AFDELING MANNENZANG THE W.F. MUSIC BOYS AFDELING O. en A. 33 NIEUWS treft eindigden onze drie teams in de midden moot. Op 2 April vierden wij ons vijfjarig bestaan. Op 4 Juni werd met diverse zuster verenigingen uit ons bedrijf deelgenomen aan een sportdag in Amsterdam, georganiseerd door de N.D.S.M. De wedstrijd werd door ons verloren, maar aan vriendschap werd veel gewonnen en wij hopen deze in 1956 te kunnen bestendigen. Naast de door ons geor ganiseerde W.F.-Zomer-zeskamp werd even eens deelgenomen aan de Van Nelle-tien- kamp, waar wij de tweede prijs behaalden. Ook werd met afwisselend succes deelgenomen aan diverse concoursen. Vanaf September draait de competitie weer: het le en 2e team zweven in het midden van de ranglijst, het 3e en 4e team evenwel staan bovenaan. Met ons ledental gaat het steeds crescendo, want dit jaar mogen wij met zestig leden afsluiten. Vanaf deze plaats willen wij onze dank bren gen aan het Hoofdbestuur voor de medewer king ook dit jaar weer aan ons gegeven, even zo aan de Redactie van het W.F.-Nieuws. De hoop uitsprekende, dat het met onze K.J.V. ook in 1956 zowel met spel als met de goede geest, welke momenteel in onze vereniging heerst, steeds vooruit mag blijven gaan, wil ik besluiten met U en de Uwen allen prettige kerstdagen en een voorspoedig 1956 toe te wensen. C. Sch. Evenals voorgaande jaren is het een aange name taak wederom een overzicht te geven van de verrichtingen onzer vereniging in 1955. Het jaarfeest had plaats op 22 Januari, ditmaal in samenwerking met het Dames koor, hetwelk hiermede haar éénjarig be staan herdacht. De verzorging van dit in alle opzichten geslaagde jaarfeest, was in handen van het Rosendaal's Toneelgezelschap, „Kla ver Vijf". Het jaarlijkse vijf-koren concert, waaraan ook door onze vereniging werd medegewerkt, had plaats op 29 April in de Rivièra Hal te Rotterdam. Bij de dodenherdcnkingsdienst in de Grote Kerk te Schiedam op 4 Mei verleende ons koor in samenwerking met het Dameskoor en de W.F.-Harmonie medewerking. Uitgevoerd werd Herdenkings-Cantate 1945 - 1955 (geschreven door de heer L. Gipliart en getoonzet door de heer Joh. F. Pala) onder leiding van de componist. De redactie wenst al haar lezers en lezeressen een gelukkig en voorspoedig 1956 toe. Beide koren voerden onder leiding van hun dirigent de heer J. Lucas uit: „Motet" van Kienst. Op 29 October werd met succes in samenwer king met het Dameskoor en met medewer king van de Harmonie W.F. een Opera- en Operetteconcert uitgevoerd in de Stadsge hoorzaal te Vlaardingen. Op 19 November nam onze vereniging deel aan de réunie, georganiseerd door de Federa tie van Zangverenigingen van de Nederlandse bedrijven en gegeven in de sporthal van Shell-Nederland te Vlaardingen. Wij hopen dit jaar te besluiten met het tra ditionele concert op 2e Kerstdag voor de verpleegden in de Boezembarakken te Rot terdam. Ten slotte wens ik de Directie, het Hoofdbe stuur, alle employe's, besturen en leden van onze zusterverenigingen en in het bijzonder onze Dirigent, mijn medebestuurders en onze leden met hun verwanten prettige Kerstdagen en een voorspoedig en succesvol 1956. H. Stok, secretaris. De W.F.-Music Boys kunnen met genoegen terugzien op het afgelopen jaar. Diverse avonden van zuster- en andere verenigingen werden door ons opgeluisterd. Wij hopen dat 1956 voor ons wederom een zeer gunstig jaar mag worden en wensen Directie, Hoofdbestuur, afdelingsbesturen en alle W.F. werkers een voorspoedig 1956. The W.F.-Music Boys. - J. M. JAAROVERZICHT 1955 Al werd dan ook niet zo'n grote ledenwinst behaald als in 1954, toen het ledental zich verdubbelde, het jaar 1955 bracht toch een winst van ca. 100 leden, zodat per 31 Decem ber 1955 ons ledental 1703 bedraagt. Maandelijks moesten 7 avonden worden ge geven, t.w. 3 in Musis Sacrum" te Schiedam, 2 in „Odeon" te Rotterdam. 1 in „Muzanda" te Vlaardingen en 1 in de Aula van de H.B.S. in R'dam-Zuid. In de samenstelling van het bestuur kwam geen verandering, waarbij wij echter moeten opmerken, dat de jaarlijkse ledenvergadering tengevolge van ziekte van onze penningmees ter niet kon worden gehouden. In het afgelopen jaar werden de navolgende avonden gegeven: Januari 1955: „De wondere wereld van de

Wilton Fijenoord Nieuws | 1955 | | pagina 37