c 3 VERENIGING W.F. AFDELING BILJART AFDELING HARMONIE AFDELING KLAVERJAS^ NIEUWS Op Vrijdag, 3 October j.l. heeft in het club lokaal de jaarlijkse algemene ledenvergade ring plaatsgehad. Het bestuur is nu als volgt samengesteld A. P. H. Bosdijk - voorzitter Th. A. Heymink - secretaris A. Bezemer - penningmeester P. A. C. Vismans - lid D. v. d. Nagel - lid In deze vergadering is o.m. behandeld het punt competitieindeling seizoen 1952/1953. Voorheen was deze indeling in 3 klassen moyenne-gewijs. De nieuwe indeling bestaat uit één klas, zodat alle spelers elkaar een maal ontmoeten. De mindere spelers moeten dan wat caramboles meer maken en de hoge spelers wat minder. Voor de goede orde wil het bestuur erop wijzen, dat er tijdens de wedstrijden geen op- of aanmerkingen ge maakt mogen worden. Dit is zeer hinderlijk voor sommige spelers. Gedraag u sportief, zowel bij een gewonnen als bij een verloren wedstrijd. De onderlinge competitie 1951 -1952 is weer ten einde. Als afdelingskampioenen zijn te voorschijn gekomen de heren Bosch, Bosdijk en v. d. Nagel. Om het clubkampioenschap wordt nog fel gestreden, maar bedriegen wij ons niet, dan maakt de heer v. d. Nagel de beste kans om zijn naam op de wisselbeker te zien prijken. De jaarlijkse ontmoeting met de biljartvereni ging van de Scheepvaartinspectie is ook weer bepaald. We hopen, dat ook deze ontmoeting als voorheen mag slagen. Het bestuur wenst de leden langs deze weg een gezellig en sportief wedstrijdseizoen toe. Secr. Zaterdag, 4 October, heeft de Harmonie in het Clubgebouw afscheid genomen van haar muziektambour, de heer J. Nootenboom, in verband met diens emigratie naar de U.S.A. Bij deze gelegenheid waren o.a. aanwezig de ere-voorzitter der Harmonie, Ir. B. Wilton, de heer C. Keyzer voorzitter der Vereniging Wilton-Fijenoord en verschillende dames der leden. Onder het spelen van een pittige mars werden de heer en mevrouw Nootenboom, die per auto van huis waren gehaald, verwel komd. Toen de mars beëindigd was heeft de voorzitter der Harmonie, de heer Elich, de heer Nootenboom toegesproken en woorden van waardering geuit voor het goede lidmaat schap, dat deze altijd heeft betoond aan de Harmonie. Spr. wenste hem veel succes toe in zijn nieuwe vaderland. Namens de leden der Harmonie bood de voorzitter als blijvende herinnering de heer Nootenboom een vulpen aan. Het vrouwelijk lid der Vereniging, Mej. W. Rijntalder bood Mevrouw Nootenboom namens de Harmonie een fraaie bouquet aan. Hierna heeft de ere-voorzitter der Harmonie, de heer Ir. B. Wilton, enige woorden tot de familie Nootenboom gericht en enige indruk ken gegeven van het leven in Amerika. Spre ker hoopte, dat de „Veendam", welke reeds 40 jaar de dienst met Amerika onderhoudt, hen ook veilig aan de overkant der oceaan zou brengen en wenste hun ook veel succes in hun nieuwe vaderland toe. De heer Wilton bood de heer Nootenboom als blijvende her innering een portefeuille aan. Vervolgens sprak de heer Pala, dirigent der Harmonie, enige woorden tot de vertrekken- den. Hij schetste de heer Nootenboom als een humaan persoon en prettig lid der Vereni ging- Als laatste heeft de secretaris der Harmonie in dichterlijke vorm een overzicht gegeven van het lidmaatschap van de heer Nooten boom, waarbij Mevrouw Nootenboom niet werd vergeten. De heer Nootenboom heeft hierna alle spre kers bedankt voor hun waarderende woor den, de mooie cadeaux en voor het medele ven, hem door de Harmonie bij zijn afscheid betoond. Hij wenste de Harmonie in de toe komst veel succes toe. Na gebruik van een kopje koffie hebben alle aanwezigen persoonlijk afscheid genomen van de familie Nootenboom. Op Dinsdag, 16 September j.l. werd in ver band met het aftreden van enkele bestuurs- 14

Wilton Fijenoord Nieuws | 1952 | | pagina 16