AFDELING VOETBAL een goede assistent voor onze veiligheids-inspecteur. AFDELING ZWEMMEN 37 NIEUWS 4 Juni j.l. in Amsterdam werd gespeeld tegen de N.D.S.M., werd een grote overwinning voor W.F. Ook het sluitingstournooi werd dit jaar weer gehouden. De wisselbeker dames-enkelspel bleef in het bezit van mej. Voordenberg. De strijd om de wisselbeker heren-enkelspel was geheel open door het vertrek van de beer Hoogendoom. De heer Kulik was uiteindelijk de gelukkige winnaar. Er bestaal bij onze club nog steeds gelegen heid tot toetreding en wij hopen dan ook het volgend jaar wederom een aantal nieuwe leden te mogen begroeten. Tenslotte maken wij van deze gelegenheid gebruik, alle vrienden en bekenden een goede Kerstmis en een voorspoedig 1956 te wensen. Het Bestuur. Wanneer wij een terugblik werpen op het afgelopen jaar, staan wij allereerst stil bij bet grote verlies, dat onze vereniging leed door het overlijden van de heer N. v. d. Dus- sen op Zondag 27 Maart. Wat de prestaties van de vereniging betreft kunnen wij tevreden zijn. Bij een sportman zijn de wensen dikwijls groter dan het kun nen, doch met goede wil valt er veel te be reiken. Er werd gestart met drie elftallen, welke alle een behoorlijke stand op de rang lijst hadden. Op 22 Februari werd een geslaagde feest avond gegeven in Musis Sacrum. Het sporttreffen op uitnodiging van de N.D. S.M. zal allen in herinnering blijven. De Amsterdammers spreken vol lof over W.F. en hun leiding. De herinnering staat in de vorm van twee mooie prijzen in onze medail- lekast. De tweede week in September begon de nieu- wei competitie en als wij zo eens de standen bekijken is er nog heel wat goed te maken. Het le elftal geeft wel de toon aan, vergele ken bij het 2e en 3e. Als zij bij nog 9 te spe len wedstrijden zorgen, alle punten zelf te behouden, dan kunnen wij al vast een kam- pioensvlag bestellen. Het bestuur vergaderde op normale wijze. Jammer genoeg zag het zich in Februari ge noodzaakt enige leden voor herhaald wange drag te royeren. Mede zij hier vermeld, dat het 28 April 1956 tien jaar geleden zal zijn, dat de afdeling voetbal werd opgericht. Het Bestuur heeft besloten dit op feestelijke wijze te vieren en hoopt op aller medewerking. Tot slot maken Wij zoeken Sollicitanten moeten naast behoorlijke algemene technische inzichten, beschik ken over voldoende kennis op het ge bied van de veiligheidsvoorschriften enz. en bereid zijn zich aan een psy chotechnisch onderzoek te onderwerpen. Schriftelijke sollicitaties worden vóór 15 Januari a.s. ingewacht bij de afde ling Sociale Zaken. wij van deze gelegenheid gebruik om Direc tie, Hoofdbestuur en alle leden van W.F. en hun gezinnen een prettig Kerstfeest en een voorspoedig 1956 te wensen. Het bestuur afdeling Voetbal. JAAROVERZICHT AFDELING ZWEMMEN Het ledental van de afdeling Zwemmen maakte ook in 1955 een flinke sprong om hoog en bedraagt thans ca. 630. Deze aanwas is hoofdzakelijk het gevolg van het steeds toenemende aantal kinderleden. Er bestaan thans 4 kindercluburen t.w. 2 cluburen op Dinsdagavonden voor gevorderden en verder op Donderdag en Vrijdag van 17.30 uur tot 18.10 uur voor beginnelingen. In de loop van 1955 was de toeloop van kinderen zó groot, dat we gedwongen waren tijdelijk een wacht lijst aan te leggen. Deze wachtlijst is inmid dels afgewerkt en per 1 Januari 1956 bestaat er wederom gelegenheid kinderen voor deze speciale cluburen in te schrijven. Wij merken hierbij wel op, dat aanmelding voor deze cluburen uitsluitend open staat voor kinderen van onze werknemers. Het nut van zwemmen voor de jeugd is al gemeen bekend, maar toch kunnen wij niet nalaten om er op te wijzen, dat het zwem men voor kinderen niet alleen uit het oog punt van de hygiëne, maar ook om haar op voedkundige waarde van onschatbaar belang is. Zaterdagclubuur. Het Zaterdag-clubuur van 12 tot 13.30 uur heeft door het overhevelen van vele kinderen

Wilton Fijenoord Nieuws | 1955 | | pagina 41