Nationale opstelwedstrijd: Gelijke inspanning - Meer resultaat 23 (Jj|) NIEUWS Na afloop vroegen wij met een bezwaard hart of de Sint nog enkele minuten voor ons over had. De minzame en vitale grijsaard stond ons welwillend te woord, want hij zou gaarne willen, dat één gebeurtenis speciaal ver meld werd in het W.F.-Nieuws. Het was hem n.l. overkomen, dat aan het einde van één der feesten een klein kereltje naar hem toekwam met een prachtige nieuwe stuiver. Sinterklaas moest deze aannemen: „voor het mooie feest", zei de dankbare kleine man. De Sint heeft de stuiver aange nomen en zal deze als een prettig aanden ken bewaren. o De uitreiking van het speelgoed verliep vlot: een autostep voor meisjes en jongens van 5 jaar, een strijkplank voor 6-jarige meisjes, een hijskraan voor jongens van 6, een jeep voor jongens van 7, een stoeltje voor meisjes van 7, een tafeltje voor meisjes en jongens van 8 en tenslotte een slee voor jongens van 9 en een naaidoos voor 9-jarige meisjes. Het vervoer naar huis was met trams en bus sen prima geregeld, dank zij de medewerking van de R.E.T., terwijl het komen met de nor male diensten geen stagnatie veroorzaakte. G. ST. NICOLAASFEEST GEVONDEN VOORWERPEN Hoofddoek (blauw-groen Die éne zangeresdie is goed Wollen sjaal groen 1 padvindersriem 1 paar blauwe wantjes 1 paar grijze handschoenen 1 groen wantje 1 bruin wantje 1 rood wantje 1 ceintuur van regenjas. De Contactgroep Opvoering Productiviteit heeft ter gelegenheid van haar vijfjarig be staan een nationale opstelwedstrijd uitge schreven onder het motto: „Gelijke Inspan ning - Meer Resultaat". Deze wedstrijd staat open voor alle personen werkzaam in bedrij ven, bij instellingen of organisaties in in dustrie, landbouw en handel, mei dien ver stande, dat de deelnemer op 31 Januari 1956 de leeftijd van 31 jaar nog niet mag hebben bereikt. In het opstel, dat niet meer dan 3000 woor den mag tellen, moet een beschrijving wor den gegeven van een practijkgeval, waaruit duidelijk blijkt, dat bijvoorbeeld door invoe ring van nieuwe werkmethoden, door toe passing van eenvoudige hulpmiddelen, door verbetering van de interne of externe orga nisatie, etc. de productiviteit in het betrok ken bedrijf, de betrokken instelling of orga nisatie (of in een afdeling daarvan) is ge stegen. Teneinde een zo rechtvaardig mogelijke be oordeling van de ingezonden opstellen te ver krijgen, is een indeling gemaakt naar: a. inzenders met een academische opleiding of zij die daarmede gelijkgesteld wensen te worden; b. inzenders met een middelbare opleiding of zij die daarmede gelijkgesteld wensen te worden; e. inzenders die een lagere opleiding heb ben genoten. W edstrijd- V oorwaarden 1. De inzender mag derhalve, zoals uit het bovenstaande blijkt, desgewenst in een hogere beoordelingscategorie meedingen

Wilton Fijenoord Nieuws | 1955 | | pagina 27