Wordt lid of donateur (trice) van Wilton's Dilettanten Tooneel AUTOBEDRIJF WILTON- FIJENOORD. Nu de Directie door aanschaffing van nieuw materieel aan alle redelijke wenschen, met betrekking tot het auto verkeer, is tegemoet gekomen, zij het volgende onder de aandacht van het personeel gebracht. In het belang van het materieel en van hen, die van de bussen gebruik maken, is het niet toegestaan, in vuile ketelpakken of in andere vuile en vet tige kleeding in onze bussen plaats te nemen. Ter voorkoming van beschadiging aan zit- en rugkussens lette men er op, dat geen scherpe gereedschappen op zitbanken worden neergelegd en geen dergelijke gereedschappen zoo danig in jas- of broekzakken worden gedragen, dat hierdoor kans op be schadiging bestaat. Alleen kleiner ge reedschap, dat men bij zich draagt, mag trouwens in de bus worden me degenomen. Overigens mogen mate riaal en gereedschap niet per autobus worden vervoerd; de vracht-personen auto's zijn hiervoor de aangewezen transportmiddelen. Schade aan onze terreinauto's ont staat veelal door onverschilligheid of onvoorzichtigheid. Ook hier wordt aller medewerking verzocht, om het materieel in goeden staat te houden. De chauffeurs hebben ten aanzien van het bovenstaande de noodige in structies ontvangen en zijn voor de aan hen toevertrouwde auto s aanspra kelijk. Iedereen, die medewerkt, om het materieel intact te houden, bedenke, dat hij hiermede niet alleen in het be lang van het bedrijf handelt, maar ook de taak van den chauffeur vergemak kelijkt. Tevens verschaft men hiermede onzen monteurs, die zich voor het on derhoud van het materieel veel moeite geven, meer voldoening van hun werk. Rotterdam, Mei 1938. AUTO-BEDRIJF. Aanmelding bij: A. JBongers, Tariefbureau en Tijdcontröle DE WINTERLEZINGEN. De Heer N. Jonker, bedrijfsleider van onze afdeeling Scheepsbouw, hield op 14 April 1938 een lezing over „Be drijfsleiding bij het bouwen van sche pen". Een groot aantal belangstellen den was hierbij aanwezig. Op vlotte, prettige wijze heeft de Heer Jonker het nut aangetoond van systematische be drijfsleiding en hoe deze bij ons wordt toegepast. Duidelijker dan op welke andere wijze ook, gaven de bereikte resultaten op onze werf het nut en de noodzakelijkheid van deze toegepaste wetenschap weer. Aan het slot dankte de Voorzitter, de Heer J. Pulleman, namens de aan wezigen, den spreker voor de interes sante lezing, waarvan zeer veel te lee- ren was en welke daarnaast zoo goed aan het gestelde doel van onze avon den had beantwoord. Dit doel is het leeren kennen en waardeeren van el kanders werk. Met deze lezing, als een waardig slot, werd het winterseizoen 19371938 afgesloten. De Voorzitter bracht dan dank aan de Directie voor de in het afgesloten tijdperk verleende medewerking. Doch ook aan de ver schillende sprekers en personen, die elk op hun wijze hadden bijgedragen om deze winterlezingen tot een volle dig succes te maken, werd dank ge bracht en de hoop uitgesproken, dat ook in het volgend seizoen onze avon den hetzelfde prettige en leerzame ver loop zullen hebben. DANKBETUIGING Voor de vele blijken van belangstel ling, welke ik bij mijn 40-jarig jubi leum mocht ontvangen, zeg ik U allen zeer hartelijk dank. Ook namens mijn vrouw en kinde ren, onzen welgemeenden dank voor de vele cadeaux en de groote bloemen hulde, die wij mochten ontvangen. W. P. VAN GENT. Schiedam, Mei 1938. POLITIEBERICHTEN. Gevonden voorwerpen. Tabakszak, Tabaksdoos, Zakmessen, Zakschaartje, Sleutels, Houten duimstokken, Aluminium duimstokken, Fietstasch. Terug te bekomen 's middags tus- schen 12 en 1 uur bij den Alg. Dienst. Afd. Politie. Verantwoordelijk voor den redactioneelen inhoud: Ir» C. J. P* Rosier en JU Pulleman

Wilton Fijenoord Nieuws | 1938 | | pagina 4