AFDELING MANNENZANG AFDELING VOETBAL 19 NIEUWS de strijd aan en het resultaat was, dat deze wedstrijd door W-F. werd gewonnen. Ook de vissers behaalden een prachtig resultaat en wij hopen, dat na dit eerste prijsje, dat zij in de wacht sleepten sinds de oprichting van deze jonge vereniging, er nog vele zullen volgen. Bij het Tafeltennis werd niet veel animo ge streden. Het eindresultaat hier was een gelijk spel. Minder fortuinlijk was onze afdeling Voetbal. Deze verloor haar wedstrijd. De uit slag was 5-1 in het voordeel van Lips. Na afloop van de wedstrijden kwamen de diverse verenigingen terug naar de cantine van de firma Lips en hier stond een keurig verzorgde broodmaaltijd klaar waaraan alle eer werd gedaan. Aan het eind van deze maaltijd vond de prijsuitreiking plaats. Met een toepasselijk woord overhandigde de heer Lips Jr. de diverse prijsjes aan de voorzitters van de afdelingen. Tot slot dankte de heer Maassen v. d. Brink, namens het hoofdbestuur, de firma Lips voor de keurige ontvangst en hoopte dat een revanche spoedig plaats zal vinden. liet concert, hetwelk op 29 October a.s. in de Stadsgehoorzaal zal worden gegeven. Dit con cert waarover al reeds eerder is geschreven, zal worden gegeven in samenwerking met het Dameskoor en de Harmonie-vereniging. Uit gevoerd zullen worden: vele fragmenten uit bekende Opera's en Operettes, o.a. Die Zau- berflöte van Mozart; Die verkaufte Braut; Der Freischiitz; Die lustige Witwe; gedeelten uit Rose Marie, etc. Ziehier een programma om van te smullen. Aan het slot van deze avond zal nog een geanimeerd bal worden gehouden. Het is, wil dit alles slagen, van het grootste belang, dat alle resterende repetities worden bezocht en er ijverig wordt gestudeerd. Maakt reeds nu al propaganda voor bovengenoemd concert. Kaarten zijn binnen enkele weken bij de be sturen verkrijgbaar a 1,25. Nieuwe leden, die zich willen melden, kun nen dit doen elke Donderdagavond tussen 8 en 10 uur in het Gebouw van Chr. Soc. Be langen, Lange Haven 73, Schiedam. F.W.F. Belofte maakt schuld". Met deze woorden zou verder geschrijf achterwege kunnen blij ven, omdat ik aanneem dat elk lid weet. of kan weten, wat hiermede wordt bedoeld. Omdat wij echter enige tijd met vacantie zijn geweest, en dus veel aan andere din gen hebben gedacht, lijkt het mij wenselijk, onze le den nog eens aan hun be lofte te herinneren. Was het niet zo, dat wij allen er zorg voor zouden dragen, dat na de vacantie een groot aantal nieuwe leden zou worden in geschreven? Wij hebben in middels weer enige repeti ties achter de rug, doch met het inschrijven van nieuwe leden heeft onze secretaris het nu niet bepaald druk gehad. Het bestuur troost zich alsnog met de gedachte, dat onze leden spoedig hun belofte zullen inlossen, om ons ledental zo hoog moge lijk op te voeren. Nieuwe leden, die zich tot en met 13 September aanmelden, kunnen nog medewerken aan BEDRIJ FS VOETBALCOMPETITIE 1955 Evenals in 1952 en 1954 is ook dit jaar weer Rotterdam (Je prijs)

Wilton Fijenoord Nieuws | 1955 | | pagina 21