Nieuwjaar SlLCioed PRIJSVRAAG ons zorg«n voor ongelukkig en Veilig ^J^Xkeritlfeesl NIEUWS 14 waren om de wetten in praktijk te brengen. Ja natuurlijk, er waren weieens „burgers" die door de mazen der wet heenkropen. Die zullen altijd, ook in de toekomst, streng moeten worden aangepakt. Daar heeft deze werkgemeenschap immers ook zijn apparaat voor. Wij wensen U allen, medewerkers van W.F., een gelukkig en veilig Kerstfeest. Begint Uw Nieuwjaar goed en dus zonder ongevallen. F. S. U ziet nevenstaande advertentie met foto, lezer. Het kind is er, maar we konden geen geschikte, eenvoudige naam vinden voor het wicht: dat vragen we U nu. We gaan zo maar niet over ijs van één nacht; zeggen niet: „Als het kindje maar een naam heeft", want dit knulletje gaat ons in elk W.F.-Nieuws wat vertellen over veilig werken: Wat een wolk van een jong hè! Wat te doen? U neemt potlood en papier. Heeft U dat? Vul in: Uw naam en nummer en een populaire voornaam. Op de enveloppe in de linker bovenhoek „Prijsvraag Veilig heid", dan bij Tijdcontröle of Sociale Zaken deponeren en klaar is Kees. Voor deze prijsvraag gelden de volgende be palingen: Na 5 Januari 1956 worden geen oplossingen meer aangenomen. Als naam wordt gekozen, die, welke het mees te wordt ingezonden. Onder de betreffende inzenders worden de prijzen verloot en wat voor prijzen! Natuurlijk zijn er ook veiligheidsschoenen bij. Maar, meer zeggen we er niet van. Advertentie Ons werd een held geboren Genaamd De trotse ouders de heer en mevrouw Veiligheid-Hygiëne tot Goede Sfeer Schiedam12 December 1955. Doe Uw best lezer, het is voor het goede doel: het dienen van de veiligheid.

Wilton Fijenoord Nieuws | 1955 | | pagina 18