16 (S|) NIEUWS het type voor de mijnenvegers. Op bewapeningsgebied staan nog drie dub beltorens van 12 cm, lanceerbuizen en 40 mm afweergeschut op de lijst en daar tus sendoor nog allerlei grotere of kleinere op drachten „0111 de gaatjes op te vullen". Vanzelfsprekend zijn allerlei andere afdelin gen in meerdere of mindere mate betrokken bij het vele werk, waarvan de hoofdzaken bier opgesomd werden. Dat dit voor ons allen een stimulans moge zijn om aan de buiten staanders eens te laten zien wat ons gehele bedrijf in eendrachtige samenwerking nu wel kan presteren. En moge daardoor het jaar 1956 een bevre digend jaar worden voor Wilton-Fijenoord en daarmede voor een ieder die medehelpt deze wens in vervulling te doen gaan. nen wij met veel genoegen melden, dat sinds dien nog twee candidaten, t.w. voor natuur kundig ingenieur en voor hogere politieamb tenaar hun studie met goed gevolg hebben beëindigd, terwijl een vierde in januari '56 zijn ingenieurstitel voor electro-techniek hoopt te behalen. Aangezien in 1955 geen nieuwe aanvragen binnen kwamen, loopt momenteel alleen nog een aanvrage voor toelage voor de studie voor scheikundig ingenieur. Voor bet studiejaar 1955/1956 werd wederom 500,toegekend en betrokkene hoopt aan bet einde van het lopende studiejaar zijn candidaatsexamen te doen. Indien bij hier in slaagt, betekent dit, dat hij dit gedeelte van zijn studie zal hebben volbracht in de daarvoor gestelde minimum tijd. Sinds de oprichting werd in totaal aan toe lagen verstrekt: 7.900, Het Fonds schept de mogelijkheid voor uit zonderlijk begaafden om verder te studeren en wij willen niet nalaten langs deze weg nog eens de aandacht op het Fonds te ves tigen. Het Bestuur. o HEIDEBAD 1956 Zij, die dit jaar hun vacantie in het vacan- tiecentrum „Heidebad" te Epe wensen door te brengen, kunnen zich hiervoor schriftelijk opgeven aan de afdeling Sociale Zaken, met vermelding van de navolgende gegevens: a. Naam en werknummer; b. Grootte van het gezin; c. Aantal personen voor wie het huisje wordt aangevraagd; d. Aan welke week men de voorkeur geeft. Degenen, die geen schoolgaande kinderen hebben, wordt aangeraden hun vacantie in het vóór- of naseizoen te nemen, waarbij wordt opgemerkt, dat de seizoentijd gere kend wordt te lopen van 16 juli t/m 1 sep tember. Bovenbedoelde opgaven moeten vóór 15 fe bruari a.s. worden ingeleverd. STICHTING STUDIEFONDS „WILTON-FIJENOORD 1950" Konden wij in het verslag, voorkomende in het W.F.-Nieuws van november 1954, mede delen dat de kandidaat voor vliegtuigbouw kundig ingenieur was geslaagd, thans kun- Veranderlijke bewolking met enkele lichte sneeuwbuitjes overdag....

Wilton Fijenoord Nieuws | 1956 | | pagina 18