AFDELING HENGELSPORT AFDELING O. en A. AFDELING SCHAKEN J. v. M. AFDELING TENNIS j!» NIEUWS 18 kunstenaar het toch maar niet altijd „uit de mouw kan schudden". Voor hem geldt ook vaak het gevleugelde woord van Edison: „Uitvinden is 99 procent transpiratie en 1 procent inspiratie", als men dan uitvinden wat ruimer wil stellen. Het geworstel van Miller om dè klank te vinden wordt tenslotte bekroond met succes. Een prettige film, waarin een flink aantal kussen nu eindelijk eens beperkt blijven tot de „rechtmatige" uitdelers en ontvangers: de (filmische) man en vrouw. G. De hengelsportvereniging hield op 30 januari 1956 haar jaarvergadering. Tengevolge van de weersomstandigheden was de opkomst slechts matig. De voorzitter opende de vergadering met een woord van welkom en bedankte de aanwezi gen, voor hun opkomst. De notulen en het jaarverslag van de pen ningmeester werden goedgekeurd. Hierna werd overgegaan tot het kiezen van een nieuw bestuur. De samenstelling wordt als volgt: le voorzitter: C. Aben le secretaris: H. v. d. Velde le penningmeester: D. Spek 2e voorzitter: C. de Nijs 2e secretaris: C. Faasse 2e penningmeester: J. Bijl Commissaris van materiaal: P. Broekhof. Voorts werden 2 controleurs aangesteld. De vergadering besloot de contributie te ver hogen met 0,50 per maand. Gevist zal worden de eerste zaterdag van elke maand, aanvangende 2 juni 1956. Het boekjaar loopt van 1 juni tot en met 31 mei. Indien de weersomstandigheden het toelaten zal er nog vóór Pasen een concours worden gehouden. Opgaven worden ingewacht bij het bestuur. Zij, die nog niet hebben besloten om zich als lid op te geven kunnen dit alsnog doen voor het nieuwe seizoen bij de bekende adressen. H. v. d. Velde,secretaris. JAARVERGADERING, 23 JANUARI 1956. Voor de aftredende bestuursleden, de heren L. Ardon, J. v. d. Broek en C. de Graaf, die zich herkiesbaar hadden gesteld, waren geen andere kandidaten gesteld, zodat allen her kozen zijn verklaard. De kascontrolecommissie voor het jaar 1956 bestaat uit de heren: M. C. J. Rijkevorst, C. Vermaat en F. Vos. Filmavond februari 1956. Voor het verslag van het „W.F.-journaal 1955" en het filmpje „Eeuwige Jeugd" ver wijzen wij naar het verslag van de contact middagen voor de oud-werknemers van W.F. De film „De cowboy en het meisje" was een vrolijke, romantische komedie, waarin een meisje, dat het leven van iedere dag verve lend gaat vinden, in contact komt met een cowboy. De meest komische situaties ont staan, doordat het meisje de vrijbuiter-cow boy wil huwen. Een geslaagde, grappige komedie. Maart 1956. „Varia", toneel- en letterlievende vereniging brengt het blijspel in drie bedrijven „Blijft zitten waar ie zit" van Aug. van Zuiilen. April 1956. Prachtige kleurenfilm „Kleurenpracht van Zuid-Afrika" met toelichting van de heer J. P. Strijbos. Belangrijk voor de leden in het bezit van een ledenkaart met serieletters C. en F. Serie C.: „Musis Sacrum" 18 april wordt 17 april 1956. Serie F.: „Muzanda" 17 april wordt 26 april 1956. Koning Winter heeft de schaakgodin Caïssa in zijn ijzige armen genomen, waardoor schier alle schaakleven als bevroren is. Naast het on ontbeerlijk schaakenthousiasine wordt er ook nog een zekere dosis moed vereist om 's Maandagsavonds de koude reis naar ons clubgebouw vice-versa te maken. En niet alle leden hebben dit de laatste weken kunnen presteren. Het worde hun niet kwalijk ge nomen. Maar zodra onze beminde schaakgodin Ko ning Winter zal hebben mat-gezet en dat ge beurt zeer zeker (daar is zij een Dame voor) verwachten wij weder een trouwe opkomst der huidige en van nieuwe leden. Hallo Langzaam maar zeker gaat het toch weer voorjaar worden. Ijs en weder dienende zul len wij over ongeveer 1 maand de dans op het rode gravel gaan aanvangen. Na een en kele week van inspelen begint dan weer de competitie. Een competitie, waarin wij zul-

Wilton Fijenoord Nieuws | 1956 | | pagina 20