NIEUWS 32 HOERA, LEVE DE HELMEN Zij hebben hun nut alweer bewezen, leest bel stukje maar van de man, die bet overkwam. We hebben, om U een indruk te geven van de klap, welke de man kreeg, een stuk triplex en een stuk kachelplaat genomen en dezelfde bout van dezelfde hoogte laten vallen en U ziet het resultaat op bijgaande foto's. Inder daad, zo'n helm kan er tegen, Uw schedel niet. U ziet op de foto, dat de helm enigszins beschadigd is. ,,'k Heb het ding staan strelen meneer", zei de man die de helm droeg en terecht, want zijn leven is er door gered. F.S. NOGMAALS DE HELMENREBUS Kent U de mensen op deze foto? Klavertje vier? Neen, ze hebben misschien wel geluk gebracht. Een soort bloedraad? Ook niet, daar doen in de meeste gevallen geen dames aan mee, veel te griezelig! Wat dan wel? U weet al lezers, dat er een stroom goede op lossingen is binnengekomen. Ongeveer 1000 stuks. Dus heeft de directie een commissie aangewezen om de prijzen te verloten. En die commissie werd gevormd door de bedrijfsge- noten op deze foto. U kent hen wel. De heer Weber, kernvoorzitter, die witte duif, kreeg bijna een punthoofd van al die oplos singen. De heer Kevzer, chef Sociale Zaken, het vol gende klaverblaadje, spiedde naarstig of al les goed ging. Het volgende klaverblaadje is ondergeteken de, die vond, dat de propaganda toch maar goed is geweest. Het vierde klaverblaadje is mejuffrouw Klap wijk van Sociale Zaken, die het administra tieve gedeelte der veiligheid verzorgt en het een leuk werkje vond in die bak met prijzen te graaien. De directie was zo enthousiast over het grote aantal oplossingen, dat zij 60 prijzen beschik baar stelde, t.w. jubileumboeken, veiligheids schoenen, kisten sigaren, W.F.-mesjes, enfin, teveel om op te noemen. Onze grote waarde ring voor wat de directie in deze deedHet was in één woordaf. En dit alles werd toch maar gedaan met het doel de bedrijfsgenoten zo veilig mogelijk te laten werken. F.S. GELUKKIGE PRIJSWINNAAR Hij had zich beijverd om ook de veiligheids- puzzle in het Septembernummer op te lossen. Hoeveel avonden hij er op gezwoegd heeft is ons niet verteldwel echter dat hij in span ning de uitslag tegemoet zag. Om teleurstelling te voorkomen van je col lega's moet je het maar hebben) heeft men hem een fantasieberichtje in handen gespeeld waarin hij als één der prijswinnaars werd ge noemd. Vol gespannen verwachting toog hij naar de prijsuitreiking, immers, had er niet in de aan kondiging gestaan: U kunt prachtige prijzen winnen! De prijsuitreiking was ten einde, maar zijn naam was niet genoemd. En nog vermoedde

Wilton Fijenoord Nieuws | 1954 | | pagina 34