VERENIGING W.F, JUBILEA 25 jaar IN MEMORIAM. W. BOERDAM Dokknecht J. M. H. van BUIJTENEN Brander J. M. C. GOUKA Brander Tot ons leedwezen moeten wij kennis geven van het overlijden van P. J. LANDSBERGEN, electrisch lasser, die 12 jaar bij onze onderneming in dienst is geweest (over leden 15-11-'48). D. NIJHOF, spuiter timmerwinkel, die 2J/£ jaar bij ons gewerkt heeft (overleden 16-ll-'48). Hun nagedachtenis zal door ons in ere worden gehouden. K. MASTIK Brander DANKBETUIGING. Hiermede betuigt ondergetekende zijn hartelijke dank aan allen, die tijdens zijn verblijf in het Ziekenhuis van hun belangstelling hebben blijk gegeven. Verder bedankt hij nog het administratieve personeel, chefs, bazen en collega's voor het zenden van de schitterende fruitmanden, het welk door hem op hoge prijs werd gesteld. W. T. KROONEN. Onze oprechte dank aan Directie, Chefs, Bazen en Collega's voor betoonde belangstel ling en medeleven bij het plotseling overlijden van de heer D. Nijhof. Namens de familie, Mej. M. NIJHOF. Ondergetekende wenst langs deze weg hartelijk dank te zeggen voor het medeleven onder vonden tijdens zijn verblijf in het Ziekenhuis. L. H. VAN KOETSVELD. Hiermede zeg ik, mede namens mijn vrouw, hartelijk dank voor de bloemen ontvangen van de afd. Branders bij mijn 25-jarig jubileum. J. M. GOUKA. Hiermede betuigen wij onze hartelijke dank voor het prachtige cadeau, dat wij ter gelegen heid van ons huwelijk mochten ontvangen van Chefs, Bazen en Personeel van de afd. Bouw bedrijf. J. VAN OORT, W. S. H. VAN OORT-de Vries. Hiermede betuigt ondergetekende, ook namens vrouw en kinderen, zijn hartelijke dank aan directie, chefs, bazen, branders en verder per soneel van de werf Delfshaven voor de cadeaux en bloemen, hem geschonken bij zijn 25-jarig dienstjubileum. C. MASTIK. Op Zaterdagmiddag, 13 November j.l., is de gecombineerde jaarvergadering van Hoofd- en Afdelingsbesturen gehouden. In totaal waren 53 bestuurders aanwezig. In verband met het vertrek van de heren Pulleman en de Wit, was een verkiezing van twee leden voor het Hoofdbestuur noodzakelijk geworden. Als candidaten waren gesteld de heren: F. M. Bogaers M. W. H. de Gorter W. Maassen v. d. Brink J. D. Uyterlinde A. F. L. Verheyden. De beide eerstgenoemde heren trokken zich terug, omdat de vergadering het voorstel van het Hoofdbestuur ondersteunde, dat het niet wenselijk is, de functie van Hoofdbestuurslid met die van afdelingsbestuurslid te combineren. De afdelingen Biljart en Handbal behielden daarmede elk de steun van een toegewijde bestuurder. Bij de stemming bleek, dat de heren Maassen v. d. Brink en Uyterlinde de vereiste meerder heid hadden behaald. Het hoofdbestuur bestaat thans uit de heren: P. Bergh C. Keyzer W. Maassen v. d. Brink J. D. Uyterlinde B. Wilton. De heer Keyzer, secretaris, werd tot voor zitter benoemd, terwijl de heer Bergh als pen ningmeester blijft fungeren. Het secretariaat zal voorlopig ook door de heer Keyzer worden waargenomen. Voor het Verenigingsnieuws werd een Redac tiecommissie gekozen, bestaande uit de heren: P. Bergh Th. Koster Jr. W. J. Speksnijder, die met ingang van 1 Januari hun werk zullen aanvangen. Copie voor het Verenigingsnieuws moet dus ingaande 1 Januari a.s. aan één dezer leden worden gezonden. De terrein- en materialencommissie werd samen gesteld uit de heren: W. J. v. d. Noort G. H. Pel J. D. Uyterlinde. De jaarverslagen van de secretaris en de penningmeester werden goedgekeurd. Het was een goede vergadering, waarin de wil tot het groot en sterk maken van de vereniging tot uiting kwam. HET HOOFDBESTUUR. APD. HANDBAL. W.F.—O.K.K. 2: 6-1. Zat. 13.11.'48 De dames zijn er met niet veel moeite in geslaagd om O.K.K. 2 mét een overtuigende nederlaag naar 's- Gravenzande terug te sturen. Vooral voor de rust met goede combinerende aanvallen, werd de verdediging van O.K.K. van het kastje naar de muur gestuurd, met het resultaat, dat de rust met 5—0 inging. Na de rust deden de dames het kalmer aan, zodat ook O.K.K. 1 maal het net kon vinden. Onze voorwaartsen maak ten hierna nog 1 doelpunt. W.F.—Krachtsport: 5—3. Zondag 14-11 -'48. De heren hebben in deze wedstrijd een harde noot te kraken gekregen. Sportief ging het helaas niet altijd toe. W.F. bleef gelukkig haar spelopvattingen trouw, door wel de bal maar niet de man te spelen. Dat dit uiteindelijk met succes bekroond werd bleek na de rust, toen met 2—2' gedraaid werd. Een paar snelle open aanvallen op de Krachtsport-veste en deze werd 2 maal doorboord 4—2. Krachtsport kwam met al haar veld- spelers naar voren en wist ook nog eenmaal te doel punten, 4—3. Een paar minuten voor het einde werd de zege veilig gesteld, door een mooie aanval, besloten met een onhoudbaar schot van links. 5—3. Meeuwen 2—W.F. 2 2—15. Zondag 14-11 -'48. Met een onvolledig opkomend Meeuwen-team hebben de W.F.ers. niet veel moeite gehad. Met vlotte open aanvallen werd de Meeuwen-veste voor de rust al van 6 injecties voorzien. Na de rust en tegen wind ging het nog beter, want toen werden er nog 9 aan toegevoegd. De Meeuwen scoorden .voor en na de rust 1 doelpunt. Milt. Hosp.W.F.: 0—3 Zaterdag 22-ll-'48. Ondanks het feit. dat W.F. met 10 dames naar Den Haag trok. is W.F. er toch in geslaagd Milt. Hosp. de puntjes af te snoepen. Hiermede hebben de dames bewezen; dat als er hard gewerkt moet worden om de puntjes binnen te halen, zij het ook wel kunnen. De verdediging werd zwaar op de proef gesteld, maar deze hield stand. De voorwaartsen wisten met haar vieren al switchend ere crossend door de verdediging heen te komen en 3 mooie doelpunten te maken. Bravo dames W.F.—S.O.S.: 4—3 Zondag 21-11 -'48. In een zeer snelle en sportieve wedstrijd is het W.F. gelukt, het zeer versterkte S.O.S. de overwinning te ontnemen. In het begin van de wedstrijd leek het er niet op, dat W.F. deze wedstrijd tot een goed einde zou brengen. Na ongeveer 10 minuten stond W.F. met 0—2 achter, doordat de keeper door de laagstaan de zon gehinderd, een paar ballen verkeerd beoor deelde. W.F. liet zich niet ontmoedigen. Door een penalty werd het 1—2. Het spel golfde snel op en neer. De ruststand ging met een kleine achterstand 2—3 in. Na de rust ging S.O.S met 6 man ver dedigen. Hierdoor kwam W.F. flink in de aanval en doelpunten bleven niet uit. Na ongeveer een kwartier werd de gelijkmaker genoteerd. S.O.S. ging weer meer aanvallen, de verdediging week niet meer, maar bij een snelle uitval werd de S.O.S. verdediging verrast door het winnende doelpunt voor W.F. 4—3. W.F. 2—Dynamo 3: 10—1. Zondag 21-11 -'48. Dat de W.F. res. ernstige plannen hebben, bewezen ze weer tegen Dynamo 3. Hoewel Dynamo 3 niet tot de sterkste behoort, heeft ze W.F. 2 toch behoor lijk partij gegeven. De verdediging van W.F. stond echter haar mannetje, zodat Dynamo niet veel kans gegeven werd. De voorhoede combineerde weer be hoorlijk vlot, met het resultaat, dat de Dynamo-ver dediging voor veel hoofdbrekens kwam te staan. De rust ging met 3-0 in. Eindstand 10—1. In de laatste 5 wedstrijden werden door onze jongens maar liefst 59 doelpunten gemaakt. De verdediging werd 15 maal gepasseerd. Een mooi doelgemiddelde jongensl Wat gebeurt er op Woensdag. 29 Dec., in de Koffie kamer voor de afd. Handbal? Komt U ook.

Wilton Fijenoord Nieuws | 1948 | | pagina 3