J. J.T. AFDELING SCHAKEN NIEUWS 20 Schiedam, aanvang 20 uur) minstens even goed bezocht zouden zijn. Om deze ruilavonden zo aantrekkelijk moge- lijk te maken, zal telkens een kleine verlo ting van postzegels worden georganiseerd. Alle leden wekken wij hiermede op de ruil avonden trouw te bezoeken. Mochten niet- leden van het W.F.-personeel eens kennis wil len maken met onze afdeling Philatelie, dan zijn zij op genoemde avonden hartelijk welkom. Zij, die nog geen Philatelist zijn en er moge lijk toch interesse voor hebben of krijgen, kunnen vrijblijvend op de ruilavonden ko men, waar zij op alle mogelijke medewerking en voorlichting kunnen rekenen van men sen, die reeds vele jaren postzegelverzame laar zijn. Liefhebbers laat U niet weerhouden door het idee van „dat kost allemaal te veel geld". Juist door de U geboden hulp en voorlich ting, zult U ervaren, dat er geen kapitalen nodig zijn om reeds spoedig een aardige ver zameling to kunnen bezitten. Wij stellen ons voor om over de diverse as pecten van de Philatelie in de nabije toe komst regelmatig beschrijvingen in het W.F.- Nieuws te plaatsen. Er zijn bijvoorbeeld spe ciale verzamelingen van „beeldpostzegels", van landenverzamelingen, typische afstem pelingen, luchtpost, le dag uitgifte, enz. levens maakt een geroutineeerde verzame laar soms studie van speciale vertandingen, afwijkingen, watermerken, papiersoorten enz. U ziet dus wel, dat postzegels verzamelen wel iets anders is, dan alleen maar mooie plaatjes sparen, zoals enkele niet-Philatelis- ten wel eens denken. En zo is het nieuwe schaakseizoen dan weer begonnen. Donderdag 13 October speelde ons le tiental zijn eerste wedstrijd in de Nieuwe Rotterdamse Schaakbond tegen Wes ter Toren en Vrijdag 14 October ons 2e tiental tegen Gusto. Helaas speelt Dhr. den Uyl dit jaar niet met ons mee. Enfin, we zullen ons best doen. Ook in de bedrijfscompetitie zijn er nogal wat uitvallers gekomen, zodat we het beter achten, deze competitie op een meer gelegen tijd in het voorjaar (April/Mei ongeveer) over te doen. We hopen dat de schaaklief hebbers zich alvast hierop prepareren en hun tijd daarvoor reserveren willen. Aangezien de huishoudelijke competitie pas aan de gang is, heeft het nu nog geen zin de enkele uitslagen bekend te maken, dus dat bewaren we voor het volgende W.F.-Nieuws. Verder niets meer aan de orde zijnde, beslui ten we met de gebruikelijke en nog immer noodzakelijke opwekking tot meerdere deel name, Uw schaakvriend, J. v. M. De copie voor het Novembernummer dient vóór 10 November in het bezit van de Redactiecommissie te zijn.

Wilton Fijenoord Nieuws | 1955 | | pagina 22