En zo gaan wij weer vol goede moed, dank zij het steeds toenemende ledental met vier teams aan de nieuwe competitie beginnen. AFDELING O. en A. AFDELING SCHAKEN AFDELING TAFELTENNIS AFDELING VOETBAL NIEUWS 16 Aan het begin van de avond stonden wij 63 punten achter op no. 1 en 20 punten op no. 2. De kans op een eerste plaats was dus zeer klein. Wij hebben ons best er voor ge daan en no. 1 met een verschil van 47 pun ten overwonnen, wat niet genoeg voor de eerste plaats was maar wel voor een eervolle tweede. Volgens ons koppel Willem en Joop had het gemakkelijk de eerste plaats kunnen zijn als er gespeeld was, zoals zij het doen met opgestroopte mouwen en een sigaar in het hoofd. Maar onze voorzitter, de heer van Kerpel, was dik tevreden, temeer daar wij verleden jaar op de laatste plaats ge ëindigd waren. C. SCH. De kaarten voor het seizoen 1955/1956 wer den heden via het loonzakje aan alle leden uitgereikt. Bij de indeling voor de verschil lende avonden werd rekening gehouden met de wensen van de leden, welke zij voor 13 September j.l. konden uiten. October 1955: „De Klokken van Corneville", operette in 3 bedrijven te brengen door gemengd koor „Caecilia" te Rotterdam. Wanneer U dit leest, zijn er drie belangrijke dingen gebeurd en welis ten eerste onze ledenvergadering gehouden (natuurlijk veel animo), is ten tweede de bedrijfscompetitie begonnen (met groot enthousiasme) en is tenslotte ook een begin gemaakt met onze huishoudelijke wintercompetitie, die als al tijd spannend belooft te worden. A propos, indien U zich voor deze huishoudelijke com petitie nog niet had opgegeven en daarvan nu spijt hebt, dan adviseer ik U om U alsnog ten spoedigste bij ons aan te melden. U doet er Uzelf en ons een groot genoegen mee. Een volgende keer iets over de resul taten. Dus U komt ook? J. v. M. Hier weer eens wat nieuws van de groene tafels. Het is het 1ste team de afgelopen competitie niet gelukt het kampioenschap in de 3e klasse N.T.T.B. te behalen. De nieuwe competitie staat echter weer voor de deur en er zullen zeker serieuze pogin gen gedaan worden om dit seizoen als kam pioen uit de bus te komen. Het 2e team heeft de niet gemakkelijke taak om hun verloren 3e klasserschap te herove ren* maar de spelers zijn vol goede moed en we zullen er maar het beste van hopen. Het 3e team zal weer in de 2e klasse R.T.T.B. uitkomen. Gezien een paar opkomende krach ten, zal ook dit team er wel komen. Gedurende de zomermaanden hebben de ta feltennissers ook niet stilgezeten. Allereerst de vriendschappelijke wedstrijd op 4 Juni tegen het jubilerende N.D.S.M. uit Amster dam, waar we met een fraaie 4-0 overwin ning naar huis gingen. Op 13 Augustus had den wij een uitnodiging van de Lips' Sloten- fabriek. De wedstrijd had een sportief ka rakter en ook aan spanning heeft het niet ontbroken, wat wel blijkt uit de einduitslag n.l. 15 -15. Door deze uitslag ging de prijs mee naar Schiedam. Na afloop bood onze voorzitter het bestuur van de tafeltennisvereniging van Lips een fraaie oorkonde aan, als herinnering aan deze geslaagde middag. Op 15 Augustus namen we deel aan de ne derlaagserie van het jubilerende Hollandiaan uit Vlaardingen. Deze wedstrijd werd gewon nen met 14 -13. Zo, en dat was het dan weer. En nu nog maar even flink trainen voor de komende competitie. H. F. Attentie Junioren, Ja, jonge medewerkers in ons W.F.-bedrijf, dit is speciaal voor jullie in dit blad op genomen. Onze vereniging, die zich steeds meer in een toenemende bloei mag verheu gen, zou ook graag enkele juniorelftallen op onze befaamde grasmat brengen. Nu weten we wel, er zijn er onder jullie, die duizend en één bezwaren hebben, zoals „Ik heb nog nooit een bal aangeraakt" enz. enz. Stap over al die bezwaren nu eens heen en laat de kans om op dit unieke voetbalveld te kunnen spelen niet voorbijgaan. Help door je aan te melden mede om de roodwitte kleuren nog meer omhoog te bren gen. Wacht met Uw aanmelding niet tot morgen maar doe het nog vandaag. Dit is jullie kans, grijp hem enje zult er geen spijt van hebben. Tot ziens! R. Aanmeldingsadressen De Heer W. Schell, Paulus Buysstraat 46, Vlaardingen. De Heer M. C. Verhaeren, Nieuwstraat 16, Schiedam.

Wilton Fijenoord Nieuws | 1955 | | pagina 18