JUBILEA 25 VERENIGING W.F. jaar SINT NICOLAASFEEST 1950. Nog slechts enkele maanden en dan zullen St. Nicolaas en Zwarte Piet wederom in ons land arriveren. De werknemers van W.F. hebben er al op gerekend, dat de u e Sint veel medewer king nodig heeft. Zij hebben inmiddels de hoofden bij elkaar gestoken en beraadslaagd, hoe zij de goede heilige man en zijn dappere knecht het best kunnen verrassen. Het zal dan ook inderdaad een verrassing zijn, want het speelgoed, dat zij van plan zijn te maken belooft weer net zo goed te worden a!s de vorige jaren. Deze week hebben zij een aanvang gemaakt. Zoals reeds meer in dit blad uiteengezet maken vele handen licht werk en er wordt daarom verwacht, dat nog velen zich zullen aanmelden om ervoor te zorgen, dat de feesten op 6 en 7 December in Musis Sacrum te Schiedam weer een succes zullen worden. Wie zou het op zijn geweten willen hebben, dat straks kinderen teleurgesteld moeten worden? Kijk naar de blijde kindergezichten op de foto hierboven en wij zijn ervan over tuigd, dat Uw besluit genomen is. DANKBETUIGINGEN. Onderstaande personen betuigen hun dank: aan allen, die ertoe bijgedragen hebben de dag van hun 25-jarige echtvereniging voor hen tot een onvergetelijke te maken. Het hartelijk medeleven heeft hen diep getrof fen en de prachtige cadeaux zullen hen nog lang doen denken aan deze onvergete lijke dag. De verrassing was volkomen en af. A. FRANKEN en echtgen. aan directie, chefs, bazen, voorlieden, en werklieden en allen, die bij zijn afscheid zoveel blijken van belangstelling hebben gegeven en zulke mooie cadeaux hebben aangeboden. Ook namens zijn vrouw K. WIEGERSMA. aan directie, chef, collega's, kantoor- en werkplaatspersoneel en leden der Bazen- vereniging W.F. voor de cadeaux ontvan gen ter gelegenheid van zijn 25-jarig jubi leum. Ook namens zijn echtgenote. B. VERSCHOOR. aan collega's en leden van „De Pijp" voor het prachtige cadeau, geschonken ter gele genheid van hun 25-jarig huwelijk. J. HUISMAN en echtgen. aan het W.W.-Fonds en Z. Bosschaert voor de bijdrage voor het kopen van verster kende middelen tijdens de ziekte van zijn vrouw. Ook namens deze C. H. RODENBERG. aan het Willy Wiltonfonds voor de onder steuning tijdens zijn ziekte. Ook harte lijk dank aan de sociale verzorgster Mevr. Jansen, die hem gedurende zijn ziekte heeft bezocht. Mede namens vrouw en kinderen. H. J. BLEEKENDAAL. voor de financiële hulp hem door het Willy Wilton-Fonds verstrekt. Ook namens zijn echtgenote. J. B. HONCOOP. voor de financiële steun die hij mocht ont vangen van het Willy Wilton-Fonds tijdens de langdurige ziekte van zijn echtgenote. Ook namens deze W. JANSEN. aan bestuur en leden van „De Pijp" voor het mooie en nuttige geschenk, dat hij bij zijn vertrek als dienstplichtig soldaat mocht ontvangen. C. STAM. B. Verschoor Onderbaas Ijzergieterij Verenigingsnieuws onder redactie van P. Bergh, T. Koster en W. Speksnijder. Biljart: Secretaris: Th. A. Heymink, Tekenkamer. Club-uren: Dinsdags en Vrijdags 19.3023.30 uur. Clubgebouw Werf Schiedam. Bridge: Secretaris: A. M. Visser, Kantoor Reparatie, Club- uren: Woensdags 19.3023 uur, Clubgebouw Werf Schiedam. Di 'vcnsport: S 'retaris: J. D. H. van As, Afd. Scheepmakers. Handb Sccre 'ris: p.a. M. W. H. de Gorter. Klaverjassen: Secr. H. Bogerd. Garage. Club-uren: Dinsdags 20—23 uur, ..Alhena" Math. weg. Rotterdam. Ontwikkel en Amusement: Secretaris. J. van den Broek, afd. Sociale Zaken. Harmonie: Secretaris: D. den Besten, Machinefabriek Reparatie. Repetitie: Zaterdags 1618 uur, Clubgebouw, Werf Schiedam. Schaken: Secretaris: J. v. Meeuwen, afd. Rekeningen. Club-uren: Maandags 19.30—22.30 uur. Clubgebouw, Werf Schiedam. Tafeltennis: Secretaris: J. van Rooy, Afd. Bedrijfsboekhouding. Club-uren: Dinsdag en Donderdag 2022.30 uur, Clubgebouw, Werf Schiedam. Tennis: Secretaresse: Mcj. T. Verburg, Afd. Boekhouding. Toneel: Secretaris: p.a. J. Magielsen, afd. Scheepsbouw Rotterdam. Repetitie: Woensdag 2022.15. Kantoor Rotterdam. Voetbal: Secretaris: W. Speksnijder, Afd. Bedrijfsboekhouding. Zang: Secretaris: J. Gabreëls, afd. Timmerwinkel. Repetitie: Donderdag 2022 uur in ,.De Seinpost Broersvest Schiedam. Zwemmen: Secretaris: L. C. M. Schoon. Club-uren: Zaterdags 1213.30 uur in het Sport- fondsenbad Schiedam. AFD. HANDBAL. W.F.O.K.K.: 6—6. Zaterdag 16 September zijn de heren van W.F. in de Z.M.C. gestart tegen O.K.K. uit 's-Gravenzande. Dit is een sportieve wed strijd geweest, waarin O.K.K. voor de rust het meest toonaangevend was en na de rust W.F. Voor de rust was het O.K.K. die vijf maal het W.F.-doel wist te vinden, waar tegen onze jongens slechts tweemaal wisten te doelpunten; rust 25. Doch na de thee vlotte alles veel beter; de W.F. mensen begrepen elkaar en hielden stug vol, zodat de stand 2 minuten voor het einde zelfs 65 was. In de allerlaatste mi nuut maakte O.K. er echter nog 66 van. Bij uitzondering vermelden wij nog, dat onze nieuwe doelman hierin zijn aandeel wel had. W.F.—Vir. et Cel.: 3—2. De dames startten Zondag, 17 September, tegen Vires et Celeritas uit Gouda. Dit is geen hoogstaande wedstrijd geworden. Met de rust werd met 30 in het voordeel van W.F. gedraaid. Na de rust wist Vir. et Cel. tweemaal te scoren, maar daar bleef het bij. RotterdamW.F.: 6—10. De heren startten Zondag tegen Rotterdam. Met een sterke wind recht over het veld was het z^er moeilijk spelen, doch er w«*rd toch nog een levendige partij gespeeld. De rust ging in met 54 in het voordeel van Rot terdam. Na de thee speelde W.F. met de wind in de rug, dus werd er veel en van veraf op het doel der tegenstanders ge schoten en dit had succes, want Rotterdam wist nog eenmaal te scoren en W.F. 6 maal. Voldaan, met de eerste twee puntjes op zak, keerden zij weer per fiets naar Schiedam terug. Zaterdag 23 en Zondag 24 September zijn er geen wedstrijden gespeeld, in verband met de Alg. Jaarvergadering van het N.H.V. te Utrecht. AFD. KLAVERJASSEN. Hier is weer wat klaverjasnieuws en ook deze keer weer goed nieuws. In de achter ons

Wilton Fijenoord Nieuws | 1950 | | pagina 3