Officiële mededelingen Sociale rubriek WILLY WILTON-FONDs! en gastvrouwen vele bestuursleden van af delingen aanwezig waren. Dinsdag was de dag, welke onze gasten naar eigen inzichten konden doorbrengen. Des avonds om 9 uur was het verzamelen geblazen op het Stationsplein te Schiedam, waar door velen afscheid werd genomen. Toen we met vele anderen hard moesten lopen om de trein, die om 23.40 uit Hoek van Holland vertrok, te halen, was de boot nog niet los, doch de afscheidsgroet van onze vrienden „two, four, six, eight, so do we appreciate W.I.L.T.O.N.S. WILTONS" gaf ons de zekerheid, dat zij voldaan huis waarts keerden. Pinksteren 1949 behoort weer tot het verleden en daarmede ook het bezoek van onze Engelse gasten", zijn de woorden, waarmede dit ver slagje werd aangevangen. Zo is het inderdaad, maar niet tot het verleden behoren de banden van vriendschap, welke werden verstevigd of aangeknoopt. En dat is toch uiteindelijk het doel van deze uitwisseling. Verbroedering tus sen de volken is een begrip, waarover veel wordt gesproken. Daaraan daadwerkelijk te mogen medewerken in welke vorm ook, moet voor ons allen een ereplicht zijn. Onze leden, die op welke wijze ook, hebben medegewerkt aan het slagen van deze uitwisseling, kunnen met voldoening terugzien op de Pinksterdagen 1949. Zij hebben kosten noch moeiten gespaard om hun vrienden de Hollandse gastvrijheid door de daad te tonen. C. K. Ontvangsten: 72,opbrengst verkoop kl. mat. Mach. fabr. 219,70 idem werf Rotterdam. 622,05 idem Centraal Magazijn. 29,53 reductie melkverkoop Koffiek. Hoofdk. ONZE JONGENS IN INDIË. Wij ontvingen de volgende brieven: van Dpi. Soldt. J. W. C. v. Henten, legernr. 250304066, Stafcie 3-3-R.I., Medan: „Met deze deel ik U mede, dat het met mij „heel goed gaat. Ik ben zeer blij met het „Wilton-blad, dat mij steeds wordt toegezon- „den. Het blad komt iedere maand op tijd en „ik dank allen, die daaraan medewerken harte- „lijk voor de moeite. Het is hier erg rustig en „er is niet veel te doen, hoewel de ontspanning „nu beter is dan een maand geleden. Wij „kunnen nu naar de bioscoop en naar de „cantine, die pas geopend is. Het bataljon is „overal verspreid in de rimboe, en er worden „steeds meer van onze Wapenbroeders ziek. „Wij allen hopen dit jaar thuis te zijn. Ik „hoop als ik eenmaal thuis ben weer bij Wilton- „Fijenoord terug te kunnen komen. Wij jongens, „die steeds het Wilton blad toegestuurd krijgen „waarderen het heel goed, dat wij niet ver beten worden. Mijn werk hier is achter de „telefooncentrale en dat bevalt mij heel best. „Ook moet ik af en toe met het convooi mee „voor beveiliging. Ik ga bij deze weer eindigen „en wens de Directie, Bazen en Arbeiders het „allerbeste". Van P. de Nooyer, sold., stb.nr. 270113149, 3-5-3 R.I., Palembang. „Hiermede wil ik m'n hartelijke dank betuigen „aan U voor de keurige bezorging van Uw „blad. Ik ontvang het geregeld en ben er blij „mee. Ik blijf zodoende op de hoogte van de „gang van zaken op een werf, waar ik met „plezier gewerkt heb. Ik zit hier nog steeds in „de rimboe van Z-Sumatra, waar de toestand „de laatste tijd gunstig is te noemen. Door „geregeld te blijven patrouilleren hebben wij „hier een zuiver gebied gekregen. Onze enigste „wens is natuurlijk, dat het zo blijft totdat ook „wij eens aan de beurt zullen komen om ge demobiliseerd te worden. Verder zou ik gaarne „willen, dat U de hartelijke groeten bekend „maakt aan het personeel van de afd. Scheeps- „bouw Reparatie. Ik ga eindigen en verder „ook de groeten aan de directie en het overige „personeel".

Wilton Fijenoord Nieuws | 1949 | | pagina 6