s <3Ü NIEUWS REPARATIE mt EIHO MARU" weest, doch werden zodanig overtroffen, dat het applaus uitgroeide tot deze ovatie. De boog kan niet altijd gespannen zijn. Er is niet altijd aanleiding tot topprestaties. We kunnen dat dikwijls genoeg merken in het bedrijf. Een normale reparatie van een schip verloopt langs wegen van geleidelijkheid, doch komt er een bijzonder reparatiekarwei, dan ontstaat bij allen, die er bij betrokken zijn, die drang om te laten zien, dat er altijd nog wel een schepje op kan en ook dan ko men topprestaties tot stand. Het werk van de redactie-commissie van het W.F. Nieuws is uiterst gevoelig en afhanke lijk van hetgeen zich in het bedrijf afspeelt. Dat heeft ieder kunnen merken aan de laat ste nummers. Aanleiding tot het uitgeven van bijzondere nummers was er genoeg. Zij hoopt daarin geslaagd te zijn en TJ vooral met het laatste nummer een blijvende aangename her innering aan het jubileum te hebben gegeven. Ook het W.F. Nieuws zal weer moeten terug gaan naar een normale uitgave, al hoopt de redactie, dat er in de toekomst nog vele malen aanleiding zal zijn tot het uitgeven van bij zondere nummers. De overgang naar dit num mer is, vooral wat de omvang betreft, groot. Toch houden wij ons ervan overtuigd, dat het - zoals vóór het jubileum - zal worden ont vangen in een geest van tegemoetkomend ver trouwen en dat het de goede naam, welke het onder het personeel heeft, zal kunnen hand haven. Hieraan kunt U allen medewerken. Mogen wij op U rekenen? C. K. Het Redactie-oog viel ditmaal op het re paratiekarwei aan de „Eiho Maru' en wij vonden de heer K. Gomes - op onze vraag - direct bereid om over dit karwei onder staande regels te schrijven. Wij danken hem en geven het onze lezers graag door. Als zo vele malen blijkt ook uit deze be schrijving, dat er „op reparatie manier" werd gearbeid. Onder vaak lastige om standigheden, in korte tijd, grote prestaties verrichten, maar daarop leggen onze repa ratie-verslaggevers nimmer de nadruk. Zij menen altijd te kunnen volstaan met de sobere opsomming van de feiten, doch de insiders weten wel, wat dit in werkelijk heid betekent. Redactie. De motortanker „Eiho Maru" liep in geladen toestand aan de grond op 21 October 1953 in de rivier de Mersey. Nadat het schip weer vlot gekomen was, werd Beschadiging achterschip de lading gelost en vervolgens werd het schip te Liverpool gedokt om de schade te kunnen bepalen. Hier bleek dat een zware schade was ontstaan

Wilton Fijenoord Nieuws | 1954 | | pagina 4