft een druk programma voor de gasten op gesteld. In het weekeinde be zochten ze Rotterdam. Morgen maken de scholieren een boot tocht door de Rotterdamse ha ven en woensdag gaan ze zei len. Woensdagavond is een "af sluitende" barbecue met de ge zinsleden van de gastfamilie. Donderdag is de laatste dag: tegen de avond gaan de kinde- .ren voor de terugtocht aan boord van het veer in Euro poort. (Van een onzer verslaggevers) SCHIEDAM De gemeente heeft zich volgens Herman Posthoorn, ex-wethouder en huldig raadslid voor de PvdA, niet te schamen voor de mis lukte renovatie van 213 St. Jo zefwoningen in Schiedam- West "Het werk werd in de be ginjaren van de renovaties ge daan." sprak Posthoorn gister avond in de gemeenteraads vergadering. "Wij hoeven er niet zo over te vallen, de bewo ners natuurlijk wel." Posthoorn was het enige raadslid dat nog woorden vuil wilde maken aan de woonel- lende die nu, door een rijkssub sidie van ruim 5,5 miljoen gul den en een nieuw renovatie plan, zijn eind lijkt»te naderen. "Er is door de gemeente heel wat aan het plan gesleuteld en dat is op zich geen normale zaak," vond Posthoorn. "Hetr plan is van een organisatie die zich doorgaans weinig aan de gemeente gelegen laat." Door zijn korte toespraak ontlokte Posthoorn aan wet houder Hans van Kleef de uit spraak' dat de huizen louter door toedoen van de gemeente zijn gered van een wisse sloop. "Wij hadden de macht om'van avond de sloop óp de agenda te zetten," aldus Van Kleef. "Dankzij de gemeente blijven de 213 bestaan." De bewoners van het omstre den complex wachten al jaren-1 lang op een opknapbeurt van' him verkeerd gerenoveerde hulzen. Onlangs kwam van het ministerie de toestemming om de 5,5 miljoen gulden voor de nieuwe 'opknapbeurt uit te trekken. Dit gebeurde aan de -hand van een vijftig punten tellend 'renovatieplan' dat me de door tussenkomst van de raadscommissie voor stads vernieuwing door alle partijen werd aangenomen. De bewo ners wilden er aanvankelijk nit aan omdat ër in het plan niet is voorzien in nieuwe ko nijnen. Juist daar ligt volgens 'de bewonërs de oorzaak van de vochtproblemen. Twee verfspuiters zijn op he terdaad betrapt door de Schie damse politie op het Hof van Spaland. De twee jongens, 15 en 17.jaar oud, waren.bezig, met het aanbrengen van graffi ti op de gevels van enkele win-: kels. Ze'bedienden zich van de namen Sew en Sain. De politie onderzoekt of deze namen ook elders in de stad op murën zijn geklad. Het duo kan vermoe delijk een eis tot schadever goeding tegemoet zien. Dé Schiedamse politie heeft drie Rotterdammers aange houden op verdenking een band van een personenauto te hebben iekgestoken met een mes. Het drietal, in de leeftijd van 16 tot 17 jaar, werd op aanwijzing van omwonenden aangehouden op het Frans Halsplein. De getroffen aüto stond geparkeerd aan dé M. W. Beyerinklaan. De jongens werden met een proces ver baal op zak naar huis ge- stuurd. - Filmapparatuur vormde de buit van een inbraak in de Dokter de Visserschool aan de gelijk namige laan. De daders gooi den een ruit in.om binnen te komen. De apparatuur had een waarde yan zo'n 600 gulden. Uit de stationsrestauratie van het station Schledam/Rotter- dam-West werd een hoeveel heid sigaretten en sigaren en bier gestolen. De daders bra ken een toegangsdeur ópen. De verdwenen spullen hadden een waarde van zo'n 300 gul den. SCHIEDAM De Korenbeurs vormt zaterdag het decor van de jaarlijkse manifestatie van de stichting Metha die zich in zet voor Sri Lanka. Evenals vo rig jaar gaat deopbrengst naar een medisch centrum in het dorpje Koggaia, in het zuiden van het vroegere Ceylon. De manifestatie begint om negen uur 's ochtends.Nieuw dit jaar is een avondvullend program ma. Overdag Is de toegang gratis, 's Avonds moet er ƒ12,50 worden betaald. Tafeltenniswedstrijden, eeno rommelmarkt, een fancy-fair, een video over het land en een tentoonstelling zijn enkele on- derdeien van de manifestatie. Tegen „populaire" prijzen wor den spullen uit Sri Lanka en enkele andere Derde Wereld landen (o.a. Kenia) aangebo den. Verder is er Ceylon thee en worden er Sri Lankeese hapjes klaargemaakt. Sjeik Ali Ben Glasscherf en de danseres Sahira zijn de twee publiekstrekkers van het avondprogramma. De sjeik komt met een „bloedstollende show" compleet met spijker bed en het eten van scheer mesjes. Muzikaal wordt het gei heel bijgestaan doof het Trio Cosmopolitain dat Zuid 'Ameri kaanse en Mexicaanse'muziek maakt. Kaarten voor de avond zijn verkrijgbaar in de Koren beurs. -■ De stichting Maatschappelijk Werk begint met een spreek- l uur in Schiedam West. Per 1 september zit Jaap Zoetmulder elke maandagochtend van elf tot twaalf uur in wijkcentrum1»;; De Erker. Bulten de spreek- uren is de stichting bereikbaar op het stedelijk bureau aan het Broersveld. Een klassieke aanhouding deed de Schiedamse politie za- terdagochtend vroeg. Met een r,doos Mars onder de arm, liep een 18-jarige dief recht in de a;; armen van twee polltie-agen- >ten. De doos snoepgoed was afkomstig uit het bedrijfspand ■Ïös van Radder BV aan de Over- j schiesestraat. Tijdens zijn „werk" had de dief waarschijn lijk het stil alarm In werking ge zet waardóór de politie werd gealarmeerd/De= agénten hoef den hem óp de stoep alleen maar op tè wachten en in te rekenen. Het gaat orri een in-' woner van Schiedam. De 7-jarige Matthijs uit Pijnac- ker heeft 't afgelopen weekend zijn ouders op de rand van wanhoop gebracht. Het jochie was rond het middaguur op V zijn crossfiets bij zijn ouderlijk huis vertrokken. Enkele uren; later fietste hij doodgemoede reerd het sportpark Harga in Schiedam (zo'n twintig kilome- ter ver) binnen. Daar werd hij opgemerkt door bezoekers van de voetbalvereniging FC Nieuwland die het verdwaalde fietsertje naar het politiebu reau brachten. Om negen uur 's avonds konden de ouders hun verloren zoontje in de ar men sluiten. V enda ROTTERDAM EN OMGEVING X-. \v ALHAMBRA 1, tel. 4330293: The money pit (a.l.), 2, 6.45 en 9.30 uur. ALHAMBRA 2. tel. 4330293: 9'/2 weeks (16), 2, 6.45 en 9.30 uur. CALYPSO 1, lel. 4131855: Po- lice Academy 3 (a.l.), 2, 7 en 9.30. CALYPSO 2, tel. 4131855: Ka rate Kid II (a.l.), 1.45, 6.45 en 9.15 uur. CALYPSO 3, tel. 4131855: The jewel of the Nile (a.l.), 2, 7 en 9.30 uur. CENTRAAL, tel. 4138210: Let's talk sex (18), 12.15-21.30 uur. CINEMA NRC, tel. 4330293: Heil camp (16), 6.45 en 9.30 uur. CINEMA OSCAR, tel. 4330293: The Sicilian connection (16), 2, 7 en 9:30 uur. CINERAMA 1, tel. 4115300: Top gun (a.L), 2, 7 en 9.30 uur. CINERAMA 2. tel. 4115300: Karate Kid II (a.l.), 2, 7 en 9.30 uur. CINERAMA 3, tel. 4115300: Out of Africa (a.L), 2 en 8 uur. CINERAMA 4, tel. 4115300: De nacht draagt jarretelles (16) 7 en 9.30 uur. - CINERAMA 5, tel. 4115300: Pretty in pink (a.l.) 7 en 9.30 uur. CORSO, tel. 4121110: Cobra (16)2, 7 en 9.30 uur. LUMIERE 1, tel. 4117755: Op hoop van zegen (a.l.) 2, 7 en 9.30 uur. LUMIÉRE 2, tel. 4117755: Mi- racles (a.l.) 2.7 en 9.30 uur. LUMIÉRE 3, tel. 4117755: 9V4 weeks (16), 1.45, 6.45 en 9.15 uur... LUMIÉRE 4, tél. 43320Ï3: Short circuit (a.L), 6.45 en 9.15 uur. REX, tel. 4772793: Katharina en wilde hengsten (18) 10.00-24.00 uur. THALIA, tel. 4111555: Polter- geist 2 (16), 2, 7 en 9.30 uur. 't VENSTER 1, tel. 4364998: Filmzomer '86, dag. 21.30 uur, 't VENSTER 2, tel. 4364998: Dance with a stranger, dag. 22.00 uur. 't VENSTER 3. tel. 4364998: Padre Nuestro, dag. 21.30 uur. LANTAREN, tel. 4364998: K Sans tolt ni lol (16), dag. 22.00 uur. 'v EURO (Spijkenisse), tel. 01880-24144: Op hoop van ze gen (a.L), 6.45 en 9.15 uur, wo. ook 1.30 uur. Pretty in Pink (a.L), 6.45 en 9.15 uur, wo. ook 1.30 uur. Police Academy 3 (a.l.), 6.45 en 9.15 uur. TIVOLI (Hellevoetsluis), tel. 01883-12608: Op hoop van ze gen (a.l.) wo. 2.30 uur. Out of Africa (a.l.), 20 uur. Cobra (16), 20.30 uur. CINEMA NRC: Taran en de to- verkete! (a.L), wo. 2 uur. CINERAMA 4: De troetelbeer tjes (a.l.), wo. 2 uur. ".V. CINERAMA 5: E.T. (a.l.) wo. 2' uur. LUMIERE 4: Peter Pan (aJ.) wo. 1.45 uur. TIVOLI: Sneeuwwitje en de 7 dwergen (a.l.) wo. 3 uur. EURO: Peter Pan (a.l.) wo. 1.30 uur. DE DOELEN: 13e Kunst- en Antiekbeurs,', dl. eh wo. 12.00-22.00 uur. - WESTERSINGEL: 'Twee weken aan de singel', dl. 19.00-23.00 uur.' '>v CIRCUSTENT a/h Weena: 'Ro meo and Juliet', Zomertheater- spektakel, di; 21.30 uur. ïrt&fy*, POPPENTHEATER LUCIA SI ES: 'Het heen en weer beest', wo, 14.30 uur. BINNENWEGPLEIN POPPEN KAST: wo. 13.00-16.00 uur. HAVENRONDRIT: Busstation Zuidplein wo. 9.15 uur, Cen tras! Station 9.30 uur. -

Het Vrije volk | 1986 | | pagina 1