VERENIGING W.F. Europees Congres Copenhagen AFDELING DAMESKOOR te (^J|) NIEUWS 14 Toen we met vacantie waren Zie zo, Dames, hier is het Dameskoor Wil- ton-Fijenoord. Wij maken U bekend, dat wij weer begonnen zijn met onze repetities. Zoals Ij wel gelezen zult hebben in bet vorige maandblad heeft ons koor nog heel veel werk voor de boeg. Tot 1 October kunnen nog nieuwe leden tot ons koor toetreden, die dan nog mee kunnen zingen op de uitvoering van 29 October a.s. Nadien mogen zij ook wel komen, doch kun nen dan niet meezingen op deze uitvoering. Komt dames, de vacantie is voorbij, treedt toe tot ons zangkoor. Het is er erg gezellig en Li komt er eens een Vrijdagavondje tussen uit, als het werk klaar is. De repetities worden gehouden Vrijdags 8 uur n.m. in het Gebouw van Christelijke Belan gen, Lange Haven, Schiedam. Alleen Dames, wier man of vader bij Wilton- I ijenoord werkt kunnen worden toegelaten. Propaganda-commissie. Van 22 t/m 26 Augustus j.l. beeft te Copen hagen bet derde Europese Congres van Re dacteuren van Personeelsorganen plaatsge vonden. Bij deze organisatie is een groot aantal Personeelsorganen uit diverse landen aangesloten en ongeveer 400 redacteuren wa ren op dit congres aanwezig. In Nederland bestaat een z.g. Werkcommissie Personeelsorganen, welke is ingesteld door het Centraal Sociaal Werkgevers Verbond, waarbij ook het W.F.-nieuws is aangesloten. Deze Werkcommissie heeft tot taak de Re dacties op de hoogte te houden van de ont wikkeling op het gebied van personeelsbla den in binnen- en buitenland en deze, waar R aad huis pl ein Co pen li agen

Wilton Fijenoord Nieuws | 1955 | | pagina 16