DANKBETUIGINGEN NIEUWS 14 Aan het einde heeft de heer Potnvt, secreta ris van de Werkliedenvertegenwoordiging, het muziekcorps bedankt, eerst in het Hol lands, daarna in het Noors. Dit laatste herha len wij nog eens in dit blad Mange takk for deres pent gott musik Tak fra alle arbeider af Wilton-Fijenoord. Noot: Al zijn de leden van Ungdoms-musikk-korps dan geen zeelieden, respectievelijk klanten van ons bedrijf, een goede indruk van snel en goed werken nemen zij toch mee naar huis. Om 11 uur n.l. werd er een grote foto van het korps gemaakt en direct na het concert kon deze aan de dirigent worden aangeboden. Hiermede betuigt ondergetekende aan direc tie, bazen, voorlieden en collega's zijn op rechte dank voor het blijk van medeleven hem betoond bij het verlies van zijn echtge note. C. DE BRUIN. Ondergetekende betuigt hiermede, ook na mens zijn vrouw en kinderen, zijn hartelijke dank aan directie en collega's voor de ca- deaux en bloemen, waardoor de dag, op welke hij zijn 40-jarig jubileum vierde voor hem tot een onvergetelijke is gemaakt. G. J. PIETERSON. Ondergetekende betuigt hiermede, ook na mens vrouw en kinderen, zijn hartelijke dank aan directie, chefs en bazen voor het cadeau onder couvert en de prachtige bloemen, ont vangen ter gelegenheid van zijn 25-jarig ju bileum. M. NEUSCHWANGER. Hiermede betuig ik, mede namens mijn vrouw en kinderen, mijn hartelijke dank aan direc tie, chefs, bazen, collega's en Jubileumfonds „De Pijp" afdeling Scheepsbouw (Nieuw bouw) voor de cadeaux en bloemen, ontvan gen bij mijn 25-jarig jubileum. J. SINNEMA. Ondergetekende betuigt, mede namens zijn vrouw en kinderen, zijn hartelijke dank aan directie, bazen en collega's voor de cadeaux en bloemen en voor de vele blijken van be langstelling bij zijn 25-jarig jubileum. L. A. STUYE. Ondergetekende betuigt, mede namens zijn echtgenote, zijn hartelijke dank aan directie, bedrijfsleiding, bazenvereniging en collega's voor de bloemen, cadeaux en blijken van be langstelling welke hij bij zijn 25-jarig jubi leum mocht ontvangen. A. F. VERSTEEG. Voor de vele blijken van belangstelling, de bloetmen en cadeaux, welke ik ter gelegen-

Wilton Fijenoord Nieuws | 1954 | | pagina 16