VERENIGING W.F. AFD. DUIVENSPORT. Uitslag tentoonstelling, gehouden op 30 en 31 December 1950, in de zaal van Café „De Seinpost", Broersvest, Schiedam. Klas 1: le prijs 2e Z.E.V. E.V. Klas 2: le prijs 2e 3e 5e Z.E.V. E.V. Klas 3: le prijs 2e Z.E.V. E.V. Klas 4: le prijs 2e 3e 4e B. v. d. Velden K. v. Lopik A. J. Baas T. v. d. Grijp K. v. Lopik P. Kreuk Brobbel B. v. d. Velden A. Stam P. Kreuk D. v. Ameyden J. v. d. Linden T. v. d. Grijp L. Verheugen B. v. d. Velden A. J. Baas K. v. Lopik P. Kreuk A. Stam Z.E.V. E.V. Klas 5: le prijs 2e Z.E.V. E.V. Klas 6: le prijs 2e 3e Z.E.V. E.V. Klas 7: le prijs 2e Z.E.V. E.V. Klas 8: le prijs 2e 3e Z.E.V. E.V. B. v. d. Velden W. Blom J. v. d. Linden K. v. Lopik A. J. Baas H. Crama H. Crama H. Crama K. v. Lopik P. Kreuk J. v. d. Linden K. v. Lopik J. v. d. Linden A. J. Baas T. v. d. Grijp A. J. Baas B. v. d. Velden C. Droog J. v. d. Linden L. Verheugen Het bestuur dankt het hoofdbestuur en alle leden voor de medewerking en spreekt de hoop uit, dat deze tentoonstelling een aan sporing zal zijn voor de duivenmelkers van W.F., die zich nog niet opgaven als lid, om zich ook spoedig op te geven. Wie de prach tige ereprijzen heeft bezichtigd zal niet an ders hebben kunnen zeggen dan „Dat is Af, daar moet ik ook lid van zijn". Inlichtingen worden verstrekt door het bestuur: P. Kreuk, voorzitter. v. As, secretaris. G. Breur, penningmeester. B. v. d. Velden, 2e penningmeester. J. v. d. Linde, 2e voorzitter. AFD. HANDBAL. Op Zaterdag, 6 Januari 1951, hield onze af deling haar jaarlijkse algemene ledenver gadering. Om 8.20 uur werd de vergadering geopend en de voorzitter heette allen hartelijk wel kom. Hij verontschuldigde de zieken, ons lid en sportmakker Arnold Noordhoek, die nog steeds in Indonesië vertoeft en verder de militairen, die dit weekend geen verlof hadden. Verder deelde de heer Vons in zijn openingswoord mede, dat hij nog nim mer een vergadering van de afd. Handbal had bijgewoond, waarvoor de opkomst zo groot was als deze; het was nog wel geen 100 °/o, doch hij hoopte op een volgende vergadering alle leden aanwezig te zien. Na de opening werden de notulen der vorige jaarvergadering voorgelezen en vervolgens de verslagen van secretaris, penningmeester en elftal-keuze-commissie. Het bestuur werd als volgt gekozen: N. Vons, voorzitter. A. J. Boer, secretaris. H. Overheul, penningmeester. H. O. v. Zelm, lid. O. Rosendaal, lid. De elftal-keuze-commissie bestaat thans uit: H. O. v. Zelm, voorzitter. Mej. K. Jungblut, secretaresse. L. J. Boer, lid. De Kascontrole-commissie is samengesteld uit: Mej. J. Poot. Mej. L. Baauw. W. v. Zessen. De aanvoering van de elftallen bleef ongewijzigd. Alleen voor het 6e elftal wer den gekozen de heren A. v. Dam als le en H. Ossenforth als 2e aanvoerder. Na de rondvraag werd om 11 uur de verga dering gesloten. Van onze elftallen. Gezien de vorst, sneeuw en regen van de laatste maand zijn er geen wedstrijden ge speeld. Op 14 Januari hopen wij echter weer te kunnen starten en wij verwachten dan, dat alle leden zich weer tenvolle zullen geven, opdat geen onzer elftallen op de on derste plaats zal eindigen. Het le herenelftal staat nog steeds aan de kop. Zo houden, jongens, het kan, laten we dit jaar proberen in de district le klas te komen. Bij deze willen wij nogmaals vooral de jon geren van W.F. opwekken: bezoekt eens een van onze wedstrijden. U steekt er altijd iets van op en misschien trekt deze sport U wel. HANDBAL HET SPEL VAN KRACHT EN SNELHEID. A. J. BOER, Secr. AFD. O. EN A. Amateursavonden 14 en 22 Februari 1951. Afhalen der kaarten op Maandag 12 Februari a.s. (voor beide avonden). De eerste repetitie voor bovenstaande avon den is achter de rug en als we de eerste indrukken mogen overnemen van de Heren Vos en Tieben, die tezamen met het bestuur nummers en samenstelling beoordelen en dus de algehele technische leiding op zich heb ben genomen, dan mogen wij zeggen dat het goed belooft te worden. Uit het veelzijdige en afwisselende program ma zal blijken, dat onder de O. en A. leden prima amateurs schuilen. Wij de overige leden kunnen dan ook niet beter doen dan door massale opkomst de enthousiaste studie van onze amateurs te belonen. Tevens zouden wij er nog op willen wijzen, dat beide avonden gelijk van uitvoering zijn en het dus absoluut onnodig is Uw voorgenomen bezoek uit te stellen tot de tweede avond. In verband met de vele nummers, die non stop worden gebracht, verzoeken wij onze leden tijdig aanwezig te zijn. Wij beginnen precies te 8 uur. Zoals bekend wordt aan deze avonden een bal verbonden tot 2 uur. Alle leden vinden in hun loonzakje een strook, welke indien ge bruik moet worden gemaakt van een gere serveerde bus, omgaand bij één der bestuurs leden moet worden ingeleverd. Wij kunnen dit vervoer dan behoorlijk voorbereiden. HET BESTUUR. AFDELING SCHAKEN EN 1951. Ook voor ons is het nieuwe jaar begonnen en ook voor ons is het verborgen hoe ons verenigingsleven zich zal ontwikkelen. Maar dat neemt niet weg, dat we dit voor een deel in eigen hand hebben. Van ons trouw komen, serieus oefenen en onvermoeid pro paganda maken, hangt voor een groot deel het welzijn van onze schaakvereniging af! Het is daarom mijn wens, bijna zou ik zeggen „bevel dat elk lid, zonder enige uitzonde ring, in het pasbegonnen jaar zal voldoen aan alle drie bovengenoemde voorwaarden. Dan alleen mogen we als schaakvereniging hopen op een voorspoedig 1951! Persoonlijk wens ik U allen toe dat dit jaar U zowel zakelijk als privé zal mogen geven wat wezenlijk goed voor U is. Nu nog even een terugblik naar Maandag, 18 December 1950, de onvergetelijke avond waarop Mevr. Roodzant het waagde tegen 16 van onze spelers tegelijk in het krijt te treden. Nu, ze heeft het er best af gebracht; Heren winnen toch niet vaak van dames, dat is nu al weer bewezen. Zie hier de resul taten: Mevr. Roodzant won van de heren van Oyen, den Uyl, de Bruin, de Keizer, de Keyzer, Schulze, Schilperoord en van Meeuwen; ze speelde remise met de heren Thijssen, van Baardewijk en Steinder, terwijl Mevr. Roodzant verloor van de heren van Dijken, van Driel, Dirks, van Leeuwen en van Tol. In totaal behaalde Mevr. Roodzant dus d]/2 tegen 6] punten. Met enige fraaie cadeaux hebben we haar de inspanning van deze avond „verzoet" en we blijven haar en haar man dankbaar voor het geven van deze simultaanvoorstelling. De heer Kramme was zo vriendelijk enige opnamen te maken, waarvoor we hem eveneens erkentelijk zijn. En nu, mijne heren, met nieuwe moed en verdubbelde inspanning aan de slag! J. v. M. Copy voor het eerstvolgende nummer inzenden vóór 8 Febr. 1951.

Wilton Fijenoord Nieuws | 1951 | | pagina 4