als deze VERENIGING W.F. TENZ'J JE VOETEN STAAN draoqVEItlGHÜDSSCHOENES kan rijn. Dc schoenen zijn laag in prijs, oer sterk en het belangrijkste is. men krijgt geen teenongeval. Tenzij je voeten staan als deze, op bijgaand plaatje, zo niet, koopt dan een paar veilige schoenen aan je „straathanden". Stel niet uit tot morgen, dat geeft zorgen. Doe het nu, het geeft een veilig gevoel voor U. mei toes lemming Na tiona I S a i y Council VEILISHEIO-SMUSEUM AMSTERDAM „Houdt paden vrij," staat er op bijgaand plaatje. Daar wordt de laatste jaren vrij goed de hand aan gehouden in de werkplaatsen. Dat is ook een belangrijke factor om tot vei lig werken te komen. Alles is echter voor verbetering vatbaar en zo is het ook hiermee. De Scheepsbouw bijv. is nu nog wat rom melig, omdat er veel verandert, maar U zult die werkplaats eens zien, als alles klaar is. Houdt moed lui, alles komt in orde voor veiligheid en hygiëne in ons bedrijf. DANKBETUIGINGEN. Hiermede betuig ik mijn hartelijke dank voor de vele blijken van belangstelling en medeleven, die ik mocht ontvangen na het overlijden van mijn man. M. H. ZWANG—van Drielen. Ondergetekende betuigt mede namens zijn vrouw, zijn hartelijke dank aan bazen en collega's voor het cadeau onder couvert, dat hij bij het verlaten der fabriek mocht ontvangen. H. v. BUYTENEN. •Ondergetekende betuigt, mede namens zijn vrouw, zijn hartelijke dank aan directie, chefs, bazen en collega's voor de belangstelling, welke hij bij zijn 25-jarig jubileum mocht ontvangen. W. v. d. SCHEE. Ondergetekende betuigt hiermede, ook namens vrouw en kinderen, zijn hartelijke dank aan chefs, bazen en collega's afd. Koperslagerij-Fitterij voor de betoonde sympathie en het geschenk, dat hem werd aangeboden bij het beëindigen van zijn werkzaamheden wegens het bereiken van de pensioengerechtigde leeftijd. A. KOOYMAN. Hiermede betuigt ondergetekende. ook namens zijn vrouw, zijn dank aan directie, chefs, bazen en collega's voor de belangstelling, welke hij mocht ontvangen ter gelegenheid van zijn 25-jarig jubileum. H. PLOMP. Ondergetekende betuigt hiermede, ook namens zijn vrouw en dochter, zijn hartelijke dank aan bazen, krassen en het klinkerspersoneel voor het buitengewoon mooie cadeau ontvangen" bij het verlaten der fabriek wegens het be reiken van zijn pensioengerechtigde leeftijd. Het was alles ver boven zijn verwachting. J. STEENWINKEL. Hierbij dank ik. ook namens mijn vrouw, de directie, chefs, bedrijfschefs. bazen en het laatst, maar zeker niet het minst, alle collega's van eigen en andere afdelingen, voor de prettige dag, de mooie cadeaux en de prachtige bloemen, welke zij mij bezorgd hebben bij mijn 25-jarig ambtsjubileum. W. VERMEULEN. Ondergetekende betuigt, ook namens zijn vrouw, zijn har telijke dank aan directie, chefs, bazen, voorlieden en collega's voor de belangstelling en cadeaux. welke hij mocht ontvangen ter gelegenheid van zijn 25-jarig jubileum. J. D. MARKESTEIJN. Ondergetekende betuigt, mede namens zijn vrouw, zijn hartelijke dank aan de directie voor de waarderende woorden en aan chefs, bazen en collega's voor de wel gemeende belangstelling, welke hij mocht ontvangen ter gelegenheid van zijn jubileum. J. DOENSE. Ondergetekende betuigt, mede namens zijn vrouw, zijn hartelijke dank aan directie, bazen en collega's van de afd. Klinkers voor de belangstelling, cadeaux en bloemen, welke hij mocht ontvangen ter gelegenheid van zijn 25-jarig jubileum op Zaterdag. 12 Juli. J. MOSCH. SPORT. Na afloop van het bedrijfsvoetbal-tournooi zeggen wij hartelijk dank aan het bestuur van de afd. Voetbal, de deelnemende elftallen en de scheidsrechters voor de per fecte organisatie en de sportiviteit, waarmede de wed strijden zijn gespeeld. Aan de directie onze dank voor het beschikbaar stellen van de mooie wisselbeker. HET HOOFDBESTUUR. Brabant en Limburg naar Valkenburg, een stadje, op zich zelf al de tocht waard. Het merendeel van de deelnemers gaf zich op voor een bezoek aan de groten, de overigen doolden op eigen gelegenheid door Valkenburg of omgeving. Vooral de met houtskool getekende schilderijen en de in de zachte steen uitgesneden voor-historische dieren wekten aller bewondering. Een rondrit door het heuvellandschap van Zuid-Limburg, waarbij werd genoten van de prachtige vergezichten, vormde het slot van de middag, na het gebruik van een verfrissing werd weer naar Eindhoven gereden, waar gelegenheid was te dineren, dan wel een wandeling te maken. Om 20.15 uur werd de terugreis aanvaard en te 22.30 uur waren allen voldaan weer thuis. Luik-Ardennen 10 Juli 1952. Deze tocht geschiedde met 2 autobussen. Na vertrek te 7.00 uur werd in snel tempo naar Eindhoven gereden, langs de Philips-fabrieken, vervolgens aldaar koffie gedronken. Daarna vervolgde wij onze ..buitenlandse" reis. waarbij het passeren van de grens bij Budel nogal wat oponthoud gaf. Maar na een goed uur ging het dan toch op Luik aan. Door de in verband met een ..Maria- feest" prachtig versierde plaats Munsterbilzen" reden wij door de oudste plaats van België ..Tongeren" naar Luik. waar eerst werd genoten van het schitterende panorama vanaf de citadel. Na een kort oponthoud in Luik. waarbij de ter beschikking gestelde francs goed van pas kwamen, werd gereden langs de Maas. door het dal van de Ourthe tot Remouchamps. met kort opont houd om even de benen te strekken en terug naar Luik via het dal van de Vesdre. Dat deze rit in de smaak viel getuigden de vele uitroepen van bewondering bij de steeds wisselende panorama's, vergezichten en rots partijen. Via Luik ging het in snelle vaart op de grens aan. De grenspost ..Bergeyksche Barrière" bleek inderdaad een barrière, want het passeren van de Hollandse grens kostte ons weer een goed uur. Na een oponthoud voor diner of wandeling in Eindhoven werd de reis, het was inmiddels behoorlijk laat en donker geworden, voortge zet en te ca. 1 uur 's nachts werd Rotterdam weer bereikt. De mening van de deelnemers? ..Een prachtige, geslaagde tocht". BrusselWaterloo 16 Juli 1952. Met prachtig weer en een uitstekende stemming werd deze 3e tocht te 7.30 uur in Vlaardingen aangevangen en reeds om 9.00 uur werd in Rijsbergen gestopt voor het nuttige**., van een kop koffie. Na een pauze van een half uur werd de tocht naar de grens vervolgd, welke, dank zij de ervaringen op 10 Juli opgedaan, vlot werd gepasseerd, zodat om ca. 12.00 uur opnieuw kon worden gepauzeerd, thans in Mechelen. Vervolgens werd koers gezet naar Waterloo, waar het 226 treden hoge monument werd beklommen. Het volgende doel was Brus sel. een rondrit langs alle bezienswaardigheden werd gevolgd door een vrije wandeling van een uur. waarna koers gezet werd naar Antwerpen, na een rit door deze stad naar de grenspost Zundert en vervolgens naar Breda. Hier werd gelegenheid geboden voor diner of wandeling. Om 10 uur werd Rotterdam weer bereikt en was ook deze tocht weer voorbij. Mede dank zij het bij uitstek gunstige weer zijn alle tochten zeer geslaagd. BESLISSINGSWEDSTRIJD BEDRIJFSVOETBALTOURNOOI W.F. ..Juist doordat ijzerwerkers niet veel met fitters te maken hebben, en zeker niet de ijzerwerkers uit Rotterdam, is het goed, dat wij door middel van de sport met elkaar BHnH mi.! ii bét ïr. En i IN MEMORIAM Met leedwezen geven wij kennis van het overlijden van G. v. RESTEREN oud-werknemer, die als bankwerker de onderneming 46 jaar heeft gediend (overleden 4.7.52). H. J. P. HERMANS oud-werknemer, die 22 jaar als ketel maker bij de onderneming gewerkt heeft (overleden 5.7.52). C. TROMMEL oud-werknemer, die 13 jaar als verver in onze dienst is geweest (overleden 9.7.52). Hun nagedachtenis zal door ons in ere gehouden worden. AFD. O. RN A. AUTO-DAGTOCHTEN. Wanneer wij een terugblik werpen op de verschillende tochten moeten wij allereerst vaststellen dat deze be gunstigd werden door prachtig weer, waardoor ook de stemming van alle passagiers zonnig genoemd kon worden. Daarenboven werden de tochten gemaakt in prima auto bussen. bestuurd door ervaren en deskundige chaffeurs. Tocht Valkenburg—Zuid-Limburg 9 Juli 1952. Om 7 uur werd met 1 autobus uit Vlaardingen ver trokken. waarna op verschillende punten in Schiedam en Rotterdam de overige deelnemers werden opgenomen. Er werd rechtstreeks naar Eindhoven gereden waar koffie gedronken werd. Daarna langs prachtige gedeelten van in aanraking komen. Dit is goed en nuttig voor het bedrijf waarin wij werken, maar bovendien ook voor onszelf, omdat wij daardoor elkaar beter leren begrijpen en waarderen. En al denkt men in Rotterdam misschien wel eens. dat wij hen vergeten, dan heb ik nu het bewijs, dat dit niet geval is. Tevens wil ik alle medewerkers, dus voetballers, zowel als spelleiders, scheidsrechters e.a. hartelijk dankzeggen ljzerwerkers Rotterdam

Wilton Fijenoord Nieuws | 1952 | | pagina 7