VERENIGING W.F. AFDELING DUIVENSPORT NIEUWS 26 Aan het eind van dit artikel moeten we toch enkele voorwaarden stellen voor het ver werven van zo'n paar deugdelijke schoenen. Er zit dus iets in de staart van dit artikel: geen venijn hoor, o neen. Maar toch moet U met deze voorwaarden wel terdege reke ning houden. Let op Eenmaal per jaar kan men zo'n paar schoe nen tegen gereduceerde prijs kopen. Voor niemand is op deze regel uitzondering moge lijk. Gelijke monniken, gelijke kappen. Zelfs de normale prijs is al uitzonderlijk laag. Vanaf heden is veertien dagen nadat de koop gesloten is geen reclame meer mogelijk. Deze korte termijn kunnen wij stellen, omdat de schoenen van bijzonder goede kwaliteit zijn en wij zeker weten, dat er geen klachten over zullen zijn! F. S. HAVENVEREENIGING „ROTTERDAM" Het getrouw lezen van Uw Personeelsor gaan doet U ongetwijfeld wegens Uw in teresse met wat er zich in en om Uw bedrijf voordoet, doch zeer zeker bent U ook belang stellend ten aanzien van datgene, wat zich buiten Uw bedrijf in Rotterdam voordoet. Het is daarom, dat wij Uw redactie verzocht hebben via dit personeelsblad Uw aandacht te mogen vragen voor de Havenvereeniging „Rotterdam". Deze Havenvereeniging bedoelt de belangstel ling van allen, die in onze havenstad leven en werken, op te wekken voor wat maar enigszins met de haven in verband staat: le. haar nationale en internationale bete kenis 2e. kennis van de vele soorten van goederen welke er verwerkt worden 3e. de vraagstukken, waarvoor Gemeentebe stuur en Bedrijfsinstanties gesteld zijn om aller belang zoveel mogelijk te die nen 4e. het organiseren en stimuleren van bij zondere gebeurtenissen zoals de jaarlijkse Oudejaarsmiddag - bijeenkomst in het stadhuis. Zij tracht dit alles te bereiken door cursus sen, lezingen, filmvoorstellingen enz., waar bij zeer deskundige personen U voorlichten, alsmede door het organiseren van excursies, welke altijd een bijzondere attractie vormen. Wat de kosten betreft, deze zijn gering. Be houdens enige bijdrage in de kosten der ex cursies, kunt U voor een minimum contri butie van 1,- per jaar lid zijn van onze Havenveeniging en heeft U daarvoor het recht op vrije toegang tot alle samenkomsten. Het adres van de Havenvereeniging „Rotter dam" is: Coolsingel 58, Beursgebouw Kamer 306, Rotterdam. Telefoon 24535. Sportvrienden Duivenliefhebbers van W.F. Daar het vliegseizoen 1954 tot het verleden behoort, zullen we een terugblik hierop werpen. Laten wij beginnen met de tentoonstelling, welke gehou den is ter gelegenheid van het 100-jarig bestaan van het bedryf in Januari j.l. Als ik terugdenk aan de dag, dat wij als duivenliefheb- bers van W. F. in het tentoonstellingsgebouw byeen waren, dan moet ik telkens weer zeggen: wat een pracht-tentoon- stelling was het, wat waren er mooie luxe artikelen en wat een gezellige sfeer was er met al die melkers onder elkaar. Het was een bekijken en betasten van eikaars duiven, een wikken en wegen wat betreft de kansen voor het a.s. vliegseizoen. Jan hoopte op warm weer met N.O.- winden en volgens Piet deden de zijne het met alle weersgesteldheden. Er werd ook nog een ruil gedaan. Dit is dan het duivenmelkerslatyn, dat wy altijd op een tentoonstelling in het stille seizoen te horen krijgen. Maar zodra het vliegseizoen ten einde is hoort men wat anders. De ene jammerklacht na de andere, wat ook weer begrijpe lijk is na zo'n seizoen als 1954. Over zomer zullen wij maar niet spreken, laat staan over warm weer met N.O.-winden. Het was alles regen wat de klok sloeg. Liefhebbers met 50 jaar ervaring hadden zo'n jaar nog niet meegemaakt. Ontelbare verliezen waren het gevolg van de verschillende rampvluchten. Maar het staat voor ons vast, dat de echte liefhebbers zich door deze verliezen niet van de wys laten brengen, doch er een aansporing in vinden om hun duivenkolonie weer zo snel mogelijk op peil te brengen. Dat dit bij de een gemak kelijker gaat dan by de ander ligt hoofdzakelijk aan de liefhebbers zelf. Maar in tijd van nood helpen wy elkaar. En nu de successen van dit} jaar. Wij lezen bij de kam pioenen in diverse verenigingen o.a. J. v. d. Wint en H. Crama uit Schiedam. Cor Droog uit Vlaardingen ver toont na zijn verhuizing ook weer kampioensneigingen, want met dei jonge garde werd hy kampioen in de „Keer Weer", dus een goed vooruitzicht voor 1955. Dan nog Jac. Breur van Fyenoord en A. van Gulik, een man uit de machinefabriek en een der kampioenen uit de R.P.B. Ook ondergetekende zag zich weer in de rij der kampioe nen van de D.C.V, geplaatst. Al deze kampioenen van harte gefeliciteerd met de door hen behaalde successen in het afgelopen seizoen. Jammer is het, dat enkele van deze heren nog geen lid zijn van onze personeelsvereniging. H.H. sportmakkers van W.F., geeft U allen op als lid van de afdeling Duiven sport, daar dit de beste plaats is om elkaar als duiven melker van W.F. te leren kennen. De kosten zijn zeer laag, n.l. 1,inleg en 0.60 contributie per maand. Voor hen, die daaraan wensten deel te nemen hielden we een kasconcours op het eindstation der jonge duiven. Hiervoor waren prachtige luxe artikelen gekocht. Zij die de voorkeur geven aan een bezoek aan een kam pioenententoonstelling worden in de gelegenheid gesteld met hun vrouw of kameraad de reis gratis mee te maken naar een der kampioenententoonstellingen. Vermoedelijk

Wilton Fijenoord Nieuws | 1954 | | pagina 28