wordt in zijn geheel gesloopt Wim de Haan speelt maandag hoog spel Waterwegsteden week lang in teken van Derde Werèld-cultuur 'n Hartverscheurende Dit moet ophouden! IFAW Het Vrije Vólk SCHIEDAM1 gfmm fi m ICraRITj S&coohi I FNV-spr eekuur HBSSin slotminuut naar winst Dronken rijders aangehouden I PAGINA 216 WOENSDAG 13 APRIL 1988 EIGENAAR-BEWONERS GEVEN VERZET OP EN ONDERHANDELEN nu MET GEMEENTE OVER DE VERKOOP VAN HUN HUIZEN ÏIIÉIlSStflS Van 18 tol en met 23 april uitgebreid programma met muziek, dans, theater, film, tentoonstellingen en discussie m Kijk in de ogen van deze gekooide hond. Zie de wanhoopde angst de hulpeloosheid. Dit aanhankelijke dier, dat zo lijkt op Uw eigen huisdier, bevindt zich in de handen van hardvochtige Aziatische handelaars in honden. Zijn lot? Hij zal wreed worden afgemaakt, en vervolgens toebereid voor menselijke consumptieals een dure specialiteit. Sommige van deze beklagenswaardige honden zijn gestolensommige zijn weggelopen andere verkocht door hun eigenaars. Ze wachten hulpeloos, soms met hun poten ontwricht op de rug gebonden. Pijnlijk gemuilkorfd met scherp getande voedselblikken. - 1 EFAW heeft veel succes geboekt bij het tot staan brengen van deze kwalijke handel. Als gevolg van onze eerdere campagne over de gehele wereld werden er op de Filippijnen wetten aangenomen die in tal van grote gebieden de handel in honden verboden. Maar in het huidige INTERNATIONAL FUND FOR ANIMAL WELFARE onzekere politieke klimaat konden de handelaars hun activiteiten weer opvatten. Onze anti-wreedheidsteams zijn weer ter plaatse. Ze redden en verzorgen honden door inentingen tegen hondsdolheid te verstrekken, dierenartsen te bekostigen en kinderen te onderwijzen in dierenverzorging. En door voor nieuwe wetten testrijden! We hebben veel tot stand gebracht, maar er moet nog veel meer gebeuren. Uw steun is van levensbelang. Help VANDAAG nog, alstublieft. U bent hun enige /hoop. SCHIEDAM De Ridderkerkse- straat in de Gorzen in Schiedam-Zuid l zal toch in zijn geheel gesloopt worden. Ook de nummers 6 tot en met 16 gaan i tegen de vlakte. Lange tijd was er spra- ke van dat dit blokje mogelijk zou blij ven staan, maar gisteren spraken de le den van de raadscommissie voor stads* vernieuwing en volkshuisvesting zich unaniem uit voor sloop van de hele straat Het projectteam Zuid, opsteliers van het stadsvernieuwingsplan voor de Ridderkerksestraat en omstreken, had de kwestie met opzet opengelaten om dat een groep eigenaar-bewoners uit de straat zich lange tijd verzette tegen de voorgenomen sloop van hun panden. Zij hebben echter inmiddels te kennen ge- geven met de gemeente over de ver koop van hun huizen te willen onder- i handelen. De -• drie (onder-jhuurders uit het blok 6-16 houden vast aan handha- ving van de woningen. „Ik ben ervoor om het hele plan uit te voeren, en niet her en der enkele pandjes te laten staan," verwoordde A. Reijnhout (D66) de algemene mening in de commissie. De commissie gaf het projectteam verder nog het verzoek mee om de winkelvoorziening in de wijk te betrekken bij het opstellen van het nieuwbouwplan. Namens de Bewoners Vereniging Zuid wees Anne Mofenaar op het belang van de 'kruidenier op de hoek1 voor de leefbaarheid van de buurt en vroeg het college de vestfgingsmoge- i lijkheden voor ondernemers in Zuid te verruimen waar nodig. Het stadsvernieuwingsplan wordt nu vrijwel ongewijzigd doorgestuurd voor goedkeuring door de gemeente raad. Daarna zal het projectteam begin nen met de planontwikkeling voor de nieuwbouw. De kern van het plan is een verschuiving van de Ridderkerksestraat metzo'n twintig meter in de richting van de Lekstraat Daarvoor zullen 133 wo ningen en 11 bedrijfsruimten gesloopt SCHIEDAM - De FNV werk groep. uitkeringsgerechtigden gaat het spreekurénwerk uitbreiden. Vanaf 19 april kunnen alle Schiedammers ook ie dere dinsdag met hun specifieke pro blemen op uitkeringsgebied van IOjOO tot 13.00 uur terecht in wijkcentrum De Blauwe Brug op het Bacbpleln. moeten worden. Op het vrijgekomen terrein zullen ongeveer 120 woningen worden teruggebouwd, In principe in de woningwetsector. Een deel van de nieuwbouw is bestemd voor bejaarden- woningen. Ook zal een gering aantal meer gezinswoningen gerealiseerd worden. Iri de aanbevelingsbrief bij het plan doet het projectteam het college van burge meester en wethouders de aanbeveling om de huidige bewoners van het stads vernieuwingsgebied het recht te geven op herhuisvesting in Zuid en voorrang te verlenen bij de toewijzing van de nieuw- bouwwoningen. Wie de eigenaar/beheerder van de nieuwe woningen wordt is nog niet bekend. Men verwacht eind 1990 met de bouwwerkzaamheden te kunnen be ginnen. Globaal zal de uitvoering van de bouw een jaar duren. De totale kosten van het plan bedragen de komende vijf jaar ruim negen miljoen gulden. De gemeente is inmiddels al op bescheiden schaal begonnen met de verwerving van de te slopen panden. Volgens Jan Goed brokkelde de weer stand van de huiseigenaren tegen de plannen af toen na gedetailleerd onder zoek bleek dat het opnknappen van de huizen nog altijd een eigen investering van 40 tot 50 duizend gulden zou ver gen. Goed: „Ook speelde mee dat men er tegenop zag om jarenlang 'in de rot zooi' te zitten. Plus dat het de mensen denk ik meegevallen Is wat de gemeen te voor de huizen wil betalen." Een aantal eigenaar-bewoners heeft het gemeentelijk bod op de wo ning ai ontvangen. Daarover dreigt nu een nieuw conflict te ontstaan, want een aantal bewoners vindt die taxaties van de gemeente juist veel te laag. Zij zijn van mening dat ze van het bedrag dat ze voor hun oude woning krijgen een vergelijkbare andere woning zouden moeten kunnen kopen. Dat is volgens woordvoerster C. Pil niet het gevat „Wij vinden dat de panden op hun normale marktwaarde getaxeerd zouden moeten worden, maar we hebben de indruk dat de ge meente ze op sloopwaarde heeft laten taxeren. Er zit nu telkens een verschild van tussen de 10.000 en 40.000 gulden tussen de opbrengst van je oude huis en de koopprijs van een nieuw. Voor zo'n bedrag ben je gedwongen een nieuwe lening af te sluiten." De bewo ners hebben inmiddels een eigen taxa teur in de arm genomen die ook schat tingen zal maken. S8S Door Richard Dubbold SCHIEDAM Met een 1-0 over winning op buurman GSS heeft SVDPW iets meer afstand genomen van de on derste plaatsen. De ploeg van trainer Leen Wamaar dankte de overwinning aan een helder moment van spits Andy Ortiz. Hij maakte dankbaar gebruik van een fout van Rob Hulsman. De opge jaagde voorstopper dacht de bal zorge loos, terug ta kunnen spelen op zijn doelman. Hulsman zag de, toch niet kleine, spits van SVDPW echter over het hoofd en die zorgde koelbloedig voor de minimale overwinning van zijn ploeg. In een meer spannende dan goe de wedstrijd was het lange tijd onduide lijk wie met de twee punten op zak naar de kleedkamer zou gaan. SVDPW dat hard werkte maar weinig verband toon de, kreeg in de eerste helft de beste kansen om de score te openen. Ai in de vijfde minuut moest Nico de Vries na mens GSS handelend optreden. Een kopbal van Ortiz wist de laatse man met kunst en vliegwerk uit de goal te hou den. De vroege kans voor de pupillen van Wamaar. betékende échter niet dat zij driftig op zoek gingen naar de ope- ningstreffer in de Schiedamse derby. Sterker nog, GSS net van de schrik be komen, was twee minuten later aan de andere kant gevaarlijk. Onorthodox, maar goed ingrijpen van invaller doel man Ronald Kleinsmit hield de brigade van Hans Schoffeimeer van een doel punt af. In dezelfde minuut was het weer Nico de Vries die GSS van een vroege achterstand behoedde. Een voorzet van de goed spelende Peter Stok belandde keurig op het hoofd van Ortiz. Die vond, voor de tweede keer al in het nog jonge duel, weer de aanvoerder van de degra datiekandidaat op zijn weg. In de veertigste minuut werd dan GSS—SVDPW. een maar spannende dan goede wedstrijd. eindelijk de ban gebroken in het degra datie duel. De lastige Henny idema scoorde de bevrijdende openingsgoal voor GSS. Het doelpunt van de spits werd echter niet geteld door de goed leidende scheidsrechter Kuys. idema had zijn hand gebruikt. De tweede helft gaf het zelfde spelbeeld te zien als het eerste deel. Nadat aanvoerder Gerzon Risamasu na mens SVDPW: op de lat had geschoten, werd GSS in de 60ste minuut een zui vere strafschop onthouden. Na dit mo ment leek de ploeg van speler/trainer Leen Wamaar even de kiuts kwijt. Jan Brand moest na een snel uitgevoerde counter van GSS redding brengen en ook laatste man Leen Wamaar behoed de zijn ploeg voor een achterstand. Twee minuten later waren voor de thuisclub alle zorgen verdwenen toen zij door Andy Ortiz op de onverwachtte 1-0 voorsprong kwamen. „Zo gaat het nou het hele seizoen ai, wij maken de wedstrijd en de tegenstander pakt de punten. We hebben het in de tweede helft nog met vier spitsen geprobeerd maar het mocht niet baten," aldus de treurende GSS-oefenmeéster Hans Schoffeimeer. SCHIEDAM - Wim de Haan voegt op 18 april een nieuw element toe aan z*n toch ai zo turbulente leven. Na de uitgave van drie opzienbarende ge dichtenbundels en een geslaagde avond gevuld met boksen en voordracht uit ei gen werk gaat de bijna 59-jarige bok-, strainer maandagavond in z'n sport school aan de Lange Haven nóg 'n stap je verder. Vóór de pauze zal de veelzijdige De'Haarr anderhalf .uur, Jang een soort cabaretprogramma présenteren, geti teld 'Met vooruitziende blik in mijn ver leden'. Daarin zullen al z'n talenten als entertainer, woordkunstenaar, dichter en sportman nadrukkelijk voor het voet licht treden. Het publiek krijgt op die mattier een prima indruk van de mar kante persoonlijkheid die De Haan onte genzeggelijk is. Na de pauze staan er zes interessante bokspartijen (waaron der de revanchepartij tussen Ylmaz en Steutei) op het programma, waarbij de trotse gastheer weer, 'gewoon' als trainer/coach zal optreden. „Ik besef, dat ik met het theater- gedeelte hoog grijp, maar ik heb door de enthousiaste reacties van publiek en pers op m'n eerste avondvullende pro gramma zoveel vertrouwen gekregen, "dat ik deze nieuwe uitdaging vcor de voile honderd percent aandurf," aldus De Haan, die zich vóór alles vader voelt van z'n elfjarige zoon én levenskame raad Edgar, die hij alléén opvoedt. u „Het zal voor iedereen een open baring zijn. Mensen die mij goed den ken te kennen, zullen versteld staan. Het programma is even contrastrijk ais m'n leven tot dusver is geweest." Wim de Haan, geboren en geto gen in 'De Jordaan van Schiedam', De Gorzen, schreef als tiener al gedichten, maar z'n moeder wilde van die 'flauwe kul' niets weten. „Ze vond, dat daarmee geen geld kon worden verdiend. Ik heb daarom nooit gedurfd m'n gedichten naar buiten te brengen. Ik moest van m'n moeder m'n handen op een andere manier gebruiken en werd dus timmer man, een beroep dat in mijn familie veel voorkwam. Wel, timmerman ben ik al jaren niet meer, maar de laatste twee jaar timmert deze jongen wel mooi aan de wegi Eindelijk doe ik nu wat ik heel mijn leven al heb gewild: teksten en ge rechten schrijven en die op de planken ten gehore brengen." De Haan hoopt van harte dat z'n 'show1 maandag een succes wordt. ;,Er wordt een video-opname van gemaakt en in de zaai zitten twee goed ingevoer de theateragenten. Ik zou dolgraag met m'n programma het land intrekken. Met m'n gedichten ben ik al hier eh daar ge weest en dat beviel prima. Ik doe het niet voor het geld, want dat interesseert me niet. Nee, in feite doe ik het voor mezelf. Optreden bevrijdt nie. M'n zoon Edgar.yindfhet al lang best. 'Zo komen we no& ééns ergens, Pa', zei hij laatst." il^yówéhët^tweëdè avondvullende programma van De Haan, dat klokslag 20.00 uur begint, zijn nog een beperkt aantal kaarten van vijftien en twintig gulden verkrijgbaar. Kaarten kunnen bij de Sportschool worden gekocht, of tele-' fonisch worden besteld onder nummer 4263700 (na 21.00 uur). Door Perry Menem SCHIEDAM - HBSS heeft de smaak te pakken.: Een door Robert van der Meer benutte strafschop in de laat- sté minuut zorgde er voor, dat de pupil len van Ger Pijl alsnog met 3—2 wonnen van. mede-degradatiekandidaat 's-Gra- Ivenzande. Door dat resultaat hebben ze uit de laatste drie duels 5 punten be haald en dat is met het oog op de kó- mende degradatiestrijd geen overbodige luxe. - - 1 Ais HBSS Het gemiddelde van^ïe laatste tien dagen kan handhaven, moet het 'een fluitje van 'een cent' worden om rich in de derde klasse te handhaveij. Op dit moment staan de Schiedammers er met 12 uit 17 nog beroerd.voor, maar dat kan volgende dinsdag wel verandé- ren. Dan treedt de Pijl-brigade tegen Xerxes aan om het restant (23 minuten) van het eerder gestaakte duel tussen dé béide ploegen uit te spélen. En omclat HBSS het tegenlacht man moet.opoé- men, is de kans wei heel erg groot dat die 0—1 achterstand in winst wordt om gezet Dat betekent dat de bewoners van Harga twee punten aan hun totaal tonnen toevoegen, omdat Pijl de tusserh stand tegen Xerxes gemakshalve als (voorlopige) eindstand heeft meegeteld. Maar de Vlaardingse oëfenmees- ter in Schiedamse dienst is op dit mo ment nog met de wedstrijd van komende zaterdag tegen Katwijk berig. Die ploeg kan zaterdag kampioen worden ais HBSS op Harga wordt versiagen. Pijl mikt er op, dat de Katwijkers, die de titel niet meer kan ontgaan, dan genoegen met een punt zullen nemen. 1 Hoewel de ploeg van Ger Pijl het in de slotfase van de wedstrijd knap moeilijk had, zag het er de eerste 54 mi nuten naar uit, dat deze een vrij gemak kelijke zege zou pakken. Vanaf zeker 25 meter plaatste Roel de Hartog de bal uit een vrije trap in het doei, 1—0. Het was opmerkelijk dat de gasten uit het West- land in deze situatie geen muur hadden neergezet. Kort na rust verdubbelde Adrie Bierhuizen de Schiedamse voor sprong dóór de ba) op aangeven van Roei de Hartog in het lege doel te plaat sen, 2-0. Hoewei er later alsnog een moei zame winst werd behaald, was Ger Pijl, die Robert de Jong (dienst) en Faust van der Meer (liesblessure) moest missen, er niet minder tevreden om. „De punten rijn het belangrijkste en die haal je ge zien onze situatie niet met mooi voetbal. Dan maar met meer werklust Het Is daarbij opvallend, dat de ploeg sinds de rentree van.Roei de Hartog beierdcaait. Net als Rob van der Meer was hij niet echt goed in de wedstrijd, maar op de belangrijkste momenten stonden ze er toch maar. En dat is de laatste maanden weieens anders geweest"...c: u-:.u (MOEZDNOetMEDEraiNQ) SCHIEDAM - De drie Water wegsteden Schiedam, Vlaardingen en Maassluis doen volop mee mei de na tionale campagne 'Noord-Zuid nocfigt u uit'. Doei van die campagne is om een - breed publiek bewust te maken van de wederzijdse afhankelijkheid van het 'rij ke', ontwikkelde Noorden en het 'am»' Zuiden. i In de wede van 18 tot en met 23 t april draait er In de regio Nieuwe Water weg Noord een uitgebreid programma met een groot aantal films, muziek- en theatervoorstellingen, tentoonstellingen, audfo-visuele presentaties, een discus sieavond en een slotmanifestatie op de Vlaardingse markt. ABe programmaon derdelen rijn gratis toegankelijk. Voor Overig programma (alle on derdelen rijn gratis): DINSDAG 19 APRIL Thema avond Vrouwen in de Derde Wereld. Gerda Havertong presenteert het programma waarbij zijzelf, Judith de Kom, Ana Maria Conrado en Wies Bfoemen poëzie en verhalen voorle zen, muziek ten gehore brengen en dansen. In De Teerstoof, Nieuw- straat 12, Schiedam, aanvang 20.15 uur. Dit programmaonderdeel is al leen toegankefi^r voor vrouwen, die j zich vooraf dienen aan te meiden bij de VLOS, telefoon 4601877. WOENSDAG 20 APRIL* In het Passagetheater (Passage 9-13, Schiedam) wordt de film Gandhi (In dia, 1982) vertoond, aanvang 20.15 uur. De Filmzaal Vlaardingen, SchJedamseweg 51. vertoont om 2C.30 uur Onweer in de Verte, een Indian film uit 1972. DONDERDAG 21 APRiL De Libanese film Leila en de Wolven (1985) wordt om 15.00 uur gedraaid in de Filmzaal. Op datzetfde..ti}dstip wordt in de Harmonie, eveneens Sdtiedamseweg 51, de Tunesische film Schaduw van de Aarde ver toond. Om 20.15 uur draait in de filmzaal Gandhi, de Harmonie ver volgt om 20.30 uur met Missing (Chi li 1982) VRIJDAG 22 APRIL Vanaf 20.00 uur wordt er in de Harmonie onder leiding van de bekende jour nalisten Dick van der Logt en Aad het basis- en voortgezet onderwijs is er nog een apart programma met béstoten culturele voorstellingen, waarvoor de di verse scholen zich hebben kunnen in schrijven. De activiteiten zijn opgezet door de stichting Vlaardingen voor Ontwikke lingssamenwerking (VLOS), In nauwe samenwerking met de drie deelnemen de gemeenten. De campagne wordt in alle lidstaten van de Europese Gemeen schap gevoerd rond een viertal thema's: handel, schuldenlast de voedseiproble- matiek en cultuur. In Nederland ligt de nadruk vooral op cultuur. Een bewuste keuze, want het moet een brede, duidelijk publieksge richte campagne worden, licht A.C.T. Rietveld gediscussieerd over de rol die gemeenten kunnen spelen in de ontwikkelingssamenwerking. Deel nemers aan de discussie zijn de drie burgemeesters van de Waterwegste den en een tweetal deskundigen op het gebied van ontwikkelingshulp. De Surinaamse dichteres Judith de Kom draagt poëzie voor en de Peru aanse band Kimsatakl zal de avond muzikaal opluisteren. In de Filmzaal begint om 20.00 uur de vertoning van Onweer in de Verte. De Teerstoof, Nieuwstraat 12 in Schiedam, begint de avond om 20.00 uur met de film De Schaduw van de Aarde, om 22.00 uur gevolgd door Een stukje paradijs, een Turkse film uit 1985. ZATERDAG 23 APRiL: In de Maassiuise Schuurkerk (Schuurhof 1) een filmmarathon die begint om 10.00 uur met De Schaduw van de Aarde. 12.00 uur Onweer in de Ver te. 14.15 uur Yeelea 16.30 uur. Lei- ia en de Wolven. 20.00 uur. GandhL In de Vlaardingse FUmzaaP om 20.30 uur de Argentijnse speel film In het Zuiden is het mogelijk, uit 1985. In en rond het stadhuis en de Grote Kerk van Vlaardingen is er van 11 tot 17 uur een grootso slot manifestatie die geopend wordt door de Maassiuise burgemeester Van Es, met tal van tentoonstellingen, optredens, diavoorstellingen, kraam pjes met informatie éri nijvernékiS- producten uit diverse landen en exo- van Kalken van de VLOS toe. „De man die twaalf hoog woont in Holy, de vrouw die één-hoog-achter rit in De Gorzen, die willen we bereiken met dit program ma, niet die paar honderd mensen die het toch al weten," verklaart hij. „Cul tuur biedt een goede, aantrekkelijke in valshoek om de achterliggende proble matiek aan de orde te stellen, daarom dit keer niet teveel inleidingen, fora en discussies." Wel w8 de organisatie er voor waken dat die problematiek niet onder gesneeuwd raakt bij alle muziek, dans lekkere hapjes. Van Kalken: „Daar om moet het hier ook niet bij blijven, dit moet een eerste aanzet zijn om mensen aan het denken te krijgen. Daarna willen tische hapjes drankjes. Op het po dium voor het stadhuis treedt de Hindoestaanse band Naya Roshni op, om 15.00 uur gevolgd door de Afrikaanse rockband Seriemali. in de burgerzaal van het stadhuis voeren leerlingen van de Vlaardingse LTS een Turks schim menspel op, worden er tangoiessen gegeven en kan men een kleurrijke kledingshow met kleding uit 20 lan den bewonderen. In de Trouwzaal van het Stadhuis rijn doorlopende diavoor stellingen van de retien van Vlaar- dingers naar de Filippijnen en van een groep jongeren naar Nicaragua; in de hal hangt de fototentoonstel ling Vrouw op de Filippijnen. In de Grote Kerk hangt eveneens een fo toexpositie over de Filippijnen; daar naast rijn er nog diverse audio-visu- ele producties te zien. Op de bin nenplaats van het stadhuis rijn er de héle dag door poppenkastvoorstel lingen. Op de markt kan hét publiek een spelletje Enterprise doen, in na volging van de drié burgemeesters. Daar loopt ook de Argentijnse down Aialu rond, die de aanwezigen niet aiieen zal vermaken, maar ook be trekken bij rijn Improvisaties. De organisatie heeft nog dringend behoefte aan vrijwilligers, met name voor de slotmanifestatie van zaterdag 23 april. We belang stelling heeft kan contact opnemen met de VLOS, telefoon 4601877. we de draad oppakken met gerichte thema-avonden." Campagnes als deze rijn nog steeds bittere noodzaak, benadrukt de VLOS-er, en hij wijst erop dat ook mi nister Bukman onlangs heeft erkend dat de kloof tussen arm en rijk nog steeds groter wordt. „De toestand is zo ernstig dat we er nooit 1-2-3 uitkomen, hoe we de zaak ook aanpakken. Maar het is triest om te moeten constateren dat on danks alle inspanningen op het gebied van ontwikkelingshulp van de laatste tientallen jaren de situatie niet zo verbe terd is dat acties achterwege kunnen blijven," aldus Van Kalken. De campagne gaat op maandag 18 april om 16.00 uur van start in het Maassiuise stadhuis. Na het openings woord van de Maassiuise wethouder LA. Snoeck-Schuller (ontwikkelingssa menwerking) zal J.H. «rijnen, vice-voor- ritter van het nationale Noord-Zuid Co mité, de landelijke campagne in een toespraak nader toelichten. De officiële openingshandeling van de activiteiten- week zal worden verricht door de bur gemeesters van de drie Waterwegste den. Gezamenlijk onthullen R. Scheeres (Schiedam), A. van Lier (Vlaardingen) en J. van Es (Maassluis) een reusachtige wereldbol, die speciaal voor deze cam pagne is vervaardigd door leerlingen van de LTS Vlaardingen. In de hal van het stadhuis is een tentoonstelling over China en Tibet in gericht met foto's van Koen Wessing, gebruiksvoorwerpen en videovoorstel lingen. De expositie blijft drie weken lang te zien in Maassluis. SCHIEDAM Een 38-jarige Schiedammer veroorzaakte gisteroch tend om half acht een aanrijding (zon der letsel) op de 's-Gravelandseweg. Omdat de politie een alcoboliucht rond de man rook, werd het ademanalyseap paraat voor de dag gehaaid. Dat gaf een promiiage van 1,2 aan. Of de man nog dronken was van ren nachtje stap pen óf dat (tij z'n ontbijt met enkele neuten had genuttigd, ia niet bekend. HULPKREET r iS i VOOR MENSELIJKE CONSUMPTIE VASTGEBONDEN I ik wil graag deelnemen aan uw programma om dieren te beschermen tegen wreedheden in Azië. Ik stort fop gironr. 310313 t.n.v. 1FAW, Berkel en Rodenrijs, o.v.v. Naam: Straat: Pbstcode: Plaats: hv international Fund for Animal Welfare Sterrenweg 3B2651 HZ Berkel en Rodenrijs. V. ito

Het Vrije volk | 1988 | | pagina 1