liggende weken hebben we n.l. drie wed strijden gespeeld, een hiervan hebben we verloren, maar de beide andere werden ge wonnen. Van de in totaal vier gespeelde wedstrijden hebben we er thans drie gewon nen en even zoveel prijzen sieren onze kast. Goed zo jongens, als dat zo blijft doorgaan zal de prijzenkast gauw te klein worden. Voor de komende weken hebben wjj nog een tweekamp en een driekamp op het pro gramma staan, ook nemen er nog twee groe pen deel aan een nederlaagserie. Doen jullie nog eens goed je best; voor die prijzen heb ben we nog wel een plaatsje in de kast. Binnenkort beginnen we met het persoonlijk kampioenschap. Als er liefhebbers zijn kun nen zij daaraan nog meedoen, maar dan moeten ze toch niet te lang wachten met zich als lid te laten inschrijven. Dit kan Dinsdagsavonds om 8 uur in zaal Alhena, Mathenesserweg, te Rotterdam. H. BOGERD, secr. AFD. SCHAKEN. Van 3 naar 2 en 4 naar 3! Ja, dat is het heugelijk nieuws vandaag. Ons le tiental promoveerde ongeslagen van de 3e naar de 2e klasse en ons 2e tiental promoveert per gratie van de 4e naar de 3e klasse van de R.S.B. Een dubbele promotie, dus ook dubbele vreugde in onze schaak kring. En zo gaan we vol enthousiasme de nieuwe competitie tegemoet. Door het toe treden van verscheidene sterke spfelers is de opstelling van onze tientallen als volgt ge worden: 2e Tiental: J. P. van Baardewijk. J. van Meeuwen. L. A. Vermey. L. Groeneveld. C. van Tol. P. J. van Oyen. A. van Leeuwen. G. Dirks. G van Winden. L. J. van Driel. le Tiental: J. Frank. H. C. Bruikman. Th. Thijssen. P. Spruit. H. den Uyl. W. Boone. P. Vastenhout. J. C. van Rhijn. J. B. Steinder. A. v. d. Starre. Reserve's: P. van den Berghe. T. Goedknegt. W. van Dijken. P. Essenbaggers. C. Klomps. G. Schulze en wie volgen? U leeft natuurlijk met de verrichtingen van deze heren mee! Houdt ze in de gaten! Dat kunt u het best doen door zelf ook lid te worden. Hier zijn de eerstvolgende wed strijden: Vrijdag, 6 October: Gusto 1W.F. 2. Maandag, 16 October: Vlaardingen 2W.F. 1. Beide uit-wedstrijden dus. Good luck, mannen! J. v. M. AFD. TAFELTENNIS. Onze tafeltennisvrienden en vriendinnen van de Vries Robbé uit Gorinchem hebben ons Zaterdag 23 September j.l. een bezoek ge bracht. Bij aankomst op de werf werden zij welkom geheten door 3 heren van onze tafeltennis vereniging, waarna het direct doorging naar de Machinefabriek, want aan deze ontmoe ting op sportgebied zou eerst een excursie op de werf voorafgaan. Na deze excursie, die erg in de smaak viel, werd eerst de inwendige mens versterkt om op krachten te komen voor de sportieve strijd, die plaats zou vinden. Ons le, 2e, 3e en 4e team zouden zich moeten meten met de 4 teams van de Vries Robbé en hier dus de resultaten: Het le team van W.F. moest zijn meerdere erkennen in het le team van de Vries Robbé met 2 tegen 8. De heren Mankin en T. de Wolff wisten elk 1 game in de wacht te slepen, wat tevens de enige winstpunten voor dit team waren, want de heer Bosch wist zijn goede spel niet in winstpunten uit te drukken. Het 2e team was gelukkiger. Dit wist de tegenstander met 7 tegen 2 te verslaan. De heren Berends en Van Z wie ten wonnen elk 3 games. De heer Van Rooy, die gelijk met de aanval van zijn tegenstander nog een andere aanval moest afslaan, nl. de griep, wist maar 1 game te winnen. Het 3e team behaalde ook een overwinning met 8 tegen 1. Hier wonnen de heren W. de Wolff en Groeneweg hun 3 games, terwijl de heer Maassen v. d. Brink in de heer Ver beek van de tegenpartij zijn meerdere moest erkennen, al was het dan na zware strijd. Voor het 4e team werd het een kleine ne derlaag n.l. 4 tegen 5. De heer Heeze kon geen winstpunten behalen. Mej. Kelder en de heer Van Vliet wonnen elk 2 games. Zo kwam dan weer het eind van deze pret tige middag. Na een woord van dank van de voorzitter van de T.T.V. De Vries Robbé, de heer Tukker, die de hoop uitsprak, dat de 2 verenigingen nog dikwijls een sportieve wedstrijd tegen elkaar zouden mogen spelen, werd deze dag met een gezellig samenzijn besloten, waarbij nog even een dansje. En nu vol moed de nieuwe competitie in. Laten we hopen, dat deze competitie dan eindigt met het kampioenschap van minstens één van onze teams. Wij hebben 4 kansen, 2 in de 3e klasse en 2 in de 4e klasse. Dus, alle krachten ingezet en de naam van onze vereniging hooggehouden. v. Zw. AFD. VOETBAL. HOE ZIJN ONZE ELFTALLEN INGEDEELD? K.N.V.B. Afd. 2e Klasse A.: Abbenbroek. A.S.B. Dilletant. Oldi. S.S.A.V.R. V.I.R. T.O.G.B. W.F. N.R.C. S.V.D.P.W. Rotterdam. Res. 4e Klasse M. Demos 3. Barendrecht 2. N.H.S. 3. Schied. Boys 2. W.F. 3. Abbenbroek 2. R.V.V.B. 3. Hurricanes 4. Noorderkwartier 4 Ons Huis 3. Res. 3e Klasse G.: Oud-Beijerland 3. H.W.D. 4 N.R.C. 2 O.S.B. 2 Soag 3. Schiedam 4. Steeds Hoger 3. Tediro 4. W.F. 2. S.V.D.P.W. 2. Res. 4e Klasse T. W.F. 4. S.V.D.P.W. 4. Hekelingen 3. West End 3. Luno 3. Kortenaer 3. Voorwaarts 4. Blijdorp 3. Crooswijk 3. Zuiderster 4. Junioren: Klasse A. Afd. 10. D.V.O. '32. W.F. Martinit. Demos. E.D.S. Dindua. Ursus. AFD. ZWEMMEN. Evenals voorgaande jaren zullen wij ook dit jaar omstreeks het einde van November, de juiste datum is nog niet vastgesteld, onder linge zwemwedstrijden houden. Zoals het zich nu reeds laat aanzien zal het programma zeer gevarieerd worden. De hoofdschotel, het wed- strijdzwemmen, zal worden afgewisseld door diverse geanimeerde nummers, waarbij het natte element een belangrijke rol zal spelen. Ons bestuur is reeds geruimen tijd bezig de nodige voorbereidingen hiervoor te treffen en wij rekenen op de volle medewerking van onze leden om dit zwemfeest te doen slagen. Onze wedstrijdzwemmers en -sters, onze fi- guurdrijfsters, onze waterpolospelers en an dere „niet alleen voor de douchecel komende leden" raden wij dan ook aan in de komende weken op de trainingsuren hun beste beentje voor te zetten. Eén van de belangrijkste nummers zal ook dit jaar weer de bedrijfs-estafette zijn. Dit num mer is bedoeld om de zwemprestaties tussen de verschillende werkplaatsen en afdelingen uit ons bedrijf te meten Ook niet-leden kunnen hieraan meedoen. In ons bedrijf zijn nog vele goede zwemmers te vinden, die om de één of andere reden geen lid zijn. Op onze leden rust nu de taak deze leden te mobiliseren om met hen een estafetteploeg te vormen. K. Copy voor het eerstvolgende nummrr inzenden vóór 13 Oct. 1950. Afgeven bij de afd. Sociale Zaken AANMELDING TOT DEELNEMING AAN DE NYLON - SPAARKOUS- REGELING Ondergetekende (naam) Fabr. no Voornamen Geboortedatum Beroep Adres machtigt de afd. Sociale Zaken van Wilton-Fijenoord op zijn loon een bedrag van fl_per week maand in te houden en aan onderstaande spaarbank af te dragen. Hij heeft reeds een spaarbankboekje No "Hij wenst een spaarbankboekje 1) Doorhalen wat niet van toepassing is. 2) Plaats voor eventuele vermelding van Rotterdam. Vlaardingen. Maassluis. van de Spaarbank te Handtekening: Schiedam 19.

Wilton Fijenoord Nieuws | 1950 | | pagina 4