<Sf NIEUWS AFDELING HARMONIE 16 gant en vol afwisseling in z'n spelkarakter. Handbal verenigt alle voordelen van een kampspel in zich, waarbij vastberadenheid, uithoudingsvermogen, snelheid, vaardigheid en kameraadschap de elementen van de ideale ploegsport zijn. Lopen, werpen, sprin gen, de drie grondvormen van lichaamsoefe ning, zijn de meest op de voorgrond treden de kenmerken van het handbalspel. Parallel daarmede wordt de best mogelijke ontwikke ling van de inwendige organen verkregen, hart en longen worden krachtig en sterk ge maakt. Reeds meer dan 18.000 dames en heren spelen in het competitieverband van liet Nederlandse Haudbalverbond, waaronder ca. 8000 jeugdleden. Ook Wilton-Fijenoord afdeling Handbal levert in deze getallen een klein aandeel, drie jeugdelftallen spelen in deze competitie mee, doch de actieve jeugd commissie baart zich al weer zorgen voor het volgend seizoen, adspiranten gaan over naar de junioren en vele junioren (in hoofdzaak jongens) zullen liet volgend sei zoen uitkomen bij de senioren. Deze open plaatsen zullen dan weer met nieuwe krach ten moeten worden aangevuld. Reeds op 12- jarige leeftijd kunnen zij aan het handhal spel deelnemen, de indelingen zijn: adspiran ten (jongens of meisjes) 12 t/m 14 jaar - ju nioren (jongens of meisjes) 15 t/m 17 jaar - senioren vanaf 18 jaar. Wil Uw zoon, of dochter eens kennis maken met onze vereniging, geheel vrijblijvend kun nen zij één onzer trainingsavonden bezoeken, welke onder leiding staan van een gediplo meerd bondshandbaloefenmeester. De trai ningsavonden zijn voor adspiranten Donder dagsavonds van 7.30 uur tot 8.30 uur en juniormeisjes van 8.30 tot 9.30 uur in de school Prins Mauritsstraat te Schiedam. Ju niorjongens trainen van 8.30 uur tot 9.30 uur in de school Frans Halsplein Schiedam op de Woensdagavonden. De adspiranten worden onder leiding naar huis gebracht om 8.30 uur. Wenst U eerst nog verdere inlichtingen, richt U zich dan tot één der bestuursleden die U deze gaarne zullen verstrekken. Op 10 januari hield onze afdeling haar Jaar lijkse Algemene Ledenvergadering. De op komst was voor deze belangrijke vergadering niet zo erg groot, doch de sneeuw zal de schuldige hiervan wel zijn, aldus voorzitter de Raay in zijn openingswoord. De notulen en jaarverslagen van secretaris, penningm.esse, Verg. Tech. Comm., Jeugd commissie, alsmede het verslag van de Kas controlecommissie werden alle zonder op merkingen goedgekeurd. De verdeling der functies in bestuur en diverse commissies nam wel enige tijd in beslag. Het bestuur werd als volgt samengesteld: H. O. v. Zelm, voorzitter, A. J. Boer, secre taris, A. J. de Borst, penningmeesteresse, H. Overheul, voorzitter Verg. Techn. Comm. en Jeugdcomm. H. F. de Raay, lid. De Verg. Techn. Comm. zal bestaan uit: H. Overheul, voorzitter, B. v. d. Bout, wed strijdsecretaresse, P. M. Janssen, N. Vons en Mevr. D. Varewijck-Haring. In de jeugdcommissie kwam geen wijziging en deze is gevormd door H. Overheul, voorzitter, Mevr. N. Bos, Mevr. J. de Jong, Mej. W. Ezerman en G. de Raay. Vervolgens werden redactie clubblad, terreinconsul en kascontrolecommissie benoemd. He3 punt contributieverhoging bracht weer enige discussie teweeg. Met algemene stem men werd tenslotte aangenomen een ver hoging van 10 cent voor de senioren en 5 cent voor de junioren en adspiranten, met dien verstande, dat de verhoging uitsluitend haar bestemming zal vinden voor bet. materiaal. In de rondvraag werden enige problemen opgelost en om 11.30 uur sloot de voorzitter, de heer van Zelm, de vergadering onder dank zegging aan de aanwezigen voor de prettige sfeer van vergaderen. A. J. Boer, secretaris. HARMONIE WILTON-FIJENOORD De jaarvergadering van zaterdag 4 februari j.l. heeft een belangrijke wijziging in het bestuur gebracht. Aan de beurt van aftreden was de voorzitter, de heer Elich, die zich weer herkiesbaar stelde. Door de vergadering was als tegencandidaat gesteld de heer Berkelaar. Bij de gehouden stemming werd de heer Berkelaar gekozen. De heer Langestraat heeft in het bestuur plaats moeten maken voor een jonger lid, n.l. de heer J. Vos. De heren Boer en Kapel werden herkozen, zodat het bestuur thans bestaat uit: voorzit ter: C. Berkelaar, secretaris: D. den Besten, penningmeester: L. Boer, leden: A. Greven- broek, C. van Kapel, L. Romeyn, J. Vos. D. den Besten, secretaris. CONCERT EN FILM IN PASSAGE THEATER. Door afwezigheid van de ere-voorzitter van de Harmonie-W.F., de heer Ir. B. Wilton, opende de heer C. Keyzer de concert- en filmavond in het Passage Theater te Schie dam.

Wilton Fijenoord Nieuws | 1956 | | pagina 18