DANKBETUIGINGEN NIEUWS 18 Hiermede dank ik directie, cliefs en collega's voor de vele blyken van belangstelling bij het overlijden van myn man. Mevr. MEIJER-EXALTO. Hiermede betuigt ondergetekende, mede namens de hele familie, zijn hartelijke dank aan directie, chefs, bazen en collega's voor de deelneming ondervonden bij het overlij den van zyn vader. J. C. RUYGERS. Niet in de gelegenheid zijnde persoonlijk afscheid te no men van allen met wie ik tydens mijn langdurige aanwe zigheid bij de Dok- en Werf-Mij. Wilton-Fijenoord N.V. in aanraking ben geweest in verband met mijn werkzaamhe den, wil ik hen langs deze weg bedanken voor de goede samenwerking en hun mijn beste wensen aanbieden voor het Nieuwe Jaar. F. GROEN Technisch hoofdambtenaar by hel Ministerie van Marine. Ondergetekende dankt bij deze mede namens zijn familie allen die hem het vertrek in verband met het bereiken van de pensioengerechtigde leeflyd hebben veraangenaamd. Hy zegt tevens hartelijk dank voor het stoffelijke blyk van waardering en spreekt de wens uit, dat allen dezelfde mede werking welke hij steeds mocht ondervinden willen verle nen aan zyn collega's en opvolger. Dit afscheid zal by hem steeds in dankbare herinnering blyven. G. A. C.BAARS. Ondergetekende betuigt, mede namens zyn vrouw, zyn har telijke dank aan directie, hoofdchef, chef, collega's en be kenden voor de belangstelling en cadeaux, ontvangen bij Deze foto spreekt voor zichzelf: Van Arkel zegt tot zijn mede-arbeiders: „We zullen eens eventjes de „Oldekerk" gaan bouwen". Hier ziet men dus het leggen van de eerste kielplaat. De „Oldekerk", een schip van 11650 ton, wordt gebouwd voor rekening van de N.V. Ver. Ned. Scheepvaart Mij. te s-Graven- hage. Hier ziet U de belangstelling bij de eerste werkzaamheden aan de „Oldekerk". Voor onze werf een enigszins vreemd bezoek. Naast enige officiële personen ziet men op de foto n.l. enkele zeer jonge mensen, die met grote interesse het werk bekijken. Dat zit zó: 35 leerlingen van de Gemeente lijke H.B.S. te Delft hebben in Nevas-verband de „Oldekerk" geadopteerd. Als goede „adop- teurs" zijn zij er natuurlijk als de kippen bij als de eerste plaat wordt gelegd. Dit is dan de verklaring van het feit, dat de „bevolking" op de foto zo gevarieerd is. W ij zullen deze of andere leerlingen van genoemde H.B.S. nog wel meer op de werf ontmoeten, ivant zij zullen natuurlijk met toenemende belangstel ling de bouw van „hun schip" blijven volgen. het verlaten der fabriek op zyn pensioengerechtigde leef tijd, na 35 dienstjaren. J. L. H.BARENTSEN. Hiermede betuig ik, mede namens mijn vrouw en kinde ren, mijn hartelijke dank aan directie, chefs, bazen en col lega's voor de blyken van belangstelling, welke ik bij mijn 25-jarig jubileum mocht ontvangen. J. A. BRUYNE. Bij mijn vertrek van de fabriek wegens het bere'.ken van de pensioengerechtigde leeftijd, dank ik ook namens mijn vrouw de leden van het Jubileumfonds voor het cadeau onder couvert. Ook dank ik de chefs en collega's van dok 4 voor het mooie cadeau en de bloemen voor mijn vrouw. L. J. DANCKAERTS. Wij betuigen directie, chef, baas, onderbazen en collega's, hierbij onze hartelijke dank voor de huldeblijken die wij mochten ontvangen op myn 25-jarige jubileumdag. F. J. HEIKOOP. Ondergetekende betuigt zijn hartelijke dank aan directie, bazen, „De Tolerans", afd. Bikkers en collega's voor de cadeaux en belangstelling, welke hy ter gelegenheid van zijn 25-jarig jubileum mocht ontvangen. M. DE JONG. Mede namens myn echtgenote betuig ik mijn hartelijke dank aan allen, die de dag, waarop ik mijn 25-jarig jubi leum vierde, tot een onvergetelijke hebben gemaakt. J. C. MEIJDAM. Ondergetekende betuigt hiermede, ook namens zijn vrouw en kinderen, zijn hartelijke dank aan directie, bazen en collega's voor de vele blyken van belangstelling en de cadeaux onder couvert, welke hij mocht ontvangen by zijn 25-jarig jubileum. Tevens onze dank voor het medeleven, betoond tijdens en na het hem overkomen ongeval. C. NOORLANDER. Ondergetekende betuigt, mede namens zijn echtgenote, zijn hartelijke dank aan directie, chefs, bazen en collega's afd. Modelmakerij/Gieterij voor de cadeaux en bloemen bij zyn 25-jarig jubileum. F. OOSTDIJK. Ondergetekende betuigt, mede namens zyn vrouw en kin deren, zijn hartelijke dank aan directie, bazen, voorlieden, collega's en Jubileumfonds voor de cadeaux, welke hij mocht ontvangen van afd. Schilders en Scheepmakers ter gelegenheid van zyn 25-jarig jubileum. Chr. SIMONS.

Wilton Fijenoord Nieuws | 1955 | | pagina 20