VERENIGING W.F. Mede namens mijn echtgenote betuig ik mijn harte lijke dank aan Directie, Chefs, Bazen en Collega s voor het prachtige cadeau en de belangstelling ont vangen bij mijn 25-jarig jubileum. s P. KOOLMEES. Mede namens vrouw en kinderen betuigt ondergete kende zijn oprechte dank aan Directie, Chef Magazijn van Beheer, Magazijnbaas Rotterdam en Collega's, Bestuur en leden Jubileumfonds W-F. afd'. Scheeps bouw Delfshaven, voor de waarderende woorden, cadeaux en fraaie bloemen, ontvangen ter gelegenheid van zijn 25-jarig dienstjubileum. J. B. KLOEG. Mede namens vrouw en kinderen onze dank voor alle gelukwensen, cadeaux en bloemen, ontvangen ter ge legenheid van mijn 25-jarig jubileum. A. VAN VEEN. Hiermede betuigen mijn vrouw en ik onze hartelijke dank aan de Directie, Baas en Kameraden, voor de mooie bloemen en cadeaux, geschonken voor mijn 25-jarig jubileum. H. J. VAN VLIET. Hartelijk dank aan Jubileumfonds afd. Rotterdam, Magazijnpersoneel en verdere belangstellenden voor het cadeau en de bloemen, mij aangeboden ter gelegen heid van mijn 25-jarig huwelijksfeest. J. D. v. d. SLOOT. Ondergetekende betuigt hiermede, ook namens zijn vrouw, zijn hartelijke dank aan Directie, Chefs, Bazen, Kantoorpersoneel, afd. Smederij en Hakkers Scheeps- bouwloods en Vrienden onder het personeel, voor de hulde en de mooie cadeaux, ontvangen ter gelegen heid van zijn 25-jarig jubileum op 25 Juni j.l. P. HARREMAN. Ondergetekende betuigt hiermede, ook namens zijn vrouw, zijn hartelijke dank aan Directie, Chefs, Bazen en Personeel, voor de hulde, de mooie bloemen en het cadeau, zomede voor het cadeau van het Jubileum fonds afd. Delfshaven, ontvangen ter gelegenheid van zijn 25-jarig jubileum op 25 Juni 1949. L. HOOGENDOORN. Hiermede zeg ik, mede namens mijn vtouw en kinde ren, hartelijk dank aan Bazen en Collega's van de afd. Plaatwerkerij, voor de belangstelling tijdens mijn ziekte en voor de prachtige bloemen en fruitmand, welke ik bij mijn thuiskomst uit het ziekenhuis mocht ontvangen. E. v. WALSUM. Hiermede zeg ik, mede namens mijn vrouw, hartelijk dank voor die bloemen, het fruit en de belangstelling, die ik tijdens mijn ziekte van mijn collega's van de Pijp mocht ontvangen. J. VIVEEN. Ondergetekende betuigt, mede namens zijn vrouw en kinderen, zijn hartelijke dank aan Bazen en Collega's afd. Schilders, voor de getoonde belangstelling en voor de cadeaux, die hij ter gelegenheid van hun 25-jarig huwelijk mocht ontvangen. M. DE ROUW. Langs deze weg betuig ik, ook namens mijn echtge note, mijn oprechte dank aan het W-F, Fonds voor de financiële steun, tijdens mijn ziekte ontvangen. H. BREEDVELD. Hiermede betuigen wij onze hartelijke dank aan alle Collega's uit de Scheepsbouwloods, voor de goede wensen en prachtige cadeaux, ons aangeboden ter gelegenheid van ons zilveren huwelijksfeest. R. BAAS. S. BAAS—HOEKSTRA. Hiermede betuig ik, mede namens mijn vrouw, mijn hartelijke dank aan alle leden van ,,De Vlamboog voor het prachtige cadeau ons aangeboden bij ons huwelijk. H. DE GRAAF. Ondergetekende betuigt hiermede zijn oprechte dank, ook namens vrouw en kinderen aan Directie, Chefs, Bazen, Collega's en verder aan het gehele Personeel van de Machinefabriek voor de hem aangeboden prachtige bloemen, cadeaux en waarderende woorden gesproken ter gelegenheid van zijn 25-jarig jubileum. F. VERMEULEN. Ondergetekende betuigt hiermede, ook namens zijn vrouw, zijn hartelijke dank aan Directie, Chefs, Bazen, Collega's en Vrienden, voor de prachtige geschenken en de vele blijken van belangstelling ondervonden bij zijn 25-jarig jubileum. L. VERKERK. Hiermede betuig ik, ook namens vrouw en dochter, mijn hartelijke dank aan Directie, Chefs, Bazen en Collega's van de electrische werkplaatsen in Schiedam, voor de bloemen, cadeaux, belangstelling en. geluk wensen, die wij mochten ontvangen ter gelegenheid van mijn 25-jarig dienstjubileum. C. W. BOUWMEESTER. Verenigingsnieuw^ onder redactie van P. Bergh, T. Koster en W. Speksnijder. Biljart: Secretaris: Th. A. Heymink, Tekenkamer. Club-uren Vrijdags 19.3023 uur. Biljart-academie, Tidemanstraat Rotterdam-W. Bridge: V Secretar's- A M. Visser Kantoor Reparatie. Club- ..rgp Maandags 1° 30—23 uur, Maison Wes'.huis, Warande, Schiedam. Duivensport: Secretaris: J. D. H- van As, Afd. Scheepmakers. Handbal: Secretaris: p.a. M. W. H. de Gorter. Techn. Inkoop. Harmonie: Secretaris: D. den Besten, Machinefabriek Reparatie. Repetitie: Zaterdags 16—18 uur Koffiekamer. Kunstkring: Secretaris C- de Wit, Lichtdrukkerij. Club-uren: Vrijdags 20 —22.30 uur, Sportgebouw. Ontwikkeling en Amusement: Secretaris: J. van den Broek, afd. Sociale Zaken. Schaken: Secretaris W. Boone, Afd. Reparatie. Kantoor. Club-uren: Maandags 19.3022.30 uur. Koffiekamer Hoofdkantoor. Tafeltennis: Secretaris: J. van Rooy, Afd. Bedrijfsboekhouding. Club-uren' Dinsdag en Donderdag 2022.30 uur, Sportgebouw. Tennis: Secretaresse: Mej. T. Verburg. Afd. Boekhouding. Toneel: Secretaris: pa. J. Magielsen, afd. Scheepsbouw Rotterdam. Repetitie: Woensdag 2022.15. Kantoor Rotterdam- Voetbal: Secretaris W. Speksnijder, Afd. Bedrijfsboekhouding. Zang; - Secretaris: A. Ekelenburg afd. Bouwbedrijf. Repetitie: Donderdag 2022 uur in ,,De Seinpost' Broersvevt Schiedam. Zwemmen: Secretaris L. C. M. Schoon, Technische Inkoop. Club-uren: Zaterdags 12—13.30 uur in het Sport- fondsenbad Schiedam- IN MEMORIAM A. F. L. VERHEYDEN. Na een langdurig lijden is op 23 Juni j.l., nog onverwacht, de heer A. F. L. Verheyden, in leven sportleraar bij onze onderneming, van ons heengegaan. Dit verscheiden betekent ook voor onze vereniging een onherstelbaar verlies. Vooral de afdelingen Handbal en Zwemmen, met welke hij een zeer nauw contact onder hield, zullen zich moeilijk kunnen realiseren, dat hij nooit meer in hun midden zal zijn. Als groot vriend van de jeugd wist hij steeds de juiste toon te vinden om de jongens en meisjes aan te spreken en hun te helpen leren, dat de sport slechts mag worden gezien als een middel om de geest te verfrissen en zeker in het bedrijf niet mag leiden tot excessen. Ook hij wist goede prestaties op de sportvelden te waarderen, doch het doel, dat hij met de jon geren wilde bereiken, lag hoger. Als het aller hoogste belang zag hij de juiste vorming van de jeugd tot waardevolle mensen in de maat schappij, waartoe ook de sport belangrijk kan bijdragen. Wij achten het een voorrecht, gedurende de jaren, dat de heer Verheyden bij de onder neming werkzaam was, veel contact met hem te hebben kunnen onderhouden en de vele gesprekken hebben ons ervan overtuigd, dat de wijze, waarop de overledene zijn taak zag en verrichtte, steunde op een hoge moraal en grote liefde voor de jeugd. Helaas is dit leven op jeugdige leeftijd afge sneden en zullen wij niet meer mogen mede maken hoe hij op zijn innemende manier vele jongeren tot diepere gedachten bracht. Velen zullen hem daarvoor altijd dankbaar blijven. Onze gedachten gaan uit naar zijn vrouw en vijf kindertjes, voor wie dit verlies zo on noemelijk zwaar is. Mogen zij gesterkt wor den door de wetenschap, dat zeer velen met hen treuren en mogen zij de kracht ontvan gen, welke het ook hun man en vader moge lijk deed zijn, zijn leven dienstbaar te maken aan hen, die zoveel steun behoeven. Zijn leven was dienen. Hij ruste in vrede. C. K. AFD. HANDBAL. In memoriam A. F. L. Verheyden. Een zware slag heeft onze Afd. Handbal getroffen. Onze trainer, de Heer A. F. L. Verheyden is na een langdurige ziekte overleden en op 27 Juni hebben wij hem ten grave gedragen. Met hem is een sportman heengegaan, die met hart en ziel opging in de verrichtingen van onze Handbal club. Hij was een waar sportvriend die de geest van de jeugd zo goed begreep en die steeds klaar stond wanne r iemand met moeilijkheden bij hem kwam. Zelfs tijdens zijn ziekte bleef zijn belangstelling voor het wel en wee van onze Afdeling steeds onverminderd. Een goed vriend is van ons heengegaan en wij kun nen zijn nagedachtenis niet beter eren, dan voort te gaan in zijn geest van faire sportbeoefening en vriend schap voor elkaar. Hij ruste in vrede. M. d. G. In verband met het overlijden van de Heer Verheyden zijn gedurende de maand Juli alle trainingen stop gezet.. HET BESTUUR. AFD. ZANG. Culturele Reünie van Muziek- en Zangverenigingen uit Nederlandse bedrijven. De door de afd. Mannenzangvereniging Wilton-Fijen- oord georganiseerde Reünie, heeft inmiddels op 18 Juni j.l. plaats gehad. Stellen wij direct de vraag of deze aan de verwachting heeft voldaan, dan moeten wij deze vraag met ja en nee beantwoorden. In de eerste plaats had moeder natuur ons de laatste lentedagen danig in de steek gelaten en ook op deze dag. Het was guur en koud en zo nu en dan regende het. Alles bij elkaar genomen geen weer om de gehele avond in de open lucht te vertoeven en zeker niet als men genoodzaakt is, stil te zitten of stil te staan. Dit alles deed ons bestuur het ergste vrezen. Om plm. 14.30 uur hadden wij het genoegen de eerste deelnemende vereniging te mogen begroeten. Kort daarna kwamen successievelijk ook de andere vereni gingen binnen de poorten van onze fabriek. Inmiddels waren groepen gevormd, die ter excursie zouden wor den geleid, waarbij het bestuur de leiders op het hart had gedrukt toch vooral op tijd terug te zijn, opdat wij op tijd zouden kunnen opstellen voor de mars door Schiedam, die aan de Reünie zou vooraf gaan. Onze gasten waren echter zo onder de indruk van hetgeen ze te zien kregen, dat ze met geen stok vooruit te krijgen waren, ondanks de vele aanmanin gen van de leiders. Het gevolg hiervan was, dat wij ruim drie kwartier later dan wij gedacht hadden met de mars konden aanvangen, waarom het bestuur be sloot de marsroute te bekorten. Om half zeven teruggekeerd van de mars, hadden wij het voornemen de Reünie direct te doen aan vangen. Aangezien het juist weer begon te regenen kwam van de besturen der deelnemende verenigin gen het verzoek om de Reünie te doen houden in het Schaftlokaal van de Machinefabriek, waartoe na kort beraad en verkregen toestemming werd be sloten. Tot ons groot genoegen mochten wij constateren, dat alle directieleden aan onze uitnodiging gevolg had den gegeven, t.w. de heren Romer, v. West en Wilton. Tevens waren aanwezig de heer de Vries, directeur van de Scheepswerf ,,De Merwede met echtgenote, en het voltallige hoofdbestuur van de Vereniging Wilton-Fijenoord. Na een kort openingswoord van eerstgenoemde directeur, tevens ere-voorzitter onzer vereniging, kon met het zingen en musiceren een aanvang worden gemaakt. Hierover in details te treden zou te veel ruimte in beslag nemen. Het oordeel in deze laten wij dan ook maar aan de toehoorders van het gegevene over. Echter willen wij, zonder aan de andere verenigingen iets te kort te doen, een compliment maken aan dirigent en leden van bet Mannenkoor ,,Delftse Nijverheid" voor de wijze, waarop zij ons hebben laten genieten van hun pres taties op het gebied van zang. Mocht er hier en daar critiek zijn zowel op de orga nisatie als op het ten gehore gebrachte, wij hebben, indien deze critiek gezond en opbouwend is, daar- .voor een open oor, want do.or schade en schande moet men leren. Bestuur en leden hebben alles gedaan om deze Reünie te doen slagen en wij mogen met voldoening op deze dag terugzien. Wij spreken daarbij de wens uit, dat het gelegde contact van zangers en muzi kanten uit Nederlandse bedrijven zijn vruchten zal

Wilton Fijenoord Nieuws | 1949 | | pagina 3