AFDELING KLAVERJAS 15 NIEUWS maakten we deze foto's W.F. ZOMER-ZESKAMP Deze jaarlijks terugkerende wedstrijden zijn ook dit jaar weer een succes geworden. Zo was het tien weken achter elkaar steeds weer een gezellige drukte, daar alle wedstrij den thuis gespeeld werden. Op de laatste avond kwam de winnaar pas naar voren. W.E.K.N.W., dat reeds de leiding had, ontmoette H.A.V.O.O. die 20 punten achter stond. Daar de mensen van de haven met 21 punten verschil wonnen, kwamen zij met één punt voorsprong in het hezit van de wisselbeker. Dadelijk na afloop reikte de heer van Kerpel met een toepasselijk woord de prijzen uit en hiermee was een einde gekomen aan een in alle opzichten geslaagde kamp. Tenslotte de eindstand: 1. H.A.V.O.O. 4. C.R.O.C.O. 2. W.E.K.N.W. 5. N.S.I. 3. N.K.I. 6. W.F. Naast onze Zeskamp werd ook deelgenomen aan de van Nelle-tienkamp. Hiervoor speel den afwisselend alle leden mee. De laatste wedstrijden hiervoor werden op 6 September in de cantine van van Nelle ge speeld. nodig, met raad en daad terzijde te staan. Ook wij hebben regelmatig algemeen gestel de artikelen van deze commissie in ons blad gepubliceerd. Voorzitter van deze Werkcom- missie Personeelsorganen is de heer Ir. C. J. Andriessen, die als één van de 14 inleiders op het congres te Copenhagen heeft gespro ken over de inhoud van de cursussen, welke in Nederland voor redacteuren worden ge houden. Het congres in Copenhagen werd geopend door Mevrouw Lis Groes, de charmante Mi nister van Handel van Denemarken, terwijl daarna door een mannenkoor enkele liede ren werden gezongen. Vele problemen op het gebied van de be- drijfskrant zijn in die week behandeld, ter wijl door enkele excursies (o.a. een bezoek aan de Tuborg Brouwerijen en een officiële ontvangst op het Raadhuis van Frederiks- berg) een prettige onderbreking aan dit be langrijke congres werd gegeven. Hillerod Frederiksborg Castle

Wilton Fijenoord Nieuws | 1955 | | pagina 17