NIEUWS 20 Schiedam (2e prijs) gevoetbald om de grote wisselbeker, welke door de Directie in 1952 voor dit tournooi werd beschikbaar gesteld. Vol animo en zeer vaak met goed voetbal werd in de diverse afdelingen gestre den om het bezit van de prijs. Meer dan een maand, (op 9 Juni werd een aanvang gemaakt met deze competitie en op 15 Juli 1955 vond de beslissingswedstrijd plaats), waren de heren M. C. Ver- haeren en W. G. Schell druk in de weer om alles te regelen. Door 18 elftallen, gesplitst in 3 afdelingen, werden 47 wedstrijden gespeeld waarin 177 doelpunten werden gescoord. Kampioen werden uiteinde lijk de ploegen van de Plaat werkers, Machinefabriek en ljzerwerkers Rotterdam. De ze drie teams speelden daarna beslissingswedstrijden om uit te maken wie zich Bedrijfs- kampioen 1955 mocht noe men. Het resultaat van deze wedstrijden was: Plaatw. - Machinefabr. 7 - 3 Machinefabr. - IJzerw. 2-5 zodat op Vrijdagavond 15 Juli 1.1. in de finale tegen over elkaar stonden de ploe gen van de ljzerwerkers Rotterdam en de Plaatwer kers. Spannend was deze wedstrijd tot het einde, voor al toen de Plaatwerkers hun achterstand van 2 - 0 konden verkleinen tot 2-1 wat dan ook de eindstand is gewor den. Bedrijfskampioen werd dus de ploeg van de Ijzer- werkers Rotterdam. Na afloop trokken de spe lers met hun echtgenoten naar de koffiekamer van het Hoofdkantoor waar de offi ciële prijsuitreiking plaats had. Dit geschiedde met een toepasselijk woord door de heer C. Keyzer, voorzitter van de vereniging Wilton- Fijenoord aan de aanvoer ders, die op hun beurt dank zegden voor de prach tige bekers en hoopten dat in de toekomst het tournooi zou worden herhaald. De heren M. C. Verhaeren, W. G. Schell en de heren scheidsrechters werden door de heer Keyzer hartelijk be dankt voor de wijze waarop zij deze wedstrijden hebben doen slagen. Onder het ge not van een kopje koffie en een flesje limonade bleef het gezelschap daarna nog enige tijd gezellig pratend bijeen. Eén der prijswinnaars

Wilton Fijenoord Nieuws | 1955 | | pagina 22