eiligheidsinspecteur Mag ik U even voorstellen: de werkveilig- heidscommissies in hun nieuwe samenstel ling en naar we hopen van zeer goede kwaliteit. Elf afdelingen zijn er, die de strijd weer zullen aanbinden tegen ongevallen. We gaan weer wat beleven lui. We zitten als Wilton- nezen in de eerste klasse met dit elftal. (We zijn n.l. het laagst in ongevallen-percentage van de vergelijkbare bedrijven in Neder land). In het afgelopen jaar hebben we alle wedstrijden met zeer veel enthousiasme ge speeld, al waren er wel eens strafschoppen, overtredingen enz. Als bijzonderheid ver melden we, dat nu ook de Bedrijfsschool gaat meespelen. De wedstrijd gaat nu beginnen. Als U dit artikel onder Uw ogen krijgt heeft onze di recteur, de heer Ir. J. E. Woltjer de aftrap gegeven in een bijeenkomst van de werk- veiligheidscommissies in het Clubgebouw. Hij heeft daar door middel van een bezie lend woord de nieuwe spelers een activiteits injectie gegeven. Hier is het elftal: Toen op 11 April j.l. ons grote dok nr. 4 na een lange periode van reparatie in dienst werd gesteld en op die zelfde dag de nieuwe timmerwinkel in gebruik werd genomen, was daarmede een mijlpaal in de geschiedenis van „Wilton-Fijenoord" bereikt. Het was dan ook ter gelegenheid daarvan, dat door één der ambtenaren het initiatief werd genomen om als blijvende herinnering aan die voor ons bedrijf zo belangrijke dag een plaquette in brons te laten vervaardi gen, waarop dit heuglijke feit werd vastge legd. De plaquette, waarvan U hier een foto ziet afgedrukt, is op 10 dezer bij monde van de heer Bergh, voorzitter der Contactcom missie Ambtenaren, namens deze en de Ba- zenvereniging aan de directie aangeboden. De heer v. West, mede namens zijn collega's sprekende, zei het geschenk op hoge prijs te stellen en zag in de aanbieding daarvan een bewijs van groot medeleven met alles wat in de onderneming plaats heeft. Hij be loofde de plaquette op een mooie plaats in de hal van het kantoorgebouw te zullen laten aanbrengen. Afd. Scheepsbouw-Nieuwbouw de Heren: H. 't Hooft H. J. v. d. Laan W. Kruys B. H. Bosman L. Chaigneau G. Plomp A. v. Keulen J. Letterie F. Sparreboom Afd. Scheepsbouw-Nieuwbouw de Heren: H. 't Hoeft J. Slieker G. C. Mastenbroek P. J. de Roo W. v. Westerholt H. A. v. d. Veen H. Versluis F. Sparreboom Afd. Machinefabriek: de Heren: F. F. Mattern A. de Kruik D. W Tietshoff A. Bijloo L. Brusselman D. den Besten F. Sparreboom Afd. Electriciteit/Onderhoud Bouwbedrijf: •de Heren: T. Kuipers I. D. Uyterlinden R. Heikoop B. H. Harmsen G. Blom A. M. Vroegh H. F. de Groot F. Sparreboom AfdFitterijKoperslagerijKetelmakerij de Heren: A. Mulder W. v. Beek Ad. v. Zijl L. C. Elich H. A. Kelderman J. de Cocq (Afwerking): bedrijfsleider (voorzitter) ass. bedrijfsleider. hoofdbaas Houtbewerking plaatwerker. straatmaker. schilder. scheepsbeschieter. scheepmaker-stellingm veiligheidsinspecteur. (IJzerwerkers): bedrijfsleider (voorzitter) ass. bedrijfsleider. baas Scheepsbouw. electr. lasser. transporteur. smid ijzerwerker veiligheidsinspecteur. bedrijfsleider (voorzitter) werkvoorbereiding. baas Revisie voorman sjouwer, carousseldraaier. bankwerker, veiligheidsinspecteur. ass. bedrijfsleider (voorz. ass. bedrijfsleider, baas Electr. baas Onderhoud, kraandrijver, electricien. bankwerker, veiligheidsinspecteur. bedrijfsleider (voorzitter) ass. bedrijfsleider, baas Fitters, onderbaas Ketelmakers, ketelmaker (voorman), ketelmaker. H. Bleeke J. P. Snijders F. Sparreboom Afd. Scheepsreparatie: de Heren: J. den Bouw G. A. Schols A. v. Berkel C. Anker P. C. v. d. Wijngaard R M Schölzel P. Briegoos W. C. ten Hout F. Sparreboom Afd. Werktuigbouw-Reparatie: de Heren: H. J. Steeman J. Vermeiden K. Valat M. Neuschwanger J. Meydam L. v. Kralingen F. Sparreboom Afd. Vervoer en Bewaking: de Heren: S. Bakker P. Buitendijk J. Verwaayen C. J. Kok A. C. Ottervanger J. Schuijer H. M. v. Lith T. Smit J. v. Teylingen C. L. v. d. Roest F. Sparreboom Werf Rotterdam, Westkousdijk: de Heren: J. H. Wilton v. Meeuwen H. J. G. Koudijzer W. G. Doense T. v. d. Have E. A. Put G. E. v. Vliet J. Stoutjesdijk fitter (voorman). koperslager-fitter. veiligheidsinspecteur. bedrijfsleider (voorzitter) ass. bedrijfsleider. baas IJzerwerkers. onderbaas IJzerwerkers. ijzerwerker. brander. koker. bikker-stellingmaker, veiligheidsinspecteur. bedrijfsleider (voorzitter) ass. bedrijfsleider. onderbaas Buitenbankw. bankwerker. sjouwer. bankwerker. veiligheidsinspecteur. walkapitein (voorzitter). chef dokmeester. baas Verhalers. verhaler. machinist. chauffeur. terreinsjouwer. wachtsman. magazijndienst. dokknecht. veiligheidsinspecteur. bedrijfsleider (voorzitter) Tekenaar afd. Onderhoud ijzerwerker. walkapitein. lasser. bankwerker. buitensj ouwer stellingmaker.

Wilton Fijenoord Nieuws | 1950 | | pagina 7