15 (JJ|) NIEUWS Groep Beambten Administratief Toezichthoudend Technisch Hoger leidinggevend personeel (chefs, sous-chefs, e.a.) Bedrijfs Boekhouding Bedrijfs Boekhouding Sociale Zaken Bedrijfs Boekhouding Bedrijfs Boekhouding Sociale Zaken Plaatwerkerij Machinefabriek B ui tenb ank werker ij Draaierij M. F. Tekenk. Scheepsbouw R'dam Werktuigbouw Begr. Tekenk. Scheepsb. Arbeidsanalysten S'b. Tekenk. Werktuigbouw Tekenk. Scheepsbouw Tekenk. Scheepsbouw Afdeling Inkoop Begr. Reparatie Tekenk. Werktuigbouw A. Aardoom (O.R. P. J. Yerlinde J. v. d. Broek H. D. Krabbendam S. Stout A. H. Nieuwenhuis C. de Graaf C. J. Zwaard D. v. Son P. J. Leeuwenstein M. Eijkenaar F. W. Friedel J. Boot H. F. Jung H. C. W. Metaal J. J. Ploeg J. H. Maissan A. Bos (O.R.) A. J. Lammers A. W. de Gier (O.R.) (O.R.) (O.R.) De voor de Ondernemingsraad gekozen leden zijn aangeduid met (O.R.). De Ondernemingsraad telt 25 gekozen leden, voor de Groepscommissies is dit 52. Het totaal aantal leden van de Groepscommissies, inclusiefde voor de Ondernemingsraad gekozenen, die automatisch zitting hebben in de Groepscommissies, is dus 77. CONTACT-MIDDAGEN OUD-WERKNEMERS. Het mooie lenteweer op 23 en 24 mei was oorzaak, dat nog meer oud-werknemers dan gewoonlijk de reis naar „Musis Sacrum" in Schiedam hadden aanvaard. Op de eerste bijeenkomst sprak de heer ir. B. Wilton een welkomstwoord en deelde o.a. mede, dat de organisatie voor de boottocht op 25 en 26 juli a.s. weldra ter hand zou jvor- den genomen. Een daverend applaus onder brak hier de spreker en bewees, dat èn de boottocht van verleden jaar een aangename herinnering was en herhaling zeer op prijs werd gesteld. Na deze officiële opening bracht het gezel schap „Amstel Toneel1 een toneelstuk in drie bedrijven van Alejandro Casona in de verta ling van David Koning, onder de titel van „Bomen sterven staande". Dit opmerkelijk goed gespeelde stuk kan voor oudere mensen nog een les inhouden. Als „Grootmoeder' haar afscheidswoorden spreekt, dan zou men zichzelf de grootheid toewensen om intens verdriet zó te verbergen voor de geliefde huisgenoten. Men zou wen sen zó sterk te zijn als Minnv van Ollefen ons in haar sterk spel laat zien. Trouwens de vele fijne trekjes in dit stuk doen - vooral in de laatste gedeelten - ontroerend aan. En in de harde materialistische tijd van heden is dit stuk romantiek gelukkig nog in staat bij velen een gevoelige snaar te treffen, vooral

Wilton Fijenoord Nieuws | 1956 | | pagina 17