FS-VAC ANTIEK AMP 11 (flfc) NIEUWS soort Indianendans door de jon gens, waarmede de gasten in het kamp „ingewijd" werden. Deze dag kwam in liet teken te staan van de vreugde over het feit, dat tien jaar geleden het initiatief voor dit kampwerk werd geno men en dat het door enkelen met taaie vasthoudendheid is door gezet. De sfeer en de betekenis van dit kampwerk zijn niet te beschrij ven: Het ligt vaak juist in de dingen die niet lukken, waarvan men al doende als deelnemers en leiding overtuigd raakt dat het anders, beter kan. Er zullen deel nemers zijn, die een volgende keer anders mee zouden doen. Er zijn bij de lei ding weer ideeën opgekomen, waardoor wij met het kampwerk verder kunnen. Misschien is dat het belangrijkste, naast dat gene wat wij daar in Epe op de Veluwe zo dagelijks vol vreugde spelend, hard werkend, nu en dan heel ernstig, soms moeizaam, als leiding en deelnemers samen beleefden. Bij het opbreken van het Kamp en het strij ken van de vlaggen bleek dat nog uit de slui ting van het 10e Bedrijfs-Vacantiekamp, toen alle deelnemers daar stonden voor de prijs uitreiking, waarbij tot uiting kwam boe er tentsgewijs en door iedere deelnemer afzon derlijk „meegespeeld" was. Als je bij zo'n sluiting daar dan samen staat, merk je hoe er in tien dagen kampleven een ploeg ontstaan is, waarvan de leden elkaar beter liebbcn leren kennen. Het was een goed kamp en wij brengen dank aan de Directie en allen die door hun medewerking het slagen van het 10e Bedrijfsschool-Va- cantiekamp mogelijk hebben gemaakt. De Kampleiding Enkele grepen uit het verslag van J. Valk een deelnemer Zo, we zullen gelijk maar beginnen, 's Mor gens 8 uur vertrokken wij van de Bedrijfs- scliool-W-F. naar Epe. De stemming in de bus was goed, het eerste lied uit het J ubileum- 'kampboekje ging er goed in, om de beurt werd er gezongen met tussenzang van 3 x 3 is 9. En zo kwamen we dan dichterbij Heidebad; er werd nog wat gezongen. Toen wij er ge arriveerd waren, eerst terrein verkennen, ten ten bekijken en dan allemaal bij elkaar ko men althans eerst leiders van de tenten; daar na kregen wij de tentindeling, dat was in één woord af. Daarna het nieuws van het werk b.v. groep 1 de fietsenstalling, keuken, hoofd ingang, vlaggemast, terreinafzetting en afval putten. De bonte avond was ook prima, vooral om Kees moesten wij lachen en niet te vergeten „het is niet me broer maar toch een zoon van me vader". Hij was goed! De avondwandeling naar de vennen was even eens prachtig en dan nog een ding, de tent inspectie, dat was heel aardig. De tenten hadden we allemaal een naam gegeven zoals de E 55 - Wigwam - Donald Duck - Het snoep je van de week - de Eikel. Tussen tent 4 en 5 was de meeste spanning. Had de één een 8 dan had de ander een 9. Aan het slot was er een prijsuitreiking, die de moeite waard was. De E 55 won een zak mes met 2>Vi punt voor sprong op nummer 4. De dagen vlogen voor bij, dat is jammer. Maar als je het naar je zin hebt vliegt de tijd om. Het kamp was in één woord „picobello" en hiermede wil ik na mens alle kampgenoten de Directie en kamp leiding voor het slagen van het goede en pret tige 10e W-F.-vacantie- kamp 1955 hartelijk bedanken. J. VALK

Wilton Fijenoord Nieuws | 1955 | | pagina 13