r y INHOUD OFFICIËLE MEDEDELINGEN SOCIALE RUBRIEK FABRIEKSREGLEMENT (Vervolg en slot). Artikel 64. Februarinummer 1955 Officiële mededelingen - Sociale Rubriekomslag pag. 2 en binnenwerk pag- 8 InzegeningDoop en Overname „Sologne" pag. 1 Landrotten op zeepag. 3 Nogmaals Hr. Ms. Gelderlandpag. 6 Veiligheid Veilig werken en het stelling- materiaal pag. 6 Puzzle Werk Veiligpag. 7 Oud-werknemers bijeen in Mu- sus Sacrumte Schiedam pag. 8 Wat de Kern besprak pag. 11 In Memoriampag. 11 Willy Wilton-Fondspag. 12 Personalia pag. 12 Tarief commissiespag. 12 Dankbetuigingenpag. 13 5250 paardenpag. 13 Vereniging W.F. Afdeling Handbal pag. 14 Afdeling Harmoniepag. 14 Afdeling Mannenzang pag. 14 Afdeling O. en Apag. 15 Afdeling Philateliepag. 15 Afdeling Schakenpag. 16 Afdeling Tennispag. 16 Afdeling Zwemmenpag. 16 Jubilarissen van de maand, omslag pag. 3 Tolerantie gedichtomslag pag. 3 Redactie-commissie C. Keyzer, voorzitter L. Giphart J. Koppe leden J. W. Weber Redactie-adres: Afdeling Sociale Zaken V. De werkgever kan dit reglement na overleg met de Kern wijzigen met inachtneming van de bepalingen van art. 1637 k B. W Hoewel aan het tot stand komen van dit reglement een lange tijd van voorbereiding is voorafgegaan en men bij het gereedkomen zou kunnen denken, dat voorlopig geen wijzigingen behoeven te worden aangebracht, mag een artikel, waarin deze moge lijkheid wordt opengelaten, niet ontbreken. Immers te allen tijde kunnen er zicli situaties voordoen, welke men niet heeft kunnen voorzien en die het wenselijk maken daarvoor een wijziging in het reglement aan te brengen. Dat deze eventuele wij zigingen slechts tot stand komen na overleg met de personeelsvertegenwoordiging en de bepalingen van art. 1637 k van het Burgerlijk Wetboek in acht genomen moeten worden, is een waarborg te meer, dat iedere verandering grondig wordt overwogen. Artikel 65. Dit reglement treedt in iverking de le Augus tus 1952. Op 1 Augustus 1952 is het reglement dus in wer king getreden. Aan ieder, die op die datum bij de onderneming werkzaam was, is een exemplaar ver strekt, terwijl alle nadien in dienst getreden werk nemers bij ondertekening van de arbeidsovereen komst het Fabrieksreglement hebben ontvangen. Hiermede is dan een einde gekomen aan de toe lichtingen op de vele artikelen van ons Fabrieks reglement. We hopen met deze bespreking te heb ben bereikt, dat ieder de noodzaak en het nut van het bestaan van een Fabrieksreglement inziet, waardoor de goede sfeer in onze bedrijven zal worden bevorderd. C. K. (Vervolg Sociale Rubriek op pag. 8 Foto van de maand: Mevrouw J. Chaban-Delmas verricht de doopplechtigheid

Wilton Fijenoord Nieuws | 1955 | | pagina 2