21 NIEUWS teer jullie allen met het bereikte resultaat en ik hoop dat jullie nog vele jaren je krach ten aan ons bedrijf zult kunnen geven. Jullie komen in een gemeenschap waar je moeilijkheden zult ondervinden; tracht ech ter door je arbeid het doel te bereiken, dat ieder van jullie jezelf heeft gesteld. Het officiële gedeelte van de avond is dan voorbij en de Heer J. Brands kondigt het vervolg aan: de revue „Met vreugde en ple zier". En dat is het inderdaad geworden. Bij zo'n élan, op zo'n leeftijd, vallen over een kleinig heid, is min of meer „nurks gedoe". Natuur lijk als altijd en overal hoogtepunten: „Door bos en hei" waarin de frisse jongensstemmen domineerden, misschien niet zo uitbundig als toen het „echt" was (tijdens de vacantie gaat het altijd best). „Het muzikale trio" was een dolle klucht. Goed gespeeld en geschikt om de lachbuien in lachkrampen te doen over gaan. Maar ook de overige nummers werden behoorlijk gebracht en evenredig gewaar deerd, het „Debuut" van Chr. de Haan was heel goed. Het linkerhandje van de zeer jeugdige accordeonist deed het al bijzonder goed, terwijl de melodische kant het beste doet hopen voor de toekomst. Voor velen misschien al te spoedig kwam het slotnummer ons vertellen, dat deze geslaagde avond, waaraan het ensemble o.l.v. de Heer F. H. Carree op een zeer beschaafde wijze muzikale medewerking verleende, er weer op zat. Met een kort sluitingswoord bedankte de Heer v. d. Jagt alle medewerkers voor hun aandeel in deze revue. Na afloop hield een gezellig bal velen nog

Wilton Fijenoord Nieuws | 1956 | | pagina 23