JUBILEA 40 en 25 jaar VERENIGING WJF. J. v. M. AANGEBODEN te Schiedam benedenwoning, bevattende 5 kamers, keuken, plaats met schuur en achteruitgang. Huur 37,95 p. m. of bovenwoning, bevattende 5 kamers, keu ken, grote zolder, veranda. Huur 7,45 per week. GEVRAAGD: woning te Den Haag. AANGEBODEN te Schiedam le étage, be vattende 2 grote kamers ensuite, keuken, veranda, boven 2 slaapkamers, badkamer, veranda. Voor en achter vrij uitzicht. Huur 33,25 per maand. GEVRAAGD te Vlaardinger-Ambacht vrij bo ven- of klein vrij huis. AANGEBODEN te Rotterdam (Spangen) bo venwoning, bevattend, woonkamer, 3 slaap kamers, keuken, veranda, zolder. Huur 5,75. GEVRAAGD te Rotterdam-Zuid, omgeving Bloemhof, benedenwoning of vrije boven woning, ongeveer zelfde grootte. Inlichtingen bij Sociale Zaken. AANGEBODEN te Rotterdam (Oud-Mathe- nesse) modern benedenhuis, bevattende 3 kamers, keuken, douchecel. Tuin met loods. GEVRAAGD vrij huisje Tuindorp Vaan of Vreewijk. AANGEBODEN in Schiedam tweede étage, bevattende 2 kamer ensuite, keuken, slaap- étage met twee slaapkamers en badkamer, vliering. Telefoon aanwezig. Huur 33, per maand. GEVRAAGD te Rotterdam-Tuindorp Vreewijk of IJsselmonde: vrij huis. Huur tot 40,— per maand. AANGEBODEN te Rotterdam-Noord: tweede étage, bevattende: 3 kamers ensuite, serre, keuken. Boven grote kamer met gas en waterleiding, zolder en kolenhok. Alles geschilderd. Huur 6,30 per week. GEVRAAGD te Schiedam of Vlaardingen: vrij huisje of benedenhuis, bevattende 2 kamers, keuken, douchecel, tuin. AANGEBODEN te Vlaardingen 2e étage, be vattende 4 kamers, badcel, bergplaats, keu ken. Huur 8,60 per week. GEVRAAGD te Schiedam-Oost 45 kamer woning. Huur 7,per week. AANGEBODEN te Rotterdam-C. mooie twee de étage, bevattende grote voor-, tussen-, achterkamer, keuken en grote veranda achterzolder. Huur 6,75 p. w. GEVRAAGD kleinere woning omtrek Spangen of Delfshaven. AFDELING BILJART. De afgelopen weken speelden wij een tweekamp tegen „Volksgebouw" en de laatste avond was het onze vriend van den Nagel die het klaar- speelde zijn partij in 16 beurten te beëindigen. Deze tweekamp werd door WF gewonnen met 89,2 tegen Volksgebouw 82 Het was een prettige, sportieve wedstrijd, die we zeker nog eens zullen herhalen. Na afloop der partijen werden door de voor zitters de prijzen aan de winnaars uitgereikt en bleven spelers met hun dames nog gezellig bijeen. Toch moet ons nog iets van het hart. Aan deze wedstrijd namen in totaal 16 deelnemers van WF deel en de laatste avond waren slechts 8 hiervan met hun dames aanwezig, voorwaar een slechte opkomst en iets of wat onvriende lijk tegenover de ontvangende vereniging. Zulks is niet de eerste maal, laten wij daarom afspreken in den vervolge allen de laatste avond aanwezig te zijn. Gezien de gezellige wedstrijden welke wij vorig jaar speelden tegen „Scheepvaart-Inspectie" heeft WF besloten om deze vereniging uit te dagen voor een return-match, hetgeen door S.-I. werd aanvaard. Donderdag 13 Maart togen de eerste 8 spelers naar de Residentie om te trachten de eerste winstpunten binnen te brengen, maar dit is gedeeltelijk mislukt. Een van de partijen, zeer gunstig lopende in ons voordeel, trok bijzonder de aandacht. Onze speler was zo zeker van zijn overwinning dat hij voor de laatste 5 caram boles nog 8 beurten nodig had. Wat weer een bewijs is dat men de huid niet moet verdelen, alvorens de beer geschoten is. De wedstrijd eindigde echter nog in ons voordeel, zodat wij die avond van de 8 partijen er 2 gewonnen hadden. Zoals we reeds hadden verwacht muntte deze avond weer uit door sportiviteit, toch hopen we Donderdag 27 Maart, wanneer de tweede groep naar het Haagje gaat, meer geluk te heb ben en de winstpunten naar Schiedam mede te brengen. Ten slotte: bij verschillende leden leeft het verlangen lid te blijven van de N.B.B. In ver band hiermede wordt Vrijdag 4 April een al gemene ledenvergadering gehouden om dit on derwerp te behandelen. MANNENKOOR WF. De leden van ons mannenkoor hebben hun zin. Was de vaan, waaronder dirigent en leden tot heden „ten strijde trokken" een eenvoudige vlag (die bovendien haar goede dagen had gehad), thans hebben zij een vaandel, waar mede te voorschijn kan worden gekomen. Zij hadden een vlag, want je roeit ook als zanger per slot van rekening met de riemen die je hebt en een vaandel kost zo'n bom duiten, dat er niet aan te denken viel zo'n ding te kopen. Hebben de leden zich min of meer scha mende voor hun „dundoek" thuis tot ver velens toe gezongen: Wie zal dat betalen Wie heeft dat besteld Wie heeft zoveel ping-ping-ping Wie heeft zoveel geld? Wij weten het niet, maar boze tongen fluisteren dat zulks wel het geval is geweest en dat daar om hun goede hart tonende de dames der leden „botje bij botje" en „draagkrachte- lijk naar vermogen" de ping-ping bijeenbrach ten, teneinde hun ega-zangcr het lang begeerde vaandel te schenken. Een viertal dames bovendien heeft vele van de afgelopen winteravonden benut en gezucht, bemerkende dat het vervaardigen van een vaan del nog wat anders is als het maken van een japonnetje. Hoewel „ondergronds" werkende (slechts een enkele zanger was in het geheim opgenomen), blijkt dat zij resultaat hebben gehad, de goede geefsters en de maaksters. Wij hebben het vermoeden dat de laatsten voorlopig geen bor duurwerk-meer kunnen zién. Gelukgewenst met dit teamwork in de beste zin des woords. UILEN NAAR ATHENE DRAGEN!! De opmerkzame lezer van het W.F. Nieuws zal hebben bemerkt dat in het vorig nummer een „kwaadspreker" deze vraag stelde: „Zeg, heb je gelezen dat die nummer één van de Schaak club een Uyl is?" Om daarna op te merken: „Ja, dan zal de rest ook wel niet veel bijzon ders zijn." Over bovenstaande insinuatie ben ik als „meeuw" en secretaris van bedoelde schaak vereniging natuurlijk ten zeerste in mijn wiek geschoten, dat voelt u wel, nietwaar? Repliek kan daarom niet achterwege blijven, al moet ik hiervoor ook „uilen naar Athene dragen" of, meer op zijn Schiedams uitgedrukt: „goede wijn een krans om gaan hangen". Wie met de „rest" wil kennis maken, die komt maar een partijtje schaken. Met Steinder, Thijssen of Vermey, zelfs Frank is er soms ook wel bij. Wie meent dat hij het heel goed kan, Die meet zijn krachten met Bruikman. „de Bruin's" die zijn er zelfs wel twee, een „Leeuw" en „Meeuw" doen ook al mee; en weet je waar je van staat te kijken, het solide spel van C. van Dijken. Neem daarbij nog het echtpaar Klop, dat geeft u vast de Kous op de kop. Doet u het liever wat langzaam aan, dan moet u tegen van Baardewijk gaan. Ook kunt u proberen het te „rooien", tegen van Tol, Dirks of van Oyen. Maar ook van Essebaggers en de Keyzer, wordt u beslist belangrijk wijzer! Nu heb ik nog maar de helft genoemd, maar de rest is evenzeer beroemd. Daarom, nu geen minuut meer wachten, maar lezer, geef ook gij uw krachten aan Wilton's Schaakvereniging, en ikik schrijf u gaarne in! Copy voor het eerstvolgende nummer inzenden vóór 4 April 1952. D. v. Vliet Ketelmaker A. v. Grevenbroek Voorman Electr. lassers J Viveen IJzerwerker L. v. Vliet IJzerw.-aftek.

Wilton Fijenoord Nieuws | 1952 | | pagina 8