AFDELING SCHAKEN AFDELING TENNIS AFDELING ZWEMMEN (jj|) NIEUWS 16 bestuursleden, n.l. J. Schenk, afdeling Buitenbankwerkers, J. G. van Rooyen, afdeling Buitenbankwerkers, Th. Kos ter, Tekenkamer Bewapening en by A. v. d. Bosch, afde ling Sociale Zaken. Bij al deze heren kunt U terecht tussen 12.OU en 12.30 uur. U kunt zich ook opgeven op de ruilavond, elke Woensdag te 20.00 uur, zodat U gelijk met de andere aanwezige leden kennis kunt maken. Meld IJ zich in grote getale aan. Het biedt U grote voordelen. De contributie is zeer laag, nl. slechts 1.10 per maand. Mogen we op U rekenen? Het Bestuur. In de finale!!! De spanning rondom ons le tiental stijgt! Thans, in de voorlaatste ronde staan we aan de top. Op 28 Februari valt de beslissing of we al dan niet zullen promoveren. E.S.S. 3 is onzé laatste tegenstander, die ongetwijfeld alles op alles zal zetten, want onze promotie betekent haar degradatie. Lezers, U kunt Uw belangstelling tonen door op Maan dag, 28 Februari a.s. in ons Clubgebouw present te zijn. In de hoop op een tritimpherend slot. schrijf ik dit stukje extra kort. J. v. M. Al is hij het verschijnen van dit nummer het tennisseizoen nog niet geopend, wij zien toch weer verlangend uit naar tie le April, het tijdstip waarop de winter ons meestal geen parten meer speelt en wij onze zomersport weer kunnen inluiden. Ja beste leden controleert in de komende maand Uw tennisspullen en maakt alles in orde om goed van wal te kunnen steken. Waarschynlyk zyn er onder ons personeel meerderen die in de tennissport geïnteresseerd zijn en plannen hebben gemaakt om het komende seizoen lid te worden van onze vereniging. Wij geven hun de raad zich nu reeds met de secretaresse in verbinding te stellen, die hen gaarne de nodige inlichtingen zal verstrekken. U weet dat sport U de zo nodige lichaamsbeweging geeft en eveneens de geest ten goede komt. Het gezegde „Een gezonde geest in een gezond lichaam" heeft nog niets aan waarde ingeboet. Waarom zoudt U zich deze zomer niet eens gezonde ontspanning door raiddel van de tennis sport gunnen? Gevorderden, zowel beginners zyn welkom. Inlichtin gen kunt U verkrijgen bij Mej. Phaff, afdeling Secretariaat. Algemene Ledenvergadering. Hierbij nodigen wy de leden uil tot het bywonen van een Algemene Ledenvergadering te houden op Maandag 21 Maart a.s. in het Clubgebouw, werf Schiedam. Aanvang 20 uur. Agenda: 1. Opening door de Voorzitter. 2. Ingekomen stukken betreffende deze vergadering. 3. Notulen vorige vergadering. 4. Jaarverslagen Secretaris, Penningmeester en diverse com missies. 5. Bestuursverkiezing en benoeming commissie-leden. Aan de beurt van aftreden als bestuursleden zijn de heren W. Kruys, H. J. Tamminga en C. M. Zondag. Allen stellen zich herkiesbaar. In verband met uitbreiding van het aantal bestuursleden wordt door het Bestuur als candidaat gesteld de heer J. v. d. Munnik. Meerdere candidaten moeten uiterlyk 14 Maart worden opgegeven. 6. Mededelingen. 7. Rondvraag. 8. Sluiting. Mededeling: Kinderen beneden 13 jaar, alsmede introduced kunnen lot deze vergadering niet worden toegelaten. De ouders van de kinderen beneden 13 jaar hebben vrij toegang tot de vergadering. Ingevolge het bepaalde in artikel 17 sub a van het Huis houdelijk Reglement zijn de leden, die zijn ingeschreven voor een bepaalde training en/of competitie en de 17-jarige leeftijd bereikt hebben verplicht de Algemene Ledenver gadering bij te wonen. Nalatige leden worden beboet met 0,25, tenzij men wegens school of andere geldige redenen de vergadering niet kan bywonen, waarvan men de secre taris in kennis moet stellen. Het Bestuur. Onderling Zwemfeest 1955. Op Zaterdag 19 Maart a.s. organiseren wij in hel Sport- fondsenhad te Schiedam een Onderling Zwemfeest. Aanvang 19.45 uur. Wij hopen er weer een gezellig sportfeest van te kunnen maken, waarvoor wij de medewerking van alle leden vragen. In de eerste plaats rekenen wy erop dat alle leden, die de zwemkunst enigszins machtig zijn. aan de wedstrijden zullen meedoen. Het is volstrekt niet nodig dat U een uit blinken. moet zijn om deel te nemen. Onderstaand vindt U het voorlopige programma, waarby ongetwijfeld wel een nummer zal zijn, waarop U kunt inschrijven. Op elk num mer worden diverse pryzen uitgeloofd. De kinderen kun nen slechts inschrijven voorzover zy het diploma I of II bezitten. De deelnemers hebben gratis toegang. Wenst men niet deel te nemen, dan komt ieder lid na tuurlijk het zwemfeest als toeschouwer bywonen. Voor leden en niet-leden zijn kaarten verkrijgbaar ad 0,50. De kaartverkoop geschiedt aan het loket van het Sport- fondsenbad. Wenst men plaatsen te reserveren, dan kost dit 0,10 per plaats extra. Het wedstrijdprogramma zal worden afgewisseld door show en figuurzwemmen, uit te voeren door onze dames onder leiding van de heer Garnaat. Men kan inschryven op de volgende nummers: 1. 100 m. schoolslag dames. 2. 100 m. schoolslag heren. 3. 50 m. rugslag heren. 4. 50 m. rugslag dames. 5. 50 m. vrye slag dames. 6. 50 m. vrije slag heren. 7. 3 x 50 m. persoonlijke wisselslag heren om Eeuwige Wisselprys. 8. 3 x 25 m. persoonlijke! wisselslag dames. 9. 25 m. schoolslag kinderen t/m 14 jaar. (te verdelen in leeftijdsgroepen). 10. Afvalrace voor kinderen t/m 14 jaar (te verdelen in leeftydsgroepen). 11. 50 m. schoolslag veteranen 35 t/m 80 jaar. 12. Hinderniszwemmen. 13. Familie-estafette 3 x 25 m. vrije slag. Prijs: taart. 14. Bedryfsestafette 5 x 25 m. vrije slagi om wisselbeker. 15. Bedrijfsschoolestafette 10 x 25 m. vrije slag om wis- selbeker. Wat de bedryfsestafette betreft wijzen wij erop dat ook niet-leden hieraan kunnen meedoen. De bedoeling is» dat zoveel mogelyk werkplaatsen en afdelingen aan deze esta fette deelnemen. Wij wekken onze leden op om in hun afdeling of werkplaats een ploeg samen te stellen. De familie-estafette-ploegen moeten bestaan uit de naaste familie-leden, dus geen ooms, tantes, neven of nichten. De leeftijden bij de familie-estafette-ploegen dienen te worden opgegeven. Del inschrijving op de wedstrydnummers kan geschieden in het Sportfondsenbad tydens de cluburen. De inschrij ving sluit op 14 Maart a.s.

Wilton Fijenoord Nieuws | 1955 | | pagina 18