AFD. ZWEMMEN. Verslag Vierkamp op 26 Augustus j.l. Wanneer we later nog eens terugdenken aan deze Vierkamp, dan zullen we ons steeds herinneren de hevige plensbuien van die mid dag, het kleine aantal punten, dat we be haalden en ..last but not least'' de fraaie overwinning van onze polospelers op W.E.K. Op papier zag onze zwemploeg er niet slecht uit. De werkelijkheid was echter anders, want op geen enkel nummer heeft W.F. de eerste plaats weten te bereiken en juist de eerste plaatsen geven de meeste puntjes. Daarbij komt nog, dat op sommige dames nummers geen W.F.-deelneemster was en dus de punten eenvoudig aan de tegenpar tijen cadeau werden gegeven. Niettemin gaf de puntenstand van W.E.K. (38 punten) en W.F. (11 punten) de werkelijke krachtsver houding slecht weer. Onze Leen van Santen zorgde voor de grote verrassing door als No. 1 op het drenkelingen-nummer aan te tikken. Jammer, dat hij niet op de voorge schreven wijze startte en daardoor door de Jury op de tweede plaats werd gezet. Waren de resultaten van onze zwemploeg een beetje teleurstellend uitgevallen, de overwinning van ons zevental maakte alles weer goed. Met him rode broekjes maakten onze spelers een goede indruk en we zagen een levendige wedstrijd met soms heel aar dige momenten. Gaat zo voort, jongens!! De kapitein van de boot, die blijkbaar een zwak voor onze zwemclub heeft, bracht ons na afloop weer netjes in Schiedam terug. Wijziging in bestuur. Op zijn verzoek is ondergetekende, L. C. M. Schoon, wegens drukke bezigheden tijdelijk (gedurende ca. 10 maanden) ontheven van zijn functie als secretaris. In verband hiermede is de samenstelling van het bestuur als volgt gewijzigd: Voorzitter: C. M. Zondag. Wnd. secretaris alsmede penningmeester: A. Kuiper. 2e Voorzitter: M. Platje. 2e Secretarissen: H. J. Tamminga (secr. T.C. en voorz. P.C.) en M. C. Oranje. 2e Penningmeester: C. M. Zondag. Mat.commissaris: H. Erkelens. De heer M. C. Oranje is dus thans aan het bestuur toegevoegd. MOTORRIJDERS OPGELET. De Auto- en Motor-evenementen, welke in de achter ons liggende vacantieweek te Schiedam hebben plaatsgevonden, hebben bij enkele leden van ons personeel het ver langen doen opkomen om onder de motor rijdende leden van ons Personeel ook eens een wedstrijd-rit te houden, zoals bijv. de Kustrit van de M.C. Schiedam. Vanzelfsprekend is dit echter alleen moge lijk, indien voldoende personen zich hiervoor opgeven. De bedoeling is een rit, zowel voor zware en lichte motoren, als voor rijwielmotoren (Solex, enz.). Voor de zware en lichte motoren zal de rit worden uitgezet over een afstand van circa 120 K.M., voor de rijwielmotoren over een afstand van ongeveer 60 K.M. Gemiddelde snelheid voor rijwiel motoren 15 K.M. per uur en voor zwaar dere motoren 40 K.M. per uur. Het wordt een puzzle-tijd rit over goede wegen, te houden op een Zaterdagmiddag. Zij, die er voor voelen om aan een derge lijke rit mee te doen, kunnen hiervan ken nis geven aan de Heer J. de Man, kantoor Machinefabriek en de Heer de Gorter, afd. Planning Machinefabriek. (De Redactie blijft zich het recht voorbe houden soortgelijke artikelen niet te plaat sen.) Copy voor het eerstvolgende nummer inzenden vóór 29 Sept. 1950. De „MAYSTAR" op proeftocht, nadat op de werf Rotterdam de nodige reparaties waren uitgevoerd Afgeven bij de afd. Sociale Zaken AANMELDING TOT DEELNEMING AAN DE NYLON*. SPAARKOUS- REGELING Ondergetekende (naam) Fabr. no Voornamen Geboortedatum Beroep Adres - machtigt de afd. Sociale Zaken van Wilton-Fijenoord op zijn loon een bedrag van fl.per week|maand in te houden en aan onderstaande spaarbank af te dragen. Hij heeft reeds een spaarbankboekje No'Schiedam l)r^rrilnvan de Spaarbank te Hij wenst een spaarbankboekje tl 19 1) Doorhalen wat niet van toepassing is. Handtekening: 2) Plaats voor eventuele vermelding van Rotterdam. Vlaardingen, Maassluis.

Wilton Fijenoord Nieuws | 1950 | | pagina 10