ARMA richt zich ook op andere sporten 'Wegwijzer' doet naam eer aan 'Ik zie dat neet als e en Boekhoudopfeidmg gemis, geen talent hebben' voor werkzoekenden iS Het Vrije Volk SCHIEDAM UT Gemeente wil 'vriendelijke' smeervetten gebruiken Brochure voor migranten zonder werk bevat schat aan informatie Het VHic Volk KAMPtomvo,K J lil llli! ïm Nelle FORMEER EEN STRAATVOETBALTEAM EN SPEEL MEE! PAGINA 12 DINSDAG 12 APRIL 1988 Werkzaamheden aan Kasteelweg Spoorwegviaduct krijgt 'coating' Kleding maken bij No Problem Titelstrijd gaat tweede week in Vraag naar ervaring met computer Jack Kerktaan, de razende reporter van Radio Rijnmond, haalt zijn schouders op over de kritiek. Minister Smit-Kroes wil al niet meer met hem praten Tineke Schouten Magnolia Woatla Gapi Urbanus in 'Hector' Tom en Jerry Filmclub 1988 WAT IS ER TE WINNEN? (JfflKJMHSTlA BMNEWEGDEPUMTB8.H. (KNVB SCHIEDAM De Schiedamse Gymnastiekvereniging ARMA gaat te genwoordig door het leven ais de Gym nastiek en Sportvereniging ARMA Schiedam. Op de onlangs gehouden buitengewone algemene ledenvergade ring werd tot een wijziging van de statu ten besloten. Door deze wijziging kan ARMA Schiedam zich naast gymnastiek ook op andere takken van sport (zoals badminton) gaan richten binnen het ver enigingsverband. Vóór de daadwerkelijke aanpas sing in de statuten was ARMA ai actief in anderesporten dan alleen gymnas tiek. Samen met de zwemvereniging 'De Watervrienden' en de >;e t gir Harga vormt ARMA de SportBond Schiedam. Het doel van deze samen werking was en is het ontwikkelen van activiteiten op sportgebied naast de ei gen tak van sport. De SportBond Schie dam heeft in de afgelopen jaw naam gemaakt met het organiseren van de Prestatieloop in het voorjaar en de tri athlon in het najaar. Ondanks de uit breiding van de eigen activiteiten zal ARMA een onderdeel blijven van de SportBond Schiedam en in die vorm dit jaar op 20 augustus de befaamde tri athlon weer organiseren. De gymnastiekafdeling blijft met zijn meer dan honderd leden het groot ste deel van ARMA Schiedam uitmaken. Dit aantal blijft toenemen en ARMA zal VLAARDINGEN - Gemeente werken In Vlaardingen wil bekijken of het de moeite waard is milieuvriendelij ke smeermiddelen te gebruiken. Het gaat om smeermiddelen op basis van plantaardige olie, die niet onderdoen voor smeer die gemaakt is van aardolie. De plantaardige smeermiddelen hebben het voordeel dat ze biologisch volledig en snel afbreken. Gemeentewerken komt op de gedachte, nadat uit onderzoek in Duits tand is gebleken, dat smeervetten in ap paratuur voor agrarische doeleinden tot grote verontreiniging van de bodem lei den. in de deelstaat Nedersaksen heeft de Vereniging van Gemeenten daarom een verzoek ingediend bij boeren om voortaan milieuvriendelijke vetten te ge bruiken. dan ook moeten gaan uitbreiden. De mogelijkheid hiertoe werd vorig jaar al gedeeltelijk geschapen door de uitbrei ding van de technische leiding met twee trainsters. Naast het opvoeren van het aan tal lesuren, stelt het bestuur van ARMA Schiedam ook pogingen in het werk fes sen te verzorgen in een zaal in de wijk Woudhoek, omdat een groot aantal le den nu 'heel' Schiedam door moet rei zen om in de gymzaal aan de Hoofd straat in Schiedam-Zuid te komen. Behalve over de wijkgrenzen strekken de activiteiten van ARMA Schiedam zich ook uit over de lands grenzen. Zo zullen er aan de Internatio nale CSIT juniorkampioenschappen in België zes Schiedammers meedoen, van de zeven deelnemers die de NCS (de landelijke bond waar ARMA bij aange stoten is) naar die kampioenschappen afvaardigt. Ook heeft ARMA zelf een uitwis selingsprogramma met buitenlandse verenigingen opgezet. In oktober komt een ploeg van de Zwitserse vereniging Oerlikon-Zürichnaar Schiedam, terwijl in 1989 een Schiedamse formatie een te genbezoek zal brengen. Ook zijn er con tacten met officials uit Rusland en het bestuur van ARMA hoopt dat het ook met dat Oostblokland tot een uitwisse ling komt. De eerste sport waar ARMA Schiedam zich op heeft gericht naast gymnastiek is badminton. De afdeling badminton is sinds januari van dit jaar een volwaardig onderdeel van de ver eniging geworden. Vorig jaar werd er. met deze sport bij wijze van proef be gonnen om de animo voor het badmin ton in Schiedam te kunnen onderzoe ken. Gebleken is, dat de meest optimis tische verwachtingen van het bestuur zijn overtroffen. Het gaat hier vooralsnog om badminton op recreatief niveau onder leiding van een bevoegd trainer. Voor de personen die op competitie niveau willen gaan spelen, worden binnekort voorzieningen getroffen. Er zijn twee avonden waarop er badminton kan wor den gespeeld in de sportzaal aan de Hoofdstraat in Schiedam-Zuid. Op dins dag van 20.00 tot 22.00 uur (voor de vaste leden) en op donderdag van 19.00 tot 21.00 uur (ook voor niet-leden, die voor drie gulden in zaal terecht kunnen). Voor verdere informatie over het badminton: de heer C. Kamp, telefoon: 4733854. Voor meer informatie over de gymnastiekafdeling: mevrouw Van Min nen, telefoon: 4738226. Uit handen van wethouder Hafkamp neemt de heer Ramkhelawan (links) het eerste exemplaar van de 'Wegwijzer voor scholing en werk' in ontvangst. Colle ga-wethouders Snoeck en Maarleveld (rechts) kijken belangstellend toe. SCHIEDAM „Toen ik vijf we ken geleden bij mijn indiensttreding voorzichtig startte met de inventarisatie van de voorzieningen in Schiedam, Vlaardingen en Maassluis voor de mi granten zonder werk kwam ik al snel tot de conclusie, dat ik aan een moeilijk karwei begon. De uitgave van dit boek werkje bespaart me een hoop tijd." De begeleider culturele minder heden bij de Stichting Beroepseducatie Nieuwe Waterweg Noord, S.Ramkheiawan, sprak deze woorden toen hij op het Schiedamse stadskan toor uit handen van de Schiedamse wethouder L Hafkamp gisteren de 'Wegwijzer, voor scholing en werk' kreeg uitgereikt. Het SZjpagina's tellende boekje is een uitgave van de gemeenten Schie- dam, Vlaardingen en Maassluis, is sa mengesteld door Bureau Voorlichting Schiedam (het laatste huzarenstukje van de onlangs vertrokken Hanneke Burggraaf) en bevat een schat aan in formatie over uitkering en bemiddeling, starten van eigen bedrijf, cursussen, op leidingen en betaald en onbetaald werk betreffende migranten zonder werk in het gebied Nieuwe Waterweg Noord. Al le belangrijke adressen staan met naam en toenaam vermeld. De brochure is met name be stemd voor functionarissen in deze re gio die in hun werk met migranten te maken hebben. „Maar," benadrukte de wethouder van Maassluis, LA Snoeck- Schutler, „in feite bevat het informatie, die voor iedereen van belang kan zijn." De Vlaardingse wethouder A. Maarleveld: „Vroeger was het minder hedenbeleid voornamelijk een zaak van de zogenaamde zachte sector, maar ge lukkig is dat nu niet meer het gevat. Het draagvlak is veel breder geworden en deze uitgave geeft daarvan een goed en overzichtelijk beeld." De aanzet tot het samenstellen van een Wegwijzer voor migranten zon der werk werd gegeven in het Regionaal Overleg Volwasseneneducatie en Eman cipatie en met name op een studiedag vorig jaar in juni over migranten en werkgelegenheid in de drie Waterweg gemeenten. „We hebben op die dag heel wat afgepraat," aldus gastheer Hafkamp, „en toen bleek dat we tang niet aites "van elkaarWisten. Het bundelen van de krachten leek ons een goede zaak en mede daarom hebben we deze Wegwij zer uitgegeven. Ook werd besloten een netwerk van instellingen op te richten, dat op welke manier dan ook wordt ge confronteerd met problemen van min derheden. De bedoeling is om twee keer per jaar met vertegenwoordigers van die instanties rond de tafel te gaan zit ten om alle knelpunten op een rijtje te zetten en tot concrete voorstellen en oplossingen te komen. We beseffen ter dege, dat het niet eenvoudig is om in deze tijd banen te creëeren, maar via goede scholing, omschoting en werkge legenheidsprojecten kunnen we wél een aanzet geven. Da Wegwijzer vormt ir. dit kader een handig hulpmiddel." «ah'Cw 'oTSOlu'1 "«*9 t li I-» <"-».'*>-> t tt t •- SCHIEDAM - Aan de Kas teelweg in Schiedam-Woudhoek worden sinds gisteren werkzaamhe den uitgevoerd. Er is gestart met het gedeelte tussen Waterstokerstraat en Muiderslotstraat Daarna is het gedeelte tussen Muiderslotstraat en Scheepvaartweg aan de beurt De rijbaan wordt geasfalteerd over een breedte van zeven meter, in verband met de hoge parkeerdruk zullen er tevens plaatselijk parkeer- kommen in de zijberm worden aan gelegd. Ter hoogte van het Slot Haamstedepad wordt een fietspad aangelegd. SCHIEDAM Gisteren is een begin gemaakt met de werk zaamheden aan het betonoppervlak van het spoorwegviaduct Nieuwe Damlaan. Het werk duurt twee drie maanden, afhankelijk van de weers omstandigheden. De werkzaamhe den worden uitgevoerd in het kader van de nazorg aan het tramtracé. Een groot deel van het betonopper vlak van het spoorwegviaduct wordt van een 'coating' voorzien. De coa ting beschermt het beton tegen agressieve zouten, die worden ge bruikt bij de gladheidsbestrfjding. SCHIEDAM De cursus "Zelf kleding maken' van het leer/werkproject No Problem kan weer enige nieuwe deelneemsters gebruiken. Twee 'oude' cursisten hebben namelijk werk gevonden. Op dit moment wordt er gewerkt aan de zomercollectie, ledereen mag zelf bepalen wat er gemaakt wordt De gefabriceerde kleding wordt ver kocht in de winkel van No Problem aan de Havendijk 174b, telefoon 4260887 (vragen naar Marieke Gels). SCHIEDAM - Het toernooi om het Schiedamse voetbalkampi oenschap is z*n tweede week inge gaan. Het programma ziet er ai3 volgt uit vanavond (aanvang 18.30 uur): SFC—WK (terrein WK), Schiedam—Olympus, Hermes DVS—Martinit, DRZ-PPSC, Ur- sus—HBSS. Exceisior'20—Demos (terrein Demos), GTB—Schiedamse Boys. Donderdag wordt het duel tus sen GSS en FCN'66 verspeeld. Vanavond worden er in Schiedam eveneens twee competi tiewedstrijden afgewerkt. Het in de gradatienood verkerende HBSS treedt op eigen terrein aan tegen 's Gravenzande en SVDPW-za ont vangt stadgenoot GSS. u f f -J* Door Roland Vonk ROTTERDAM Jack Kerklaan (27) is ais de radio waarvoor hij werkt je zet 'm aan en het begint te praten. Hon derduit. Zonder ophouden. Slechts af en toe neemt Jack een korte denkpauze, zoekend naar weer een nieuwe manier om een vaderlandse uitdrukking om zeep te heipen. Bij hem staan mensen nogal eens 'in een wak', regelmatig is iets 'scoren op zijn molen' en nu en dan gaat iemand 'in de overdrive.' Jack werkt freelance voor Radio Rijn mond. Over zijn verrichtingen als Ra zende Reporter zijn de meningen zeer verdeeld. Een deel van de luisteraars houdt van zijn kwajongensachtige door tastendheid, een ander deel kan hem wel schieten. De kritiek: Jack Kerklaan zaagt door, wil altijd leuk zijn en laat ge zagsdragers niet in hun waarde. De ma nier bij voorbeeld waarop hij bij herha ling minister (Neelie) Smit-Kroes op offi ciële gelegenheden heeft ondervraagd over haar kapse! is voor sommigen een pijnlijke herinnering aan plaatsvervan gende schaamte. Zelf haalt Jack z'n schouders op over de kritiek. Hij weet wel dat hij sommige mensen tegen de haren in strijkt, of zo als hij zelf zegt: op het verkeerde been zet. Eén ding bereikt hij in elk geval met al zijn drukdoenerij: hij is jo 'heel erg aanwezig*. Precies wat hij wil. Jack Kerklaan: altijd in Schiedam ge woond, zoon van een melkboer, zeven jaar over de Havo gedaan, aan de school voor de journalistiek begonnen, die niet afgemaakt wegens werk bij de Vpro en de Vara en drie Jaar geleden in gelijfd bij de regionale omroep voor het Rijnmond-gebied, Kurt ie ie voorstelen dat luisteraars zich aan ie ergeren? Kerklaan: „Nou, dat kan ik me héél goed voorstellen. Mensen pakken mijn stijl, of ze zetten zich ertegen af. Het is bij mij óf ja óf nee. Er zijn wel mensen die op- of aanmerkingen hebben over het feit dat ik iemand zó direct aanpak dat er geen uitweg meer mogelijk is. Dat bestempelen ze dan ais zeuren. Maar ais ik het gevoel heb dat ergens informatie in zit en dat mensen dat pro beren achter te houden, dan probeer ik het er tóch uit te krijgen, op mijn eigen wijze. Doorvragen. Ik zal toch altijd pro beren om via omwegen het antwoord te krijgen wat ik wil horen, ik heb altijd het idee: ze sturen me er gens op af, ik moet de informatie bij el kaar zien te krijgen, en als je geen ta lent hebt dan most je dat bereiken door hard werken, door veel 'aanwezig' te zijn..." Heb je geen talent? Kerklaan: „Nou...eh,.,nee, ik denk niet dat ik talent heb, nee. Ik heb een eigen stijl, maar er zijn anderen die ta lent hebben, ik moet het gewoon door hard werken zien te bereiken allemaal. In de radiojoumaüstiek ben je toch ge wend geraakt aan een vlakke manier van interviewen. Ik heb het idee dat het frivoler kan, dat je het wat aardiger kan laten klinken. De journalistiek wordt te weinig benaderd als amusementsfactor. Je moet met journalistiek mensen amu seren, je moet de informatie zien óver te brengen. ik zal me er zeker niet op laten voor staan dat ik journalist ben of wat dan ook. Ik heb het idee dat er veel betere lui zijn. Op sodaal-economisch-poiitiek vlak zijn er mensen die ik beter vind, mensen die gewoon beter zijn ingevoerd in de materie. Die daar ook echt een hobby van hebben gemaakt. Wat dat betreft voel Ik me dan toch te weinig journalist." Wat voel ie ie dan? Kerklaan: „Ik verkoop praatjes. Het liefst verkoop ik gewoon onzin met een verlengsnoer. Ik zeg nooit dat ik journa list ben, of verslaggever. Kijk, ais het echt van belang is wil ik me wel voor een onderwerp inzetten, dan lees ik me ook wei in, dan zorg ik wel dat ik ingevoerd raak in de materie, maar vaak word je toch ergens op afge stuurd waar maar een mondjemaat nieuws in zit. Ailes wat je aan informatie kén binnenkrijgen, dat is eigenlijk al ge weest, dat hebben we ai een keer ge had, ik voeg daar niks aan toe. Dat zie ik niet als een uitdaging. Dus dan ga ik helemaal in de overdrive. Dan gooi ik het helemaal over de andere boeg. Neelie Smit-Kroes bij voorbeeld, die is regelmatig in het gebied hier. Die kun je dan iets vragen over strippenkaarten, over de waterkering, alles wat met Rijkswaterstaat te maken heeft Maar dat heb ik nou ai zó vaak gelezen en ge hoord. Dus ik ga haar lopen interviewen over hoe ze toch elke keer weer weet te bewerkstelligen, bij willekeurig welke opening van wat dan ook, om d'r haar zo netjes te krijgen. Daar ga ik dan he lemaal over door, daar zeur ik over, en dan raakt ze helemaal van d'r propos. Dat wordt me niet door iedereen in dank afgenomen, dat weet ik. Neelie Smit-Kroes, die wil mij ook gewoon niet meer spreken. Die ziet mij aankomen en die is weg. Ze neemt me niet meer seri eus." Compenseer /e ie zoals je zelf zegt gebrek aan talent door opgefokt te doen? „Dat is een hele gevaarlijke vraag na tuurlijk ehik zie dat niet als een gemis, geen talent hebben, ik zie vaak mensen die veel talent hebben en er toch niet komen, omdat ze geen door zettingsvermogen hebben. Ik compen seer niet een gebrek aan talent door ai- les in de overdrive te zetten. Ik probeer gewoon wat anders te doen dan het ge middelde. De ene keer slaat het aan en een andere keer sla je de plank volledig mis." Hebben ze jou vanwege je doortastendheid gevraagd voor de verslaggeving op de Bë- lebom-dag? Kerklaan: „Daar is natuurlijk over ge sproken. In mij zien ze toch wel iemand die de brutaliteit kan opbrengen om door bepaalde cordons te breken en die mensen zo ver kan krijgen dat ze be paalde uitspraken doen." Idealen? Kerklaan: „Ik zou nog wel eens in de trontlne journalistiek willen Zoiets als ooriogscorrespondent? Kerklaan: „Ja, in de frontlinie, déar zijn waar het gebeurt. Kogels om m'n oren horen fluiten, daar probeer ik me al ja ren een voorstelling van te maken en dat lukt me maar niet. Ik moet dat proefondervindelijk gaan toetsen, heb ik het gevoel. ledereen raadt 't me af, maar hier ben je toch overwegend aan het stoeien met allerlei luxe-problemen. Van alles en nog niks. De echte problemen zijn er gens anders. Hier is het toch vaak te re latief voor weerden, te relatief om aan dacht aan te besteden. En dan heb ik het recht om het maar in de overdrive SCHIEDAM - Het Gewestelijk Arbeidsbureau Nieuwe Waterweg Noord organiseert in samenwerking met lande lijk erkende opleidingsinstituten komen de maanden weer verschillende oplei dingen. Eén daarvan is de opleiding Boekhouden (inclusief computerboek- houden). Regelmatig zijn er vacatures bij het bureau voor de functie van boek houdkundig medewerker. Met name Is er vraag naar mensen die ervaring heb ben met computerboekhouden. Voor het volgen van deze oplei ding gelden de volgende voorwaarden: LEAO-C/D, MAVO-D of HAVO-diploma met handelskennis of handelsweten schappen in het vakkenpakket. De op leiding is bestemd voor werkzoekenden tussen de 18 en 30 jaar (herintredende vrouwen tot ca. 35 jaar), die langer dan drie maanden zonder werk zijn en aan de opleidingseisen voldoen. Schoolver laters van 1988 komen voor deze cursus niet in aanmerking. Voor deze opleiding, die onge veer zes maanden duurt en op 6 juni en 7 november van dit jaar van start gaat, zijn doorzettingsvermogen, zelfstandig heid en administratieve belangstelling van groot belang. Het aantal lesuren bedraagt twintig per week; daarnaast moet rekening worden gehouden net een studiebelasting van 20 tot 25 uur per week. Voor informatie en/of aan melding: Gewestelijk Arbeidsbureau Nieuwe Waterweg Noord, telefoon: 4705300. - De 'Wan Woeman SJow' van Tineke Schouten is zaterdag 16 april in het Passage Theater te bewonde ren. Net als in haar eerdere pro gramma's ('Tien met een gniffel', 'Zwiet, zwiet Honniebie', Tlepies Tien') staat het veelzijdige talent van Tineke Schouten garant voor een twee uur durend spektakelstuk, dat overal overvolle zalen trekt Ook de voorstelling in Schiedam was binnen de kortste keren uitverkocht. In het cabaretprogramma ,'jk wil ook wei eens gelukkig zijn' doen de dames Kok, Femeodos en Van Putten enthousiaste pogingen hun onzekerheid en eenzaamheid te ver bloemen. Zij zijn ervan overtuigd, dat zij daarin slagen: het publiekziet duidelijk de achterliggende hunke ring, de onderlinge conflicten en het verholen verdriet. Magnolia bege leidt zichzelf beurtelings op gitaar, accordeon en keyboard en is op vrij dag 15 en zaterdag 16 april te zien in theater De Teerstoof. Aanvang 21.00 uur, kaarten kosten negen gulden (pasreduktle 1,50). Pifïl or De clowns Woutje en Gapi maken er op zaterdag 16 april in Theater De Teerstoof weer een dolle boel van. Ze zijn op zoek naar een schat in de voorstelling 'Niezeneu- ze'. Een doldwaze speurtocht over bergen en rivieren, die natuurlijk goed afloopt De voorstelling begin! om 14.00 uur en de toegang bedraagt 3,75. In de Roo Roosenzaal van het Passage Theater wordt op donder dag 14 april de film 'Hector* ver toond. Hector is dé film van dejet- gische entertainer Urbanus, de Jpor pulairste Belg in Nederland' zoals hp zeil zegt Urbanus speelt Hector, hij zit in een weeshuis als achtergeble ven kind. In de vakantie gaat hij z'n mooie tante heipen in de bakkerij. Dat kan nooit goed gaan! Hector wordt verliefd, speelt toneel en amu seert z'n publiek. De aanvang van de film is 21.00 uur. De toegang bedraagt ƒ7,50. ItPTièt* theater de" Teerstoof wordrmbrgërrèen groots lekenfilm- festivai meT ffet knotsgekke duo Tom en Jerry 6i dë Tioèfdroi gehou- den.' Naiuurlljk probeert Tom Jerry weer te -pakken tekrijgen, maar na- tuurfijif tfséf Uerry'öp allerlei sflinme manieren "te ontsnappen aan de scherpe nagels van Tom. De film begint om 14.00 uur, een kaartje kost 3,75. Sij de Stichting Fsimduc Schiedam wordt vrijdag 15 aprii een Italiaanse klassieker van Federico Feiiini gedraald' 'Otto e mezzo* uit 1963. Deze rolprent is ck>k«ng£ geko zen tot de beste Europese film van de afgelopen dertig jaar. 'Otto e mezzo' gaat over eer» succesvol regisseur die wereldwijd ais een genie wordt beschouwd, maar zelf in een crisis ve-keert, vq! twijfel en frustraties. Terwijl het pu bliek op sea nieuw meesterwerk wacht, beleeft de regisseur opnieuw zijn jeugd, de relatie met zijn vader en zijn verhoudingen met vrouwen. De aanvang van de film is 21.30 uur, de zaal aan de Niéuw- straat 12 is een uurtje eerder ai open. Hoe oud ben ie? Kerklaan: „Nou, 27." Maar eigenlik? Kerklaan: „Ehzeventien, achttien." De Rotterdam»® voetbalclub Sparta beataat In 1030 honderd Jaar. Voor Sparta, de K.N.V.B. afd. Rotterdam, de Dienst voor Sport en Recreatie Gemeente Rotterdam en Het Vrije Volk Ie dit jubileum aanleiding het siraatvoetbattoernooi grootacheepa aan te pakken. In de maand mei wordt op de woensdagmiddagen en zaterdagen geapeeld op het Rotterdamse Schouwburgplein. Een team bestaat uit 7 (ongans of 7 meisjes. De maximumleeftijd Is 12 Jaar. Tijdens ds wedstrijden op het Schouwburgplein geeft het Jubilerende Sparta acte de presence. De trainers Rob Baar* en dan Nijman en de Sparta-spsiers zijn regelmatig aanwezig om de aftrap te verrichten en de vottbatferljee aan l« moedigen. Wat belet Ja om In te schrijven? Mare school, vereniging, buurthuis of vriendenkring kan aan team formeren. Vraag san Inschrijfformulier aan via ondsrstaanda bon an stuur de» aan; K.N.V.8., afd. Rotterdam, Afd. Straatvoetbai. de haar R. C, M. Kodjmana, Lanlngrad- piaata 13-13,3066 3G Rotterdam, tsf.nr. 010-4553044. gespeeld wordt om de SPARTA-VAN NELLE STRAATVOETBAL-CUP, zowel voor het meisjes- als het Jongensteam. een finaleplaats in de voorwedstrijd van de grote Jubileumderby tussen Sparta en een spraakmakende tegenstander In augustus 1988. een uitwedstrijd als Rotterdams kampioensteam op de Dam in Amsterdam tegen de Amsterdamse straatvoetbelkampioen 1988. iedere deelnemer ontvangt een leuke attentie en tevens ontvangen de finale-teams persoonlijk een extra attentie. Teams, die tot de kwartfinales zijn doorgedrongen, k. Ijgen een gratis toegangsbewijs voor de jubileumderby van Sparta. het winnende jongens- en meisjesteam ontvangen een cassetterecorder verenigde spaarbank -.N? MbtcMia* ta Ronwdwn - Tti OKMTTMft ■3 nor-I ir-n ■mi bHtUtn WGvmMBQ tte T1CHWBCH OMOWKOUQ Taf ate mWiHWM Postcode;.,.;.* »t:-I ■VWJ» T WjT -r-» Aftvrvesj.,

Het Vrije volk | 1988 | | pagina 1