JUBILEA 25 jaar leden. Daarom zullen we eerst met elkaar het „plan de campagnebespreken. Uiteraard zor gen alle leden die Maandagavond om 8 uur present te zijn en de nieuwelingen zijn niet alleen hartelijk welkom, doch hebben eveneens volle gelegenheid hun wensen of ideeën naar voren te brengen. Mannen, de vacanties zijn nu wel achter de rug, we hebben nieuwe krach ten voor onze dagtaak, we willen ons ook met nieuwe energie geven aan onze vrije tijdsbeste ding, in casu het schone schaakspel. Dus dat is afgesproken, ieder die met ons mee wil schaken in het nieuwe seizoen, zowel dames als heren, zorge dat hij (zij) Maandagavond, 17 September om 8 uur present is in het Club gebouw, werf Schiedam. J. VAN MEEUWEN, Secr. AFD. ZWEMMEN. ONS MAANDAGCLUBUUR. Waar zijn de dagen van weleerzo zingt een bekend radiozanger. De aanhef van dit lied spookt één onzer bestuursleden door het brein als hij 's Maandags avonds in het Sport- fondsenbad komt. Want die dagen van weleer telde onze afd. niet alleen op papier, maar ook metterdaad een aantal leden, zowel dames als heren, die regelmatig iedere Maandag aanwezig waren en enthousiast trainden om hun zwem- capaciteiten op te voeren. Er werd flink ge traind en er heerste een gezellige sfeer. Het water van het bad werd zo af en toe door zeker wel 40 paar benen tot schuim geslagen. De leden gaven blijk, dat zij dit clubuur waar deerden. Thans zijn er van hen die zich opgaven voor training slechts enkele, die komen. Wat is de oorzaak? Aan de temperatuur van het water ligt het niet. Aan de trainers ook niet. Aan de juffrouw achter de kassa ook niet. Wat ons clubuur mist is sfeer en clubgeest. Om dit terug te krijgen, zal er een ploegje zwemmers gevormd moeten worden, dat regelmatig met enthousiasme traint en zodoende de nodige sfeer aan het clubuur geeft. Hun enthousiasme zal door anderen overgeno men worden door zich bij hen aan te sluiten. Wij zijn er van overtuigd dat het ook nu weer mogelijk is een dergelijk groepje te vormen, temeer daar de afd. Zwemmen veel meer leden telt, dan in die goede oude tijd. Wij doen nogmaals een beroep op diegenen, die kunnen zwemmen en in het bezit zijn van zwemdiploma 2 en die de zwemsport daadwer kelijk willen beoefenen. Het deelnemen aan de training vergt slechts één uur per week van Uw vrije tijd. De tijd van 5.306.10 uur is zeer gunstig ge kozen want deze is tenslotte in aansluiting op de werktijd. De kosten zijn laag 0.50 per maand boven de normale contributie. In het bijzonder, richten wij ons, tot diegenen die wat voor ons Maandag clubuur voelen, maar er nog niet toegekomen zijn hun gevoe lens in daden om te zetten. Laten deze leden nu eens een keer komen, dan geven wij hen wel het duwtje om hen over de brug te helpen. Naast de training kan men ook deel nemen aan de opleiding voor de hogere zwemdiploma's t.w. 3 en 4. Namens het bestuur, K. Copy voor het eerstvolgende nummer inzenden vóór 28 Sept. 1951. Afgeven bij de afd. Sociale Zaken AANMELDING TOT DEELNEMING AAN DE NYLON - SP'AARKOUS - REGELING Ondergetekende (naam)Fabr. no Voornamen - Geboortedatum Beroep Adres machtigt de afd. Sociale Zaken van Wilton-Fijenoord op zijn loon een bedrag van fl*per weekjmaand in te houden en aan onderstaande spaarbank af te dragen. „Hij heeft reeds een spaarbankboekje No Schiedam ''Hij wenst een spaarbankboekje van Spaarbank te 2) 1) Doorhalen wat niet van toepassing is Handtekening: 2) Plaats voor eventuele vermelding van Rotterdam. Vlaardingen. Maassluis. A. de Bruin Betontimmerman J. de Gids IJzerwerker.-aftekenaar A. Gluvers Ijzer werker F. J. van Leeuwen Voorm.-sjouwer G. Molendijk Bankw -Constr -wrk. C. Oomen IJzerwerker H. A. F. Peters Gereedsch -uitgev. M. Rijsdijk Voorman-kernmaker

Wilton Fijenoord Nieuws | 1951 | | pagina 4