r INHOUD OFFICIËLE MEDEDELINGEN Maartnummer 1955 Officiële mededelingen - Sociale Rubriekomslag pag. 2 en binnenwerk pag. 6 Proeftochten A-Jager Gelder- land", Januari - Februari Maart 1955 pag- 1 Onze voorplaat pag. 5 Wie ben ik?pag. 5 Voorkomen is beter dan genezen pag. 6 Personalia pag. 6 Hoofdtarief commissie pag. 6 In Memoriam pag. 6 Willy Wilton-Fondspag. 7 Veiligheid KrakBoemPats!pag. 7 Eindelijkpag. 7 U vraagt en wij antivoorden pag. 8 Hier wordt de slagzin werkelijk heid pag. 8 Zelfbedrog? (Gedicht) pag. 8 Koninklijke Onderscheiding pag. 9 Reparatie aanvaringsschade M.S. Canadapag. 10 en 11 Haal de natuur in Uw woning pag. 12 Tonnen M% Betonstaal enz. in K.M. pag. 13 Van de Sahara tot de Volkstuin pag. 13 De Schepping spreekt tot ons Gedichtpag- 14 VormenPag- 16 Dankbetuigingenpag. 17 Vereniging W.F. Afdeling Dameskoor pag. 18 Afdeling Handbal pag. 18 Afdeling Harmoniepag. 18 Afdeling Mannenzang pag. 18 Afdeling O. en Apag. 19 Afdeling Schaken pag. 19 Afdeling Tennispag. 20 Afdeling Zwemmenpag. 20 Jubilarissen van de maand, omslag pag. 3 Redactie-commissie C. Keyzer, voorzitter L. Giphart 1 J. Koppe leden J. W. Weber I Redactie-adres: Afdeling Sociale Zaken SOCIALE RUBRIEK WAT DE KERN BESPRAK Besprekingen directie met besturen beambten- en fabriekskern. Winstdelingsregeling Inzake de winsldelingsregeling hebben diverse be sprekingen plaatsgehad en wel in het bijzonder over de deblokkering van het gereserveerde ge deelte. Inmiddels is een nieuw reglement samen gesteld, waaruit de bepalingen met betrekking tot de reservering zijn geschrapt. Tevens is daarin vastgelegd, dat de uitkeringen aan arbeiders en beambten tezamen te allen tijde gelijk zullen zijn aan het drievierde gedeelte van het totale aan de houders van gewone aandelen van de vennootschap toegekende bedrag aan di vidend. Dit reglement is thans ter goedkeuring aan het College van Rijksbemiddelaars voorgelegd. Zodra de dividend-uitkering bekend is zal een tabel worden aangeplakt, waaruit een ieder, aan de hand van het aantal maanden dienstverband en zijn salaris resp. uurloon in December 1954, kan zien voor welk bedrag hij in aanmerking komt. Over de vraag of het wenselijk was degenen, die het dienstverband hebben verbroken, toch voor de uitkering over het aantal maanden dienstver band in aanmerking te doen: komen, is lang ge sproken, doch de directie heeft gemeend hiertoe niet te moeten overgaan. Ondernem i ngsraad Uitvoerig werd gesproken over de samenstelling van het reglement en zodra dit definitief is vast gesteld hetgeen hopelijk nog in Maart zal zijn, zal het aan de bedrijfscommissie ter goedkeuring wor den voorgelegd. Ook zijn ter sprake gekomen de onder het personeel gehouden enquête, zomede de opgave van de Vakorganisaties. (Vervolg Sociale Rubriek op pag. 6) Foto van de maand: Smeedpers Rotterdam

Wilton Fijenoord Nieuws | 1955 | | pagina 2