AFDELING BRIDGE AFDELING DAMESKOOR AFDELING DUIVENSPORT 29 (ÏJ|) NIEUWS en nederlaagtoumooien op het programma. Tot slot een woord van dank aan de Directie en het Hoofdbestuur voor alle steun en mede werking, welke onze afdeling steeds mocht ontvangen. Wij wensen Directie, Hoofdbestuur, leden en alle werknemers van ons bedrijf prettige Kerstdagen en een voorspoedig Nieuwjaar toe. Ook 1955 heeft, wat onze afdeling betreft, weer een in alle opzichten bevredigend resul taat te zien gegeven, d.w.z. ons ledental heeft zich op hel gewenste niveau gehandhaafd en de wekelijkse clubavonden zijn als steeds zeer geanimeerd. Er heerst onveranderlijk een prettige sfeer en een sportieve geest, twee be langrijke en we mogen wel zeggen bindende factoren, welke onmisbaar zijn voor een ge slaagd verenigingsleven. De onderlinge com petitiewedstrijden zijn bijzonder in trek en blijven onveranderlijk boeien. Kortom een ieder voelt zich op zijn gemak, wat meer dan voldoende zegt. Ons gebruikelijk jaarlijks treffen, eenmaal thuis en eenmaal uit, met de bevriende Bridgeclub „Te Werve" (B.P.M.), was wat de uitslag betreft niet bepaald een succes, want we verloren beide wedstrijden. Niette min blijft dit contact grote waardering vin den en het volgend jaar zullen we onze krachten wederom - als bet kan met meer succes, maar in elk geval met groot élan - met hen meten. De Paasdrive zorgde er voor, dat niemand zonder eieren naar huis ging en bij bet ver schijnen van dit nummer zit waarschijnlijk het slot-vuurwerk, n.l. de door de mildheid van onze penningmeester zo buitengewoon in trek zijnde Kerst-Drive, er ook weer op. Zoals gezegd zijn we, wat het ledental be treft, zeer tevreden, hetgeen evenwel niet wegneemt, dat we voor meerdere W.F.-brid gers nog best een plaatsje kunnen inruimen. Wij besluiten met onze beste wensen voor 1956 aan de Directie, het Hoofdbestuur en de Besturen der diverse afdelingen van onze vereniging. Nu we aan het einde van het jaar een over zicht maken van onze afdeling blijkt, dat 1955 voor ons een jaar geweest is van activi teit, vooral als men denkt aan de verschillen de uitvoeringen, welke wij reeds hebben ge bracht. Onze eerste uitvoering was de Herdenkings cantate op 4 Mei in de Grote Kerk te Schie dam, in samenwerking met het Mannenkoor en de W.F.-Harmonie en ons koor had hierin een groot aandeel. Op 29 October werd in de Stadsgehoorzaal te Vlaardingen, wederom in samenwerking met het Mannenkoor en de W.F.-Harmonie, een uitvoering gegeven. Gezamenlijk werden o.a. „Der Vogelhandier", de mars uit „Tannhau- ser", het „Slavenkoor", afgewisseld met ver schillende a-capella-werken met groot succes ten gehore gebracht. Op 19 November nam ons koor deel aan de réunie van de Federatie in de Sporthal van de B.P.M. Voor het komende seizoen hebben wij nog heel wat werk voor de boeg. Gaarne willen wij tot besluit onze Directie, Hoofdbestuursleden, donateurs en donatrices, prettige Kerstdagen, een goed uiteinde en een gelukkig 1956 toewensen. Ook aan onze Dirigent onze beste wensen voor het komen de jaar, speciaal wat groei en bloei van de beide W.F.-koren betreft. Nu wij bij de jaarwisseling terugzien op het geen onze duiven in het afgelopen jaar heb ben gepresteerd, komen wij tot de conclusie, dat het voor onze vogels een zwaar seizoen is geweest. De wedvluchten Laon-Creil-Chate- reaux en - voor de jonge duiven - Maastricht - Chimav - Orleans waren zeer zwaar. In „dui- venmelkers"-taal hoor je dan steeds: „zulke vluchten kosten veren" en ze hebben inder daad veren gekost. Maar trots deze zware vluchten zijn er toch altijd nog veel duiven, welke regen en wind weten te trotseren. Zulke duiven waren wederom te bezichtigen op de tentoonstelling in de Rivièra Hal en op diverse kampioenendagen, waar ondergete kende steeds een trouw bezoeker is. Daarom betreur ik het, dat de afdeling Duivensport van W.F. dit jaar op een van deze dagen ver stek liet gaan. Als wij eens terugdenken aan vorige jaren, dan was zo'n dag toch altijd gezellig en voor elke duivenliefhebber leer zaam. Nu zult U wellicht vragen, waarom lieten we verstek gaan? De oorzaak is te vinden in het door ons gehouden kascon- cours op de wedvlucht Laon. Alhoewel door het Hoofdbestuur steun werd gegeven, waar voor bij deze nog onze hartelijke dank, kwam dit concours met een pracht-collectie prijzen

Wilton Fijenoord Nieuws | 1955 | | pagina 33