Schiedam is Roomser dan Ruding' met advies huursubsidie ©©Koster Harlekino bouwt aan het onderwijs Burgemeesterswijk houdt een actiedag superkracht ofymmui The Choice in het Schuurkerktheater A wv ws VOOF Aanrander aangehouden Vrouw beroofd TURBO-WASH REINIGT MET WATERDRUK 7/UJRBOa/JRSM Zakkenroller ontmaskerd if*- fff *'é4m> VLAARDINGEN Hoe raken de Vlaardingse bedrijven hun chemische afvalstoffen kwijt? Voor een uitgebreid onderzoek hiernaar krijgt de ge meente Vlaardingen 85.000 gulden subsidie van het rijk. De gemeente kan met dat geld 194 Vlaar dingse bedrijven doorlichten in de komende vier jaar. Voor de uitvoering van het proefproject krijgt Vlaardingen geld van de Hoofdinspectie voor de Milieuhygiëne. Het is de eerste keer dat een gemeente in het Rijnmondgebied een derge lijk bedrag ontvangt om onderzoek te doen. Zwart-wit Bewoners stoppen inbreker in schuur alle merken meestal klaar terwijl u wacht da's pas service! Vernielingen ZEEMAN'S IJZERHANDEL Alle 100 leer lingen en de wethouder van onderwijs Van kleef kre gen een base ballpet met het opschrift 'Harlekino bouwt aan het onderwijs'. Inzet: Wet houder Hans van Kleef gaf met het met selen van een 'zo scheef als wat'-muurtje het startsein voor de ver bouwing van de openbare basisschool Harlekino. (Foto's Jerry Lampen) Keuze maken Migranten Ambtenaren 52 hardrijders aangehouden opkomst Margreet Dolman is vrijdag te bewonderen in de Stadsgehoorzaal in Vlaardingen. (Foto Steye Ra- viez) Schiedam Roosenzaai Passagetheater Teerstoof Kindertheater Expositie Vlaardingen Stadsgehoorzaal Filmhuis Harmonie Harmonie Jeugdtheater Maassluis Schuurkerkje r> HET VRIJE VOLK schiedam vl aardingen 12 Waar Iaat Vlaardingen zi n chemisch afval Bij de 194 bedrijven die een bezoekje kunnen verwachten van controleurs zijn garages, autosloperijen, machine hout bewerkers, grafische bedrijven en verwerkers van oude meta len. Metaalbewerkers en con structiebedrijven, loodgieters, MAASSLUIS Een 16-jari- ge Inwoner van Maassluis heeft bekend de afgelopen maanden zeker zes vrouwen onzedelijk te hebben betast. De jongeman ging aldoor op de zelfde manier te werk. De Maassluise politie ver moedt dat er nog veel meer vrouwen door de jongen zijn lastig gevallen. De vrouwen wordt gevraagd alsnog aangif te te doen van de aanranding. Telefoon politie Maassluis 01899-13444. tandheelkundigen, schilders en foto-ontwikkelcentrales kun nen eveneens de controleurs verwachten In het kader van de Wet op de Chemische Afval stoffen. Het project heeft een begelei dingscommissie waarin na mens het gemeentebestuur de wethouder van milieu-aangele genheden Bas Goudriaan zit ting heeft en J.G. Geldof van gemeentewerken benoemd is tot projectleider. Het project is een onderdeel van een groot schalig onderzoek in het Rijn mondgebied. Voorheen deed de gemeente Vlaardingen alleen onderzoek naar galvaniseerbe- drijven en him vervuiling. Doel van het project is een goed beeld te krijgen van de hoeveelheden chemische afval stoffen die vrijkomen bij be drijven in de gemeente Vlaar dingen in het bijzonder en in het Rijnmondgebied in het al gemeen. Het controleren zal in de toekomst moeten bijdragen tot een meer efficiente en ef fectieve aanpak van het pro bleem chemisch afval. Ge meentewerken is al begonnen met inventariseren van de be drijven die chemisch afval produceren. Het proefproject gaat vier jaar duren. De beschikbaar ge stelde 85.000 gulden wordt door medewerker van de afdeling milieuhygiëne van de gemeen te Vlaardingen Herman Berk hout voldoende geacht. „Per jaar wordt er per Vlaardinger 25 cent uitgetrok ken voor dit soort onderzoeken Dat betekent iets minder dan 85.000 gulden per vier jaar. Daar doen we het mee. Het rijk betaalt. Het is allemaal voorgerekend," aldus de amb tenaar Berkhout. SCHIEDAM/ROTTERDAM „Met een laag inkomen toch mooier wonen dankzij huur subsidie is taboe in Schiedam. Met de landelijke regels wordt een loopje genomen. Jaarlijks worden tientallen mensen te leurgesteld, omdat Schiedam bij het rijk negatief adviseert over hun aanvraag voor huur subsidie Wettelijk hebben deze mensen er wel recht op." Dat zegt fractievoorzitter U. Bruseker (CPN). Hij wijst naar Rotterdam waar iedereen huursubsidie kan krijgen, mits het inkomen niet te hoog is en de woning niet te duur. Schie- damse ambtenaren verkopen echter regelmatig 'nee* zonder dat het rijk daarom heeft ge vraagd Schiedam is dus room ser dan paus Ruding, zo stelt Bruseker vast. Daarmee haalt hij zich de woede op de hals van wethou der mr. H. van Kleef (PvdA). „Klein links ziet deze ingewik kelde zaak zwart-wit. Dat is lekker gemakkelijk," zegt Van Kleef. Toch kan hij de negatie ve adviezen van zijn ambtena ren niet ontkennen. „Maar dat VLAARDINGEN Be woners van een pand aan dez Lorentzstraat hebben maandagavond een inbre ker aangehouden en aan de politie uitgeleverd. Toen de bewoners omstreeks kwart voor tien thuiskwamen con stateerden zij, dat de voor deur van hun woning open stond. Binnen werd een achttienjarige Vlaardinger aangetroffen. De jongen werd door de bewoners beetgepakt en in afwach ting van de politie in een schuur opgesloten. Hij zit nu in een cel op het politie bureau voor nader verhoor door de recherche. SCHIEDAM Een ongeveer 25-jarige jongeman met don ker haar heeft een 61-jarige Schied&mse van haar handtas beroofd. De Schiedamse stond op de Rembandtlaan bij de bushalte te wachten toen de jongen haar naderde en de weg vroeg. Hij rukte haar met kracht de tas uit handen en spurtte de Graaf Plorisstraat in. Daar sprong hij bij een an der op de bromfiets en ver dween. Burg. H. Gretelaan 273 SCHIEDAM Tel. 010-473 82 22 SCHIEDAM „Dat kunnen we beter aan de aannemer overlaten." Met een grijns op zijn gezicht en voorzichtig be kritiseerd door zo'n honderd basisschool-leerlingen, metsel de wethouder mr Hans van Kleef gisterochtend een muur tje in een klaslokaal van de openbare basisschool Harleki no. „Het zit zo scheef als wat," riepen de kinderen grinnekend achter hun handjes en half verscholen achter de grote klep van de spiksplinternieuwe petten met het opschrift Harle kino bouwt aan het onderwijs. Ook wethouder Van Kleef was getooid met zo'n baseball pet. Van Kleef, handenwrij vend en er zichtbaar lol in heb bend: „De school aan de Burge meester van Haarenlaan 952 ondergaat de komende maan den een metamorfose. Het er naast gelegen kleuterschooltje wordt afgestoten. In de kleu terschool worden vier wonin gen gemaakt. Het kleuteron derwijs wordt geïntegreerd met de rest. Dat hoort thuis in een schoolgebouw." De directeur van de openba re basisschool Harlekino in het stille gedeelte van Nieuwland, Gerbert Denneboom, juicht al bij voorbaat. „Geweldig, de so ciale controle is hier zo klein. Wij zijn vaak wanhopig gewor den omdat er zo vreselijk veel werd vernield. In een half jaar tijd voor minstens 25.000 gul den aan vernielingen aan rui ten, gestolen apparatuur en an der vandalisme. Om van te janken en om gek van te wor den. Misschien dat die huizen MAASSLUIS De commis sie Leefbaarheid Burgemees terswijk houdt vrijdag 27 no vember een actiedag. Al maan den ijvert deze bewonerscom missie voor het terugdringen van vandalisme en vervuiling in de wijk. In samenwerking met het Gemeentelijk Woning bedrijf en andere gemeentelij ke diensten hebben de bewo ners al de nodige resultaten DeTurbo-Wash reinigt auto's, caravans, tegelpaden en zelfs ramen op de 1 e verdieping Klik de Turbo-Wash op de tuinslang, shampoo erin en er kan gewassen worden verkrijgbaar bij: Broersvest 50-52, Schiedam, tel: 010-4267594 geboekt De kelderdeuren van de flat aan de Burgemeester Schwartzlaan zijn versterkt om de vele inbraken tegen te gaan. De Ingangen van de flat zijn weer netjes geschilderd, en de straatverlichting is ver beterd. Om alle bewoners bij het werk van de commissie te be trekken is vrijdag een dagpro gramma in elkaar gezet. Tot negen uur 's ochtends kunnen de bewoners hun grof vuil aan de straatrand zetten. De ge meentereiniging maakt die dag een extra ronde om de ou de koelkasten en bedden op te halen. De trappenhuizen van de flat krijgen dan ook een ex tra schoonmaakbeurt. Van tien tot twaalf uur is er open huls in het nieuwe gebouw van de wijkvereniging De Plat aan de Schwartzlaan. Daar kunnen de bewoners kennismaken met de commissieleden en kijken naar een fototentoonstelling over de wijk. Vanaf 13.30 uur gaan de kin deren van de twee basisscho len In de wijk de straat op voor een kleine schoonmaakactie. Bij hun terugkeer in het wijk- gebouw wacht het Maassluise gemeentebestuur hen op. Bur gemeester Van Es, voorzitter van de gemeentelijke werk groep Kleine Criminaliteit, deelt de kinderen dan een sti cker uit met het speciale op schrift Houd onze wijk schoon. De bewonerscommissie is van plan in het voorjaar weer een dergelijke schoonmaakdag te organiseren. -«Kssast meehelpen om dat vandalisme terug te dringen," hoopt de di recteur. In de maanden januari tot en met juni van dit jaar werden er 25 grote ruiten ingegooid. Dat kostte de school alleen al 10.000 gulden. Verder ver dwijnt er met de regelmaat van de klok apparatuur, zoals de copieermachine, de video spullen en de kleurentelevisie. De verbouwing van de school, er wordt bijvoorbeeld een 'nat te hoek' voor de allerkleinsten ingebouwd en er komt een gro te gemeenschappelijke ruimte op de bovenverdieping, moet in februari 1988 kiaar zijn. De verbouwing van de school tot vier huizen voor 'jongere oude ren' gaat enkele maanden lan ger duren. De openbare basisschool Harlekino staat de laatste tijd flink in de belangstelling. Aan staande vrijdag komen leden van de Tweede Kamer, waar onder mevrouw Wijnie Jabaay van de PvdA, een kijkje nemen in de school. Zij komen op uit nodiging van de medezeggen schapsraad om meer Inzicht te krijgen in de dagelijkse gang van zaken op een basisschool. Verder komt uiteraard aan de orde wat door het parlement genomen beslissingen in de praktijk betekenen voor leer krachten en leerlingen. MAASSLUIS Menselijke relaties tegen Antilliaanse ach tergrond. Dat is het thema van het toneelstuk dat zaterdag 28 november in het Schuurkerk theater wordt opgevoerd. The Choice, zoals het toneelspel heet, is geschreven door Edsel Samson, die ook de regie in handen heeft. Het wordt op de planken gebracht door de groep Styptic uit Arnhem. Dit gezelschap Antilliaanse toneelspelers en dansers heeft The Choice inmiddels al in een groot aantal plaatsen met veel succes opgevoerd. De Maas sluise Werkgroep Antillianen en Arubanen heeft de organi satie van de avond in handen. Namens deze werkgroep zegt Chesley Peterson dat The Choice niet alleen voor Antil lianen en Arubanen interessant is. De menselijke relaties staan voorop in dit toneelstuk. De hoofdpersonen, moeder en dochter, moeten belangrijke keuzen maken in verband met hun vertrek van Curasao naar Nederland. Moeder Irma moet eerst de band met haar macho echtgenoot verbreken voordat ze het Caraibische eiland kan verlaten om naar West-Europa te gaan. Als ze deze stap heeft gezet gaat ze met haar dochter een zelfstandig leven leiden in het voor haar vreemde Neder land. Uiteindelijk wordt het verlangen naar de zon en de el- gen cultuur zo groot dat zij te rugkeert maar haar dochter blijft in Nederland studeren. Dit eigentijdse emancipatie thema wordt door Styptic via tekst en muziek op een heel bijzondere manier uitgewerkt. De hoofdrolspelers zijn Judith Coffie, Annemarie Kobossen, Felix Burleson en Yvette Gumbs. The Choice is geschreven in opdracht van de stichting Ki- bra Hacha in Utrecht ter gele genheid van het 15-jarig be staan van deze sociaal-culture le vereniging van Antillianen en Arubanen Kaarten voor de voorstelling in Maassluis kos ten ƒ3,50 en zijn zaterdag avond een half uur voor de aanvang van de voorstelling die om 20.30 uur begint, aan de kassa van het Schuurkerkthea ter te koop. komt door de enorme uithol ling van de subsidieregeling. Straks zitten de mensen in een duur huis met steeds minder huursubsidie. Dat wil ik niet op mijn geweten hebben. Dat Rotterdam het wel doet, is mijn zaak niet." Bruseker en Van Kleef lig gen jaarlijks met elkaar over hoop over deze kwestie. On langs was het weer raak in de gemeenteraad. Van Kleef wil de er toen weinig woorden over vuil maken. „Telkens als het over huursubsidie gaat, schiet de adrenallnespiegei van de wethouder omhoog," zei Bruseker toen. Van Kleef lanceerde onlangs het idee om migranten wel het volle pond huursubsidie toe te kennen als zij zich willen ves tigen in wijken als Groenoord waar nog weinig migranten wonen. De wethouder maakt zich grote zorgen over Nieuw land, de na-oorlogse goedkope flatwijk waar 11,7 percent van de bewoners uit migranten be staat en de rest uit grotendeels vergrijsde autochtone Schie dammers. „Het gevolg is dat basisscho len bijna volledig uit migran tenkinderen bestaan," zegt Van Kleef. „Buitenlandse leraren en ouders vinden de situatie ook zorgwekkend Zij willen him kinderen ook met Neder landse leeftijdgenootjes laten spelen. In zo'n geval vind ik de huursubsidie een uitstekend middel om migranten meer over de stad te spreiden. Het gaat ook alleen om migranten die van buiten Schiedam ko men en zich bijna als vanzelf sprekend in Nieuwland vesti gen omdat hun landgenoten daar ook wonen. We gaan geen migranten die al lang in Nieuwland wonen een duurder huis aanpraten." De angst voor een uitgeholde subsidieregeling en dus huur schulden gaat nu niet op, zo vindt Van Kleef. „Ik zet die angst af tegen de sociaal onge wenste situatie waarin Nieuw land verkeert." „Een opmerkelijke keuze," meent Bruseker. „Kennelijk is die angst voor het verder af- kalyen,^ van t de tjhuursubaidie niet "zo reeel. Adders zou je de migranten toch van de wal in de sloot helpen? Het is ook on rechtvaardig tegenover de Ne derlanders. Dit idee werkt dis criminatie in de hand." De gemeenteraad keurde de terughoudendheid met huur subsidie^ al .in. 1985goed.,-,Van Kleefgeeft .|het ronduit toe: er Wordt geen reclame gemaakt voor huursubsidie. Dat be spaart ook bijna twee abtena ren die alle aanvragen in be handeling zouden moeten ne men als Schiedam 'de deuren open zou gooien'. Want het valt waarachtig niet mee om uit te rekenen op hoeveel subsidie ie mand recht heeft. „Zo ingewik keld en uitgehold is die rege ling ai," verklaart Van Kleef. Wederom maakt de wethou der een uitzondering voor mi granten. Voor hen moeten wél ambtenaren klaar staan om de huursubsidie te stimuleren. Maar de vrees dat migranten nu het stadhuis plat zullen lo pen lijkt ongegrond. Plaatsver vangend hoofd R. van der Noll van Algemene Bestuurszaken gelooft dat de cultuur van de meeste migranten zich niet richt op prettig wonen. „Veel migranten wonen lie ver goedkoop, omdat zsj ver plichtingen in het buitenland hebben. Wij hebben al eens eerder geprobeerd om migran ten te spreiden over wijken als Groenoord. Dat leverde weinig op. Zelfs migranten met hoge re inkomens voelden daar wei nig voor," zegt Van der Noil. SCHIEDAM Marktkooplui van de Schiedamse weekmarkt hebben een 49-jarige Rotter damse zakkenroller ontmas kerd, terwijl hij probeerde de portemonnee van een 22-jarige Schiedamse te rollen. De man verzette zich tegen de aanhou ding van de marktkooplui, die hem herkenden. Daarbij vielen over en weer klappen. De zak kenroller, geen onbekende van de Schiedamse politie, kon niet meteen de cel in. Hij werd eerst voor behandeling naar het Schiedamse Schielandzie- kenhuis gebracht, waar hij werd opgenomen op de afde ling neurologie. Momenteel zit de man in een Schiedamse cel, want de verwondingen bleken mee te vallen. SCHIEDAM De Maasslui se politie heeft na twee uur controleren 52 automobilisten geverbaliseerd wegens over treding van de maximum snel heid. Op de Westlandseweg, maximum snelheid 50 kilome ter per uur, werd over het al gemeen veel te hard gereden. j DiWSDA© 24 MOVEMER De tovenaar Prospero zit opge sloten in zijn eigen hoofd In zijn binnenstespeelt hij met betovering, natuurkrachten en overspannen denkbeelden. Studio Peer maakt de kinderen woensdag 25 november weg wijs in de wondere wereld van de denker Prospero met het stuk Weg van waan. Dochtertje Miranda helpt de moeilijke denker ontkomen aan zijn en ge hersenspinsels. De voorstel ling is bestemd voor kinderen vanaf zes jaar. Toegang 3,50. Aanvang 14.00 uur Donderdag 22 november wordt in de Roo Roosenzaal de jazz- film over het Newport Jazz fes tival Jazz on a summer's day gedraaid. De film laat het repe teren, de voorbereidingen en de concerten tijdens het festi val zien Aanvang 21.00 uur. Toegang 7,50 Roo Roosen zaal, Passagetheater, Passage 9-13 De Henny Hulsman karavaan dendert vrijdag 27 november over Schiedam en omstreken Henny Huisman, met door hemzelf ontdekt bekend en minder beroemd gevolg, treedt op in het Passagetheater. Vo rig jaar tijdens de bevrijdings feesten was het Henny Huis man met zijn show die honder den Schiedammers en tiental len kandidaten aan de talen- tenjacht een geweldige avond bezorgde. Speciaal voor de Nederlandse theaters is er nu een geheel van de televisies how afgeleide versie van de soundmlxshow. De kandidaten, die zich uit het hele land ai van te voren hebben aangemeld, worden door een deskundige jury beoordeeld. Aanvang 20.15 uur. Toegangsprijzen ƒ17,50, CJP/Pas65+ 2,50 re ductie. Voorafgaand aan de Henny Huismanshow is er in de Roo Roosenzaal een theaterdiner. Het theaterdiner bestaat uit: krachtige duivenbouillon met kervel, pastei gevuld met ra gout van diverse zeevruchten, gehakte runderbiefstuk met kappertjes, champignons en groene pepertjes en ais toetje Italiaans ijs en koffie. Dit thea terdiner is samen te reserveren met de voorstelling van Henny Huisman of met de voorstelling Herman Finkers in het Theater de Teerstoof op vrijdagavond 45,- per persoon. Passage theater, Passage 9-13 De uit Twente afkomstige ca baretier Herman Finkers gaat het helemaal maken. Met zijn vijfde show Het meisje van de slijterij iijkt hij landelijk door te breken, nadat hij vorige week op de televisie te zien was. Herman Finkers staat vrijdag 27 en zaterdag 28 november met zijn bijzondere humor op de planken van Theater de Teerstoof. Aanvang 21.00 uur. Toegangsprijzen 12,50, CJP/Pas65+ 2,50 reductie. Theater de Teerstoof, Nleuw- straat 12. Voorafgaande aan de Herman Finkers voorstelling kunnen de theaterbezoekers aanzitten aan het theaterdiner in de Roo Roosenzaal in het Passage theater. Prijs voor voorstelling en uitgebreid diner 45,- per persoon. Basje piekert zich suf tijdens het stuk Hebben, hebben, heb ben van Hanneke Kuipers za terdag 28 november in Theater de Teerstoof. Basje heeft een cadeautje gehad en weet niet van wie. Kindertjes kunnen vanaf 14.00 uur terecht en dan horen ze alles over het kado, Basje, zijn steeds groter wor dende hebzucht en waar dat toe leidt. Toegang ƒ3,50. Thea ter de Teerstoof, Nieuwstraat 12. in de foyer van Theater de Teerstoof zijn kunstwerken te zien van José Schorer. De ope ningstijden zijn een uur voor de voorstelling tot twee uur na een voorstelling. Toegang vrij. Theater de Teerstoof, Niéuw- straat 12. Paul Haenen en Dammie van Geest treden vrijdag 27 no vember op in de Stadsgehoor zaal met het programma De ge voelens van Paul Haenen en Dammie van Geest uiten zich in de mens Margreet Dolman. Pianist/componist Willem Jeths zit achter de vleugel en begeleidt Margreet Dolman bij haar recital uit de bundel Va kante van het innerhik Aanvang 20.15 uur. Toegangsprijzen 12,50, CJP/Pas65+ 10.- Een familiedrama in de vorm van een thriller, waarin het the ma waanzin een rol speelt, is zaterdag 28 novembner te zien in de Stadsgehoorzaal. De thriller Hitchcock's Dnesprong, gemaakt door Art en Pro en de Stichting Theaterunie, werd geschreven en geregisseerd door Frans Strijards De hoofd rollen in de thriller worden ver tolkt door Wim van der Grijn, Els Ingeborg Smits, Theo Pont, Marieke van Leeuwen, Mark Reitman en Margreet Kooistra. Aanvang 20.15 uur Toegangs prijzen 12,50, CJP/Pas65+ f 10,- Stadsgehoorzaal, Schle- damseweg 50a. - r In het Filmhuis de Harmonie draaien deze week da volgen de rolprenten: woensdag 25 november, 20 30 uur, Tokyo Story van Yaswiro Ozu. Een fa miliedrama Donderdag 26 no vember, 14.00 uur, Pnzzi's Ho- nor van Joh/i Huston. Kathleen Turner en Jack Nlckolson in gangsterfilm met parodistische trekjes Donderdag 26 novem ber, 20.30 uur, Tokyo-ga van Wim Wenders. Persoonlijke documentaire waarin Wenders op zoek gaat naar het Tokyo van filmer Ozu Vrijdag 27 no vember en zaterdag 28 novem ber, 20 30 uur, A room with a view van James Ivory. Een be roemde film over een onmoge lijke liefde. Toegangsprijzen 's avonds 6,50, CJP/Pas65+ f 5,-; 's middags 5,-. In Zaal Harmonie van het Stadsgehoorzaal complex wordt zaterdag 28 november een groots Sint Nlcolaas Bal ge houden. Het verjaardagsfeest voorafgaande aan de werkelij ke verjaardag van de goedhel- ligman wordt muzikaal omlijst door Plet Ie Blanc en het Trio Arie Valkhof. Bovendien maken alle Vlaardingers, die verkleed als Sinterklaas naar het feest komen, de kans een geldbe drag te winnen De mooiste, grappigste, zotste, modernste of vreemdste Sint krijgt een prijsje van 100, 75 of 50 gul den. Toegang gratis. Danseres Pauline Daniëls danst vrijdag 27 november in Zaal Harmonie haar program ma Geen Plek. Nergens In haar virtuoze dansshow toont Pauli ne choreografische bijdragen van de Amerikaan Mark Tomp kins, de eveneens uit Amerika afkomstige Viola Farber, de Belg Marc van Runxt en de En gelsman Matthew Hawkins Aanvang 20.30 uur. Zaal Har monie, Schiedamseweg 50a. De jeugdtheatergroep Spaceti- me houdt woensdag 25 novem ber de kinderen in Zaal Har- momie bezig tijdens een doe- middag over moderne dingen in een toekomstige lijd. Aparte groepen voor kleuters en ou dere kinderen. Toegang 3,50. Limonade gratis. Harmonie, Schiedamseweg 50a. De veelgeprezen speelfilm Nlght Mother wordt donderdag 26 november vertoond in het Schuurkerkje. Hoofdrolspellen in deze film, over een dochter die zelfmoord pleegt en verant woording hierover aflegt aan haar moeder, worden gespeeld door Sissy Spacek en Anne Bancroft. Minimum ieeftijd 16 jaar. De eerste voorstelling be gint om 14.00 uur, toegangs prijzen 5,-, CJP/Pas65+ 2,50. De avondvoorstelling is om 20.30 uur, toegangsprijzen 7,50, CJP/Pas65+ ƒ6,-. Schuurkerkje, Schuurhof 142. li "V tr «5** -pf -* x y-nafwi-vn po -

Het Vrije volk | 1987 | | pagina 1