KINDERZWEMFEEST f NIEUWS 38 naar de kinderclub uren een flinke aderla ting ondergaan en nieuwe leden voor dit clubuur zijn dan ook van harte welkom. Er wordt les gegeven aan jong en oud en er wordt intensief geoefend. Vooral de ouderen onder hen, van wie enkele de vier of vijf kruisjes reeds gepasseerd zijn, weren zich als in hun jonge jaren. Zet dus valse schaamte overboord en komt eens kijken. Aanmelding voor dit clubuur kan geschieden aan de kassa van het Sportfondsenhad. W edstrijdzwemm en Zoals U weet heeft onze zwemclub ook een groep leden, die zich toelegt op het wed- strijdzwemmen. De organisatie hiervan be rust bij de Technische Commissie, die haar handen hieraan het hele jaar vol heeft. Deze commissie doet haar werk echter met alle liefde en ze zou niets liever zien. dan dat nog meer wedstrijdzwemmers(sters) onze groep zouden komen versterken. Overigens hebben de heren van de Technische Commissie in het afgelopen jaar weer eer van hun werk ge had, want onze zwemmers en zwemsters heb ben in deze periode weer enkele uitstekende prestaties geleverd. Dat deze goede presta ties er niet zonder meer komen, spreekt van zelf. Hieraan moet een regelmatige training voorafgaan en we mogen ons gelukkig prijzen in de heren Garnaat en Bloem zulke toege wijde trainers te vinden. Als hoogtepunten van het afgelopen jaar zouden we willen noemen: 1. De Nieuwelingen-kampioenschappen van de Z.R.O., waarbij Greet Krikke kam pioene werd op de schoolslag. 2. De tweekamp tegen C.W.P. welke we tij dens het laatste nummer verloren. 3. De Shell-vijfkamp, waarbij we op de tweede plaats kwamen. 4. De Drydock-vijfkamp, waarhij we met de eerste prijs naar huis gingen. Thans rest ons nog het vermelden van an dere belangrijke feiten, zoals het diploma- zwemmen: geslaagd diploma I: 32 kinderen en 9 volwassenen; geslaagd diploma II: 42 kinderen en 5 volwassenen. Voorts het feit, dat onze clubrecords 25 maal werden verbe terd, hetgeen wel bewijst dat de prestaties in stijgende lijn zijn. En dan tenslotte nog de clubkampioenen 1955: Meisjes t/m 9 jaar: Marian de Wit Jongens t/m 9 jaar: Wim Abcouwer Meisjes 10/11 jaar: Annet Verheijden Jongens 10/11 jaar: Leo v. d. Valk Leden zonder startverg. (meisjes) Tinv van Arnhem Leden zonder startverg. (jongens) Paul Verheijden VER. „WILTON - FIJENOORD" AFDELING ZWEMMEN o op Zaterdag 21 Januari 1956 in hel Sportfondsenhad te Schiedam. Aanvang 19.30 uur. Program ma 1. Diplomaz wemmen. 2. Show-zwemmen. 3. Komisch springnummer. 4. Gecostumeerd zwemmen. Het Bestuur. Leden met start vergunning (dames) Greet Krikke Leden met startvergunning (heren): Rob Bijloo W aterpolo Ju het afgelopen jaar hebben we niet de successen behaald als in de voorgaande jaren. We hebben dit jaar met een tekort aan spelers te kampen gehad, en zodoende maar met één zevental voor de zomercompe titie ingeschreven. De resultaten van dit ze vental waren zonder meer slecht en aan het eind van de competitie bungelde het onder aan de ranglijst. Dit heeft ons echter niet kunnen ontmoedigen en vol goede moed zijn we weer aan een harde training onder lei ding van de heer T. Verlinde begonnen. Van deze gelegenheid willen wij tevens ge bruik maken om jonge en enthousiaste zwem mers, die de borst-crawl enigszins beheersen, aan te sporen zich als polo-speler op te ge ven, ook al weten zij van bet spel niets af. Juist nu, aan het begin van de a.s. zomer competitie, zijn zij van harte welkom om onze gedunde gelederen te komen versterken. Men kan zich hiervoor tijdens het clubuur op Zaterdagmiddag opgeven aan de kassa van het Sportfondsenbad. Tenslotte wensen wij de Directie, het Hoofd bestuur en onze leden een voorspoedig 1956. Het Bestuur. De copie voor het Januarinummer dient vóór 10 Januari in het bezit van de Redactiecommissie te zijn.

Wilton Fijenoord Nieuws | 1955 | | pagina 42