INHOUD OFFICIËLE MEDEDELINGEN 3. 4. 5. 6. Foto van de maand: Novembernummer 1952 Officiële Mededelingen omslag pag. 2 en pag. 6 Iets over gasturbines pag. 1 Ons nieuwe Dokpag. 2 De M.A.N. fabrieken pag. 3 Wij ontvingen bezoek pag. 4 Mijnenvegers pag. 5 Ideeënbus pag. 10 Veiligheid pag. 12 Orchideeën voor de kamer pag. 13 In Memoriampag. 13 Dankbetuigingenpag. 13 Balans der Kleine Zaken pag. 14 WoningruilP°g14 Handbalpag. 15 Hengelsportpag15 Mannenkoor pag. 16 Afdeling O. en Apag. 16 Schakenomslag pag. 3 Onze Jubilarissen van deze maandomslag pag. 3 Redactie-commissie C. Keyzer, voorzitter L. Giphart J. Koppe leden J. W. Weber Redactie-adres Afdeling Sociale Zaken 1. SOCIALE RUBRIEK WAT DE KERN BESPRAK! Vergadering Directie met Kernbestuur op 22 October 1952. Vervoer. De Directie deelt mede, dat de besprekingen met de R.E.T., om het vervoer van werknemers, die in Rotterdam Zuid en eventueel ook Noord en Oost wonen, in de toekomst per bus te gaan doen, in een vergevorderd stadium verkeren. Uiteraard zullen voor busvervoer de kosten be langrijk hoger komen te liggen, doch daar staat tegenover, dat de reisduur tot een minimum wordt beperkt. De bussen kunnen namelijk op verschillende plaatsen in de stad hun begin- en eindpunt heb ben. Aan betrokkenen zal hierover, zodra de definitieve plannen gereed zijn, mededeling worden gedaan. T arief reglement. Er is thans een concept tariefreglement gereed, hetwelk binnenkort aan bet Bestuur van de Kern zal worden voorgelegd. Rijwielstalling. Met ingang van 1 Januari a.s. zal er een nieuwe regeling komen voor de rijwielstallingen. Hier over volgen t.z.t. nog nadere berichten. Verkeer op werf. Het Kernbestuur deelt mede, dat er de laatste tijd nogal klachten zijn binnengekomen over bet te hard rijden op de werf. Ook onze eigen chauffeurs zouden zich hieraan schuldig maken. Naar aanleiding biervan wordt medegedeeld, dat onze afd. Beveiliging instructies heeft ont vangen er op toe te zien, dat de max. snelheid niet wordt overschreden en uit dienaangaande binnengekomen rapporten blijkt, dat er nauw lettend op wordt toegezien, dat het verkeer zich houdt aan de gestelde voorschriften. Kernverkiezingen. Naar aanleiding van het feit, dat de zittingsduur van de Kern in December afloopt, worden er voorbereidingen getroffen voor de verkiezing van de nieuwe kern in genoemde maand. Kleedlokalen. In verband met enkele veranderingen, welke in de Sclieepsbouwloods zullen moeten worden aangebracht, zal er vermoedelijk een ruimte vrijkomen, waar kleedkastjes kunnen worden aangebracht. Ook in de Fitterij zal een uit breiding komen. Herfststeinining Gezicht op bet Bouwdok (Eigen foto)

Wilton Fijenoord Nieuws | 1952 | | pagina 2