VERENIGING W.F. DANKBETUIGINGEN NIEUWS 38 schien uit een roestige schaar en een over jarig rolletje verband? Welke arbeider overtuigt zich er ooit van dat het in orde is? Laat hij zijn veiligheid over aan de voorzienigheid en aan Jan Jansen die opdracht heeft ervoor te zorgen dat alles in orde is, of beseft hij zijn verantwoorde lijkheid tegenover vrouw en kinderen en let hij zelf ook eens op die dingen? Dringt hetj tot hem door wat hij riskeert als hij de „veiligheid" van zijn machine buiten werking stelt omdat dat zoveel gemakkelij ker werkt, althans omdat hij zich dat ver beeldt? En dan praten we nog niet eens over de financiële gevolgen, zowel voor het slachtoffer zelf, als voor het bedrijf. Weken lang minder loon ontvangen, soms overplaat sing omdat door de gevolgen van het onge val het vroegere werk niet meer kan worden gedaan, met als gevolg vaak minder verdien sten. In het ergste geval invaliditeit, het niet meer kunnen werken. En voor de gemeen schap jaarlijks een verlies van millioenen, dat voorkomen kan worden en waardoor goedkoper zou kunnen worden geproduceerd, een grotere export mogelijk zou zijn, waar door dus de werkgelegenheid zou toenemen. Het is de taak van ieder van ons, ervoor te zorgen, dat er een zo groot mogelijke graad van veiligheid heerst in het bedrijf, niet al leen in het eigen belang, maar ook in dat van degene die naast ons staat en in wijder verband in dat van de gehele gemeenschap. G. C. Soeters, arts. Ondergetekende betuigt haar hartelijke dank aan directie, chefs en collega's afdeling Branders voor de vele bewijzen van belangstelling tijdens de ziekte en na het overlijden van haar man, de heer M. Boender. Mevr. A. BOENDER - DE RONDE. Hiermede danken wij directie, chefs, bazen, voorlieden en collega's voor de vele blyken van belangstelling bij het overlyden van mijn man en onze zorgzame vader. Mevr. F. KOENEN-JANSEN en kinderen. Getroffen door de vele blijken van belangstelling, onder vonden gedurende de ziekte en bij het overlijden van mijn echtgenoot, is het mij een behoefte U hiervoor dank te zeggen. Uw belangstelling, in het bijzonder van het „varend perso neel" was voor mij een bewys, hoe mijn man, hoewel slechts kort aan het bedrijf verbonden, in de kring van collega's was opgenomen. Uw medeleven was mij een troost bij dit zo smartelijk ver lies en ik betuig U allen daarvoor mijn dank. Mevr. A. NIEMANTSVERDRIET-BASTIAANSE. Langs deze weg betuigen wy aan directie, chefs en collega's onze oprechte dank voor de belangstelling betoond bij het overlijden van mijn echtgenoot. Mevr. J. W. OOMEN-LOOPIK en kinderen. Hiermede betuigen wij onze welgemeende dank aan direc tie, baas en collega's voor de belangstelling na het over lijden van mijn geliefde man en onze lieve, zorgzame vader. Mevr. J. PIETERSON-LANCEL en kinderen. Het ia voor de toekomst een bemoedigend verschijnsel, dat de tussenmenselijke verhoudingen in ons bedrijf nog zo gezond zijn, dat men ook het gezinsverband opgenomen weet in deze gemeenschap van werkers. Ook wij hebben dat ervaren bij mijn jubileum en wij zeg gen hiervoor de directie, en allen die hiertoe hebben bij gedragen, hartelijk dank. Eveneens dank voor de fraaie bloemen, cadeaux en de hartelijke wijze, waarop zij mijn jubileum tot een waardevolle afsluiting van deze 25-jarige periode hebben gemaakt. J. C. GEILMAN. Ondergetekende betuigt, mede namens zijn vrouw en kin deren, zijn hartelijke dank aan directie, chefs, bazen en collega's afdeling Klinkers voor de cadeaux, bloemen en betoonde belangstelling ter gelegenheid van zijn 25-jarig jubileum. C. v. GEMERDEN. Ondergetekende betuigt, mede namens zijn vrouw, zijn hartelijke dank aan directie, bazen en collega's voor de be langstelling en cadeaux ter gelegenheid van zijn 25-jarig jubileum. L. HILLE. Voor de hulde en blijken van waardering ter gelegenheid van mijn jubileum betuig ik, mede namens mijn vrouw, mijn hartelijke dank aan directie, chefs, collega's en anderen. C. A. LEENMAN. Ondergetekende betuigt hiermede, ook namens zijn vrouw en zoon, dank aan directie, bazen en collega's afdeling Scheepsbouw-Reparatie, voor de cadeaux en bloemen bij zijn 25-jarig jubileum. F. G. v. d. LEER. Ondergetekende betuigt, mede namens zijn echtgenote, zijn dank aan directie en bazen voor de betoonde belangstel ling ter gelegenheid van zijn 25-jarig jubileum. H. v. LINDEN. Ondergetekende dankt, mede namens zyn vrouw en kinde ren, de directie, chefs, bazen, onderbazen, voorlieden, ta riefbureau M.F., collega's, Werkvoorbereiding en „Tole- rans" voor de cadeaux, welke hij mocht ontvangen bij zijn 25-jarig jubileum. J. H. MEULENDIJK. Ondergetekende betuigt hiermede, ook namens zijn vrouw, zijn hartelijke dank aan directie, chefs en bazen voor het cadeau onder couvert en de prachtige bloemen, ontvangen ter gelegenheid van zijn 25-jarig jubileum. G. St. NICOLAAS. Ondergetekende betuigt, mede namens zijn vrouw en kin deren, zijn hartelijke dank aan directie, bazen en colle ga's voor de cadeaux en bloemen en voor de vele blijken van belangstelling bij zijn 25-jarig jubileum. J. PATÏJN. RECTIFICATIE In het vorig nummer is medegedeeld, dat degenen, die de vereniging W.F. gaarne zouden zien uitgebreid met een afdeling voor Philatelisten zich konden opgeven bij de heren J. Schenk afd. buitenbankwerkers 27 - 3233 J. de Keyzer afd. buitenbankwerkers 27 -6459 P. de Jong afd. buitenbankwerkers 27 - 6474 J. G. v. Rooyen afd. buitenbankwerkers 27 - 3101 F. Vermeulen calculator machinefabriek en ook by de heren C. Snoey - voorman afd. Hakkers Scheepsbouwloods M. Beetjer - beveiligingsbeambte bij steiger walkapitein P. J. Taverne onderbaas Kokers. Bij deze drie laatstgenoemde heren kan echter geen aan melding geschieden.

Wilton Fijenoord Nieuws | 1954 | | pagina 40