VERENIGING W.F. PP-Pl IN MEMORIAM. Met leedwezen geven wij kennis van het overlijden van K. J. BARENDRECHT aankomend-fitter, in dienst sedert 1940 (overleden 19.7.51) P. G. VERHEIJ, die ruim 5 jaar als bankwerker bij ons gewerkt heeft. Hun nagedachtenis zal door ons in ere gehouden worden. DANKBETUIGINGEN. Bij het bereiken van mijn 65e levensjaar de fabriek en de arbeid verlatende, dank ik directie, bazen, voor beden en collega's voor de prettige omgang en wens hun allen Gods beste zegen toe. NOBEL Ondergetekende betuigt hiermede, ook namens zijn familie, zijn hartelijke dank aan de directie en aan het bestuur en de leden van bet Jubileumfonds voor de belangstel ling en de prachtige cadeaux. welke hij ter gelegenheid van ziin 25-iariq jubileum mocht ontvangen. S W. DE MARE. Mede namens mijn vrouw mijn hartelijke dank aan allen, die blijk gaven van hun belangstelling en voor de [taaie bloemen en cadeaux bij mijn 25-jarig jubileum bij W.F. J. MOLENAAR. De dag. waarop ik mijn 25-jarig jubileum vierde is voor mij een onvergetelijke geworden. Het medeleven van directie. HH. Buitendijk en dokmeesters. van dekpersoneel en vrienden, was voor mij een grote voldoening. Mijn hartelijke dank aan allen voor de belangstelling voor het prachtige cadeau en de bloemen. Ook namens mijn vrouw en kinderen Mede namens mijn vrouw betuigt ondergetekende zijn hartelijke dank aan directie, chefs, bazen, collega's en de Vereniging ..De Pijp" voor de belangstelling en de prachtige geschenken, ontvangen bij zijn 40-jarig iubilcUI" H. DIJK. Het is mij een behoefte mijn oprechte dank te betuigen voor het medeleven bij het overlijden van mijn man K. J. Barendrecht. Wed. F. BARENDRECHT—GELDEREN. Ook namens mijn vrouw zeg ik hartelijk dank voor de vele bewijzen van medeleven tijdens de ziekte en bij het heengaan van onze zoon Karei. U P. BARENDRECHT. Ondergetekende bedankt hiermede Chefs en Collega s. speciaal de Kokers afd. Reparatie, voor hun geschenken en hun hartelijk afscheid bij zijn vertrek van Wilton- Fijenoord na 49 dienstjaren. C. v. HOUDT. Mede namens mijn vrouw mijn hartelijke dank aan Bazen. Onderbazen en Voorlieden voor de bloemen en cadeaux, ontvangen bij mijn 40-jarig» jubileum. C. BURGERHOUT. Gaarne maak ik van de gelegenheid gebruik om al degenen, waarmee ik in het bedrijf heb samengewerkt, hartelijk te danken voor de prettige wijze, waarop deze samenwerking steeds tot stand is gekomen en voor de steun, die ik van zo vele kanten in het werk heb mogen ondervinden. Tevens nog mijn dank voor de blijken van waardering in de vorm van de fraaie cadeaux, die ik bij mijn afscheid mocht ontvangen. Ik wens U allen, en in het bijzonder het bedrijf, een zeer voorspoedige toekomst. H. J. SMIT. Hiermede betuigt ondergetekende, ook namens vrouw en kinderen, zijn hartelijke dank aan directie, bazen en collega's voor de belangstelling bij zijn 25-jarig jubileum ondervonden. T. VAN LEEUWEN. Ondergetekende betuigt hiermede, ook namens vrouw en kinderen, zijn hartelijke dank aan directie, chefs en collega's voor de aan hem betoonde sympathie bij ge legenheid van zijn 25-jarig jubileum. A. W. DE GIER. Aan allen, die aan mij gedacht hebben bij mijn afscheid betuig ik bij deze. ook namens mijn echtgenote, mijn hartelijke dank voor het geschenk, dat ik als aandenken mocht ontvangen. G. VAN NOORD. Ondergetekende betuigt hiermede zijn hartelijke dank aan Directie. Chefs. Bazen en Collega's voor de cadeaux en belanqstelling bij zijn 25-jarig jubileum ondervonden. M. MILOT. Mede namens mijn vrouw betuig ik hiermede mijn har telijke dank voor het geschenk onder couvert en de prachtige bloemenmand die ons namens bazen en voor lieden werd aangeboden ter gelegenheid van onze 25-jarige echtvereniging. Deze geschenken en de blijken van belangstelling werden door ons zeer gewaardeerd. A. J. SMAL. AFD. BILJART. Massakamp W.F.B.O.G. (Philips'). Zondag, 22 Juli. zijn onze sportvrienden uit Eindhoven weer op bezoek geweest voor het spelen van het eerste gedeelte van de jaarlijks terugkomende massakamp op het groene laken. Des morgens om ongeveer 10 uur arriveerde een autobus voor het clublokaal op de werf, waarin de Philips-mensen waren gezeten. Na een hartelijke begroetingsrede van de voorzitter van het Hoofdbestuur, de Heer Keijzer en een uiteenzetting over dagindeling door de Heer Bosdijk, werd de koffie gebruikt. Hierna werden de wedstrijden in de clublokalen aangevangen. Bij deze wedstrijden viel vooral de aandacht op het mooie spel van de Heer Bezemer. die zijn pari.' dan ook glansrijk won. Dit gaf ons moed om de beschik baar gestelde beker nu ook eens in onze prijzenkast te mogen plaatsen. Om plm. 1 uur werd de lunch gebruikt, waarna de HH. biljarters naar de biljart-academie gingen, om de verdere wedstrijden te spelen. Hier had de biljartvereniging beschikking over zes biljarts, zodat de wedstrijden vlug afgespeeld konden worden. De dames zijn na de lunch met de autobus van Philips gaan toeren naar Hoek van Holland, waar een gezellige middag doorgebracht werd. Na het beëindigen van wedstrijden en uitstapje, heeft het gehele gezelschap zich verenigd in het clublokaal op de Werf, om een gezamenlijk diner te gebruiken, hetgeen zeer geanimeerd verliep. Om plm. acht uur kwamen alle deelnemers met hun dames bijeen om de prijsuitreiking bij te wonen. Dat dit alles wel naar de zin van onze gasten was, is wel gebleken, want om plm. 11 uur moest de Heer Keijzer er een eind aan maken, want anders zouden de Philips- mensen er ..nachtwerk" van hebben gemaakt. Al met al, kan de biljart-vereniging weer terugzien op een zeer geslaagde sportieve dag. Brengen wij nu nog onze dank over aan het Hoofdbestuur. Bestuursafd.-Biljart en aan de wedstrijdleiders, die al het werk hebben verzet, om ook deze dag weder te doen slagen. De uitslag van deze wedstrijden is in het voordeel van W.F. geëindigd. HH. Leden Biljarters, Vasthouden! Dan zal de Beker deze keer onze neus niet voorbijgaan! POEDELAAR. AFD. KLAVERJAS. Tijdens de op 26 Juni j.l. gehouden clubavond werd in de plaats van de door omstandigheden afgetreden secretaris gekozen de Heer C. v. Wingerden. Sleephellingstraat 13, Rotterdam. De op de clubavond beschikbaar gestelde fruitmanden zijn gewonnen door de HH. Vosmeer en Kiekens. Er werd een zeer sportieve wedstrijd gespeeld tegen v. d. Meer en Schoep uit Schiedam met de einduitslag: M. en S. 55954 punten. W.F. 60375 punten, zodat wij deze wed strijd hebben gewonnen met een punten verschil van 4421. Voor degenen die het nog niet weten: onze clubavonden worden gehouden op Dinsdag, aanvang 's avonds 8 uur. in de cantine op de werf te Rotterdam, alwaar nieuwe leden zich kunnen melden. C. v. WINGERDEN. AFDELING ONTWIKKELING EN AMUSEMENT. Ledenvergadering. Op Woensdag 5 September a.s.. des avonds 8 uur, wordt onze jaarlijkse ledenvergadering gehouden in het Club gebouw, werf Schiedam. AGENDA: 1. Opening. 2. Notulen vergadering 25 Juli 1950. 3. Jaarverslag secretaris. 4. Jaarverslag penningmeester. 5. Verkiezing 3 leden van bet Bestuur. 6. Verkiezing kascontrole-commissie. 7. Rondvraag. 8. Sluiting. In verband met het periodiek aftreden van de bestuurs leden D. de Bruin. J. A. Montens en A. M. Streppel (allen herkiesbaar) kunnen candidaten voor aanvang van de vergadering gesteld worden. Winterseizoen. De navolgende avonden zijn reeds vastgesteld: 27 September, 3 en 11 October 1951: Marionetten-theater van Bert Brugman, een muzikaal programma, t.w. .Joffer Marianne" en ..Het Oude Lied". 1, 7 en 14 November 1951 vertoning van de prachtige kleurenfilm ..Ceasar en Cleopatra" met als voorfilm Walsen van Strauss", Korte inhoud van de hoofdfilm: Het verhaal begint met de opnamen van Caesar's triompherende legers, opruk kende door Egypte in de jaren 48-45 voor Christus. Cleopatra, een beeldschoon meisje, vlucht de woestijn in en verbergt zich bij de Sphinx. Ze ontmoet Caesar, doch weet niet wie hij is en vertelt hem hoe bang zij is voor de overwinnaar. Claude Rains, die de rol van Ceasar ver vult op een wijze, zoals hij dat alleen kan. leert haar een echte koningin te zijn, zonder vrees of angst. Maan denlang wordt het paleis in Alexandrië door de Egypte- naren belegerd, maar ondanks verraad en bedrog in eigen boezem weet Caesar het beleg te weerstaan tot de Ro meinen komen. Als hij dan de vrede heeft hersteld en een gouverneur benoemd, vertrekt hij weer naar huis. Aangezien ons ledental thans een zodanige omvang heeft gekregen dat wij lang niet allen op de gebruikelijke twee avonden in Musis Sacrum een plaats konden garanderen, heeft het Bestuur gemeend voortaan een derde avond te geven in de Schouwburgzaal van ODEON. Gouvernestr. 50. te Rotterdam. Dit besluit zal zeker door onze leden, woonachtig in Rotterdam, op prijs worden gesteld. De eerste avonden in ODEON worden gehouden op 11 October en 14 November a.s. Voor diegenen, die nog geen lid werden, omdat zij te ver van onze vergaderzaal woonden, is dit beletsel thans opgeheven. Wil men bovenstaande prachtige avonden medemaken, meldt U dan aan als lid van de afdeling O. en A. Copy voor het eerstvolgende nummer inzenden vóór 7 Sept 1951.

Wilton Fijenoord Nieuws | 1951 | | pagina 4